Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: ŻKK Olimpia Wodzisław Śl.

20.10.2019 09:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik 19:17
20.10.2019 10:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik 18:15
20.10.2019 11:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Piłsudczyk Brzeg 36:26

Turniej 2 Gospodarz: Żorska Akademia Koszykówki

24.11.2019 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
24.11.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła --:--
24.11.2019 12:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
24.11.2019 13:00 Żorska Akademia Koszykówki - ISWJ Wisła --:--

Turniej 4 Gospodarz: RMKS Rybnik

16.11.2019 09:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 27:58
16.11.2019 10:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 47:14
16.11.2019 11:30 Żorska Akademia Koszykówki - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 77:18
16.11.2019 12:30 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 42:31

Turniej 3 Gospodarz: Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice

17.11.2019 09:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła 35:25
17.11.2019 10:00 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła 28:38
17.11.2019 11:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk Brzeg 45:9

Turniej 5 Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice

07.12.2019 11:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 12:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 13:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--

Turniej 6 Gospodarz: ISWJ Wisła

08.12.2019 11:00 ISWJ Wisła - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
08.12.2019 12:00 RMKS Rybnik - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
08.12.2019 13:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
08.12.2019 14:00 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik --:--
Polski Związek Koszykówki Facebook