Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Matejka ALDOM Ozimek Grodziec 4 85 21.25
2. Maciej Stępień KSK Stal Brzeg 4 76 19.00
3. Robert Grabowski ALDOM Ozimek Grodziec 4 74 18.50
4. Przemysław Majka AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 4 69 17.25
5. Patryk Mruczyński AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 4 68 17.00
6. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 4 59 14.75
7. Michał Marcyniuk MKS Strzelce Opolskie 3 58 19.33
8. Tomasz Pieszyński KSK Stal Brzeg 3 57 19.00
9. Andrzej Szymczak ALDOM Ozimek Grodziec 4 42 10.50
10. Przemysław Stańczyk ALDOM Ozimek Grodziec 4 39 9.75
11. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 2 36 18.00
12. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 3 35 11.67
13. Paweł Janicki ALDOM Ozimek Grodziec 2 32 16.00
14. Damian Orębski AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 2 31 15.50
15. Adam Adamczyk KSK Stal Brzeg 4 30 7.50
16. Karol Duma KSK Stal Brzeg 3 29 9.67
17. Dawid Turkowski KSK Stal Brzeg 4 29 7.25
18. Paweł Kutek MKS Strzelce Opolskie 3 27 9.00
19. Tomasz Dawidowicz ALDOM Ozimek Grodziec 4 25 6.25
20. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 3 25 8.33
21. Wojciech Raburski KSK Stal Brzeg 3 20 6.67
22. Michał Binek KSK Stal Brzeg 4 18 4.50
23. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 4 18 4.50
24. Krzysztof Kalinowski KSK Stal Brzeg 3 18 6.00
25. Damian Matkowski AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 4 15 3.75
26. Tomasz Stasiak AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 3 14 4.67
27. Bartek Banaszkiewicz AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 4 14 3.50
28. Dawid Wojewoda KSK Stal Brzeg 3 13 4.33
29. Igor Wolf KSK Stal Brzeg 3 12 4.00
30. Adam Daroszewski MKS Strzelce Opolskie 4 12 3.00
31. Grzegorz Łyczkowski KSK Stal Brzeg 2 10 5.00
32. Wiktor Najbar AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 4 8 2.00
33. Kamil Klos ALDOM Ozimek Grodziec 2 6 3.00
34. Mariusz Mielnik ALDOM Ozimek Grodziec 4 6 1.50
35. Piotr Jarosz AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 4 5 1.25
36. Jakub Kluczniok AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 3 3 1.00
37. Grzegorz Szczybło AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 2 2 1.00
38. Jan Juszczyński AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 2 2 1.00
39. Robert Dzikiewicz KSK Stal Brzeg 3 2 0.67
40. Krzysztof Krukowski AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 3 1 0.33
41. Jakub Konstańciuk KSK Stal Brzeg 3 0 0.00
42. Patryk Kwik ALDOM Ozimek Grodziec 3 0 0.00
43. Marcin Bernatowicz MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
44. Szymon Stach AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 2 0 0.00
45. Łukasz Brój AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 3 0 0.00
46. Michał Król ALDOM Ozimek Grodziec 3 0 0.00
47. Sławomir Genda ALDOM Ozimek Grodziec 2 0 0.00
48. Kajetan Korniak ALDOM Ozimek Grodziec 3 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook