Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Matejka ALDOM Ozimek Grodziec 10 216 21.60
2. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 10 192 19.20
3. Robert Grabowski ALDOM Ozimek Grodziec 10 192 19.20
4. Tomasz Pieszyński KSK Stal Brzeg 7 140 20.00
5. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 8 132 16.50
6. Przemysław Stańczyk ALDOM Ozimek Grodziec 10 129 12.90
7. Maciej Stępień KSK Stal Brzeg 7 128 18.29
8. Patryk Mruczyński AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 8 113 14.13
9. Michał Marcyniuk MKS Strzelce Opolskie 8 109 13.63
10. Przemysław Majka AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 5 94 18.80
11. Adam Adamczyk KSK Stal Brzeg 8 88 11.00
12. Andrzej Szymczak ALDOM Ozimek Grodziec 10 81 8.10
13. Tomasz Dawidowicz ALDOM Ozimek Grodziec 10 66 6.60
14. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 8 63 7.88
15. Michał Binek KSK Stal Brzeg 7 61 8.71
16. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 9 60 6.67
17. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 5 57 11.40
18. Paweł Janicki ALDOM Ozimek Grodziec 7 56 8.00
19. Wiktor Najbar AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 9 56 6.22
20. Grzegorz Łyczkowski KSK Stal Brzeg 7 53 7.57
21. Paweł Kutek MKS Strzelce Opolskie 6 50 8.33
22. Dawid Turkowski KSK Stal Brzeg 6 50 8.33
23. Jakub Kluczniok AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 7 41 5.86
24. Tomasz Stasiak AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 6 39 6.50
25. Krzysztof Kalinowski KSK Stal Brzeg 6 36 6.00
26. Bartek Banaszkiewicz AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 9 34 3.78
27. Wojciech Raburski KSK Stal Brzeg 6 34 5.67
28. Damian Matkowski AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 6 26 4.33
29. Piotr Jarosz AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 9 26 2.89
30. Igor Wolf KSK Stal Brzeg 5 24 4.80
31. Adam Daroszewski MKS Strzelce Opolskie 7 19 2.71
32. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 5 17 3.40
33. Jakub Konstańciuk KSK Stal Brzeg 7 17 2.43
34. Marcin Bernatowicz MKS Strzelce Opolskie 8 16 2.00
35. Krzysztof Krukowski AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 7 14 2.00
36. Grzegorz Szczybło AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 6 12 2.00
37. Robert Dzikiewicz KSK Stal Brzeg 7 10 1.43
38. Mariusz Mielnik ALDOM Ozimek Grodziec 8 9 1.13
39. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 7 2.33
40. Łukasz Brój AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 8 5 0.63
41. Michał Król ALDOM Ozimek Grodziec 6 2 0.33
42. Sławomir Genda ALDOM Ozimek Grodziec 6 2 0.33
Polski Związek Koszykówki Facebook