Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Dominik Brandt Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00 0.00 0.00
2. Grzegorz Łyczkowski KSK Stal Brzeg 6 0.00 0.00 0.00
3. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0.00 0.00
4. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00 0.00 0.00
5. Andrzej Szymczak LZS ALDOM TURAWA 7 0.00 0.00 0.00
6. Jacek Kościelewski LZS ALDOM TURAWA 7 0.00 0.00 0.00
7. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00 0.00 0.00
8. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 8 0.00 0.00 0.00
9. Wojciech Raburski KSK Stal Brzeg 8 0.00 0.00 0.00
10. Adam Daroszewski MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0.00 0.00
11. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
12. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 8 0.00 0.00 0.00
13. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00 0.00 0.00
14. Przemysław Stańczyk LZS ALDOM TURAWA 8 0.00 0.00 0.00
15. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 8 0.00 0.00 0.00
16. Jakub Konstańciuk KSK Stal Brzeg 8 0.00 0.00 0.00
17. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0.00 0.00
18. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 8 0.00 0.00 0.00
19. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
20. Mariusz Gnatowicz KSK Stal Brzeg 5 0.00 0.00 0.00
21. Igor Wolf KSK Stal Brzeg 7 0.00 0.00 0.00
22. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0.00 0.00
23. Grzegorz Jarosławski KSK Stal Brzeg 8 0.00 0.00 0.00
24. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00 0.00 0.00
25. Maciej Milun Weegree AZS Politechnika Opolska 6 0.00 0.00 0.00
26. Paweł Matejka LZS ALDOM TURAWA 8 0.00 0.00 0.00
27. Marcin Kucharski KSK Stal Brzeg 8 0.00 0.00 0.00
28. Dominik Rak KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00 0.00 0.00
29. Krzysztof Ligęza KS Start Meble Dobrodzień 8 0.00 0.00 0.00
30. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00 0.00 0.00
31. Karol Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 6 0.00 0.00 0.00
32. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 8 0.00 0.00 0.00
33. Robert Grabowski LZS ALDOM TURAWA 8 0.00 0.00 0.00
34. Maciej Głowacki KSK Stal Brzeg 8 0.00 0.00 0.00
35. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00 0.00 0.00
36. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 8 0.00 0.00 0.00
37. Bartosz Wańczyk KSK Stal Brzeg 5 0.00 0.00 0.00
38. Jakub Kluczniok Weegree AZS Politechnika Opolska 6 0.00 0.00 0.00
39. Michał Pustelnik LZS ALDOM TURAWA 7 0.00 0.00 0.00
40. Sławomir Genda LZS ALDOM TURAWA 6 0.00 0.00 0.00
41. Szymon Spychała KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00 0.00 0.00
42. MICHAŁ SZATANIK MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0.00 0.00
43. Maciej Opiela LZS ALDOM TURAWA 7 0.00 0.00 0.00
44. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
45. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 7 0.00 0.00 0.00
46. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0.00 0.00
47. Patryk Mruczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 7 0.00 0.00 0.00
48. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 7 0.00 0.00 0.00
49. Paweł Janicki LZS ALDOM TURAWA 5 0.00 0.00 0.00
50. Marcin Bernatowicz MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0.00 0.00
51. Robert Dzikiewicz KSK Stal Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
52. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 8 0.00 0.00 0.00
53. Tomasz Pieszyński KSK Stal Brzeg 7 0.00 0.00 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook