Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka 1

13.10.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - UKS Piłsudczyk Brzeg 52:71
13.10.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła 168:20
13.10.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 14:54
13.10.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS Rybnik 102:49

Kolejka 2

20.10.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Żorska Akademia Koszykówki 73:75
20.10.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 28:50
20.10.2020 17:30 ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska 109:20
18.11.2020 15:00 UKS Piłsudczyk Brzeg - Zagłębie Sosnowiec 36:92

Kolejka 3

27.10.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 114:24
27.10.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - ISWJ Wisła 67:89
27.10.2020 17:30 RMKS Rybnik - MKS Strzelce Opolskie 20:0
26.11.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Piłsudczyk Brzeg 31:83

Kolejka 4

03.11.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Zagłębie Sosnowiec 0:20
03.11.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 70:34
03.11.2020 17:30 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik 101:20
11.01.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 5

10.11.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 17:89
10.11.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 85:58
10.11.2020 17:30 RMKS Rybnik - UKS Piłsudczyk Brzeg 24:88
10.11.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - ISWJ Wisła 0:20

Kolejka 6

17.11.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Żorska Akademia Koszykówki 49:77
17.11.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska 131:11
17.11.2020 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - MKS Strzelce Opolskie 0:0
17.11.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - RMKS Rybnik 51:17

Kolejka 7

24.11.2020 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - Zagłębie Sosnowiec 42:111
24.11.2020 17:30 RMKS Rybnik - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 39:77
24.11.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 66:42
24.11.2020 17:30 ISWJ Wisła - UKS Piłsudczyk Brzeg 67:54

Kolejka 8

01.12.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - MKS Strzelce Opolskie --:--
01.12.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik --:--
01.12.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki --:--
01.12.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła --:--

Kolejka 9

08.12.2020 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
08.12.2020 17:30 RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
08.12.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - Zagłębie Sosnowiec --:--
08.12.2020 17:30 ISWJ Wisła - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--

Kolejka 10

15.12.2020 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
15.12.2020 17:30 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec --:--
15.12.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
15.12.2020 17:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 11

12.01.2021 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie --:--
12.01.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła --:--
12.01.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
12.01.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--

Kolejka 12

19.01.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
19.01.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Zagłębie Sosnowiec --:--
19.01.2021 17:30 ISWJ Wisła - Żorska Akademia Koszykówki --:--
19.01.2021 17:30 MKS Strzelce Opolskie - RMKS Rybnik --:--

Kolejka 13

26.01.2021 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
26.01.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
26.01.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
26.01.2021 17:30 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła --:--

Kolejka 14

23.02.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
23.02.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik --:--
23.02.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
23.02.2021 17:30 ISWJ Wisła - MKS Strzelce Opolskie --:--

Kolejka 15

02.03.2021 Żorska Akademia Koszykówki - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
02.03.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec --:--
02.03.2021 17:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
02.03.2021 17:30 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--

Kolejka 16

09.03.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Żorska Akademia Koszykówki --:--
09.03.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - RMKS Rybnik --:--
09.03.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła --:--
09.03.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie --:--

Kolejka 17

16.03.2021 Żorska Akademia Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
16.03.2021 17:30 ISWJ Wisła - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
16.03.2021 17:30 MKS Strzelce Opolskie - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
16.03.2021 17:30 RMKS Rybnik - Zagłębie Sosnowiec --:--

Kolejka 18

23.03.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - RMKS Rybnik --:--
23.03.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Strzelce Opolskie --:--
23.03.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - ISWJ Wisła --:--
23.03.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
Polski Związek Koszykówki Facebook