Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Przemysław Majka MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 12 298 24.83
2. Adam Richter Akademia Sportowa Lubliniec 12 296 24.67
3. Robert Grabowski LZS ALDOM TURAWA 12 260 21.67
4. Mateusz Kulicki Akademia Sportowa Lubliniec 9 255 28.33
5. Tomasz Pieszyński KSK Stal Brzeg 12 250 20.83
6. Sebastian Pasieka Akademia Sportowa Lubliniec 12 237 19.75
7. Dominik Brandt Weegree AZS Politechnika Opolska 11 230 20.91
8. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 11 225 20.45
9. Tomasz Nogalski KS Start Meble Dobrodzień 12 216 18.00
10. Maciej Stępień KSK Stal Brzeg 12 194 16.17
11. Paweł Matejka LZS ALDOM TURAWA 9 174 19.33
12. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 12 172 14.33
13. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 11 164 14.91
14. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 11 159 14.45
15. Patryk Bień MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 11 146 13.27
16. Mariusz Gnatowicz KSK Stal Brzeg 10 137 13.70
17. Krzysztof Kurdzieko LZS ALDOM TURAWA 10 129 12.90
18. Paweł Szwonder LZS ALDOM TURAWA 8 127 15.88
19. Mateusz Ozga MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 10 125 12.50
20. Patryk Mruczyński KS Start Meble Dobrodzień 9 123 13.67
21. Przemysław Stańczyk LZS ALDOM TURAWA 11 116 10.55
22. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 8 113 14.13
23. Paweł Szafraniec KS Start Meble Dobrodzień 11 112 10.18
24. Tomasz Kucharski MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 12 112 9.33
25. Andrzej Szymczak LZS ALDOM TURAWA 12 101 8.42
26. Adam Pietrzik Akademia Sportowa Lubliniec 8 98 12.25
27. Krzysztof Zieliński MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 11 96 8.73
28. Maciej Głowacki KSK Stal Brzeg 9 96 10.67
29. Marek Szupieńko KSK Stal Brzeg 12 94 7.83
30. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 6 78 13.00
31. Marcin Bernatowicz MKS Strzelce Opolskie 9 73 7.30
32. Denis Krafczyk Akademia Sportowa Lubliniec 8 72 9.00
33. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 8 68 8.50
34. Jakub Kluczniok Weegree AZS Politechnika Opolska 11 57 5.18
35. Michał Szlichta KS Start Meble Dobrodzień 11 57 5.18
36. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 8 54 6.75
37. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 11 53 4.82
38. Marcin Sawicki Akademia Sportowa Lubliniec 6 50 8.33
39. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 9 48 5.33
40. Kajetan Korniak LZS ALDOM TURAWA 10 46 4.60
41. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 9 44 4.89
42. Marcin Żyrek MKS Strzelce Opolskie 8 42 5.25
43. Adam Daroszewski MKS Strzelce Opolskie 9 39 4.33
44. Rafał Kowalczyk MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 10 38 3.80
45. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 6 37 6.17
46. Wojciech Raburski KSK Stal Brzeg 7 35 5.00
47. Tomasz Borosz Akademia Sportowa Lubliniec 12 35 2.92
48. Dominik Rak KS Start Meble Dobrodzień 12 35 2.92
49. Sławomir Genda LZS ALDOM TURAWA 12 33 2.75
50. Michał Binek KSK Stal Brzeg 9 32 3.56
51. Piotr Toman Akademia Sportowa Lubliniec 8 30 3.75
52. Jacek Wieczorek MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 10 30 3.00
53. Michał Szatanik KS Start Meble Dobrodzień 12 26 2.17
54. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 9 26 2.89
55. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska 7 23 3.29
56. Maciej Kacprzak Akademia Sportowa Lubliniec 8 23 2.88
57. Bartosz Kostuś Weegree AZS Politechnika Opolska 7 23 3.29
58. Bartosz Kielichowski Akademia Sportowa Lubliniec 7 22 3.14
59. Patryk Grabowski Weegree AZS Politechnika Opolska 10 20 2.00
60. Tomasz Kamiński Akademia Sportowa Lubliniec 7 15 2.14
61. Szymon Jędrzejczak Weegree AZS Politechnika Opolska 10 14 1.40
62. Maciej Wasilewski MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 9 13 1.44
63. Arkadiusz Fedorowicz KSK Stal Brzeg 8 13 1.63
64. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 10 10 1.00
65. Patryk Zowada Weegree AZS Politechnika Opolska 7 7 1.00
66. Kacper Garncarz KSK Stal Brzeg 6 7 1.17
67. Mateusz Tomczak KSK Stal Brzeg 9 6 0.67
68. Marcin Lot MKS Strzelce Opolskie 6 6 1.00
69. Łukasz Gazda MKS Strzelce Opolskie 6 5 0.83
70. Kamil Kampa MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 8 4 0.50
71. Maciej Konior MKS Strzelce Opolskie 7 3 0.43
72. Jerzy Wypych Weegree AZS Politechnika Opolska 7 1 0.14
Polski Związek Koszykówki Facebook