Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 8 179 22.38
2. Robert Grabowski LZS ALDOM TURAWA 8 146 18.25
3. Patryk Mruczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 7 145 20.71
4. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 8 144 18.00
5. Tomasz Pieszyński KSK Stal Brzeg 7 142 20.29
6. Michał Pustelnik LZS ALDOM TURAWA 7 121 17.29
7. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 7 120 17.14
8. Paweł Matejka LZS ALDOM TURAWA 8 119 14.88
9. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 8 117 14.63
10. Maciej Milun Weegree AZS Politechnika Opolska 6 113 18.83
11. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 8 89 11.13
12. Mariusz Gnatowicz KSK Stal Brzeg 5 84 16.80
13. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 8 82 10.25
14. Dominik Brandt Weegree AZS Politechnika Opolska 5 80 16.00
15. Grzegorz Jarosławski KSK Stal Brzeg 8 79 9.88
16. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 7 59 8.43
17. Szymon Spychała KS Start Meble Dobrodzień 7 55 7.86
18. Grzegorz Łyczkowski KSK Stal Brzeg 6 54 9.00
19. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 6 52 8.67
20. Marcin Kucharski KSK Stal Brzeg 8 52 6.50
21. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 7 51 7.29
22. Andrzej Szymczak LZS ALDOM TURAWA 7 51 7.29
23. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 4 48 12.00
24. Igor Wolf KSK Stal Brzeg 7 48 6.86
25. Krzysztof Ligęza KS Start Meble Dobrodzień 8 47 5.88
26. Wojciech Raburski KSK Stal Brzeg 8 43 5.38
27. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 8 42 5.25
28. Paweł Janicki LZS ALDOM TURAWA 5 37 7.40
29. Przemysław Stańczyk LZS ALDOM TURAWA 8 34 4.25
30. Adam Daroszewski MKS Strzelce Opolskie 7 33 4.71
31. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 8 31 3.88
32. Marcin Bernatowicz MKS Strzelce Opolskie 6 31 5.17
33. Dominik Rak KS Start Meble Dobrodzień 4 30 7.50
34. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 7 28 4.00
35. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 7 28 4.00
36. Maciej Opiela LZS ALDOM TURAWA 7 23 3.29
37. Maciej Głowacki KSK Stal Brzeg 8 21 2.63
38. Jakub Konstańciuk KSK Stal Brzeg 8 18 2.25
39. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 7 14 2.00
40. Sławomir Genda LZS ALDOM TURAWA 6 11 1.83
41. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 5 10 2.00
42. Bartosz Wańczyk KSK Stal Brzeg 5 9 1.80
43. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 4 9 2.25
44. Jakub Kluczniok Weegree AZS Politechnika Opolska 6 9 1.50
45. Jacek Kościelewski LZS ALDOM TURAWA 7 7 1.00
46. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 4 6 1.50
47. Robert Dzikiewicz KSK Stal Brzeg 4 5 1.25
48. Karol Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 6 4 0.67
49. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 4 2 0.50
50. MICHAŁ SZATANIK MKS Strzelce Opolskie 6 2 0.33
51. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 1 0.25
52. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0 0.00
53. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook