Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Krzysztof Ligęza KS Start Meble Dobrodzień 8 0.00
2. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00
3. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00
4. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00
5. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 8 0.00
6. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
7. Andrzej Szymczak LZS ALDOM TURAWA 7 0.00
8. Dominik Rak KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00
9. Maciej Opiela LZS ALDOM TURAWA 7 0.00
10. Grzegorz Łyczkowski KSK Stal Brzeg 6 0.00
11. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00
12. Jakub Konstańciuk KSK Stal Brzeg 8 0.00
13. MICHAŁ SZATANIK MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
14. Dominik Brandt Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00
15. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 8 0.00
16. Marcin Kucharski KSK Stal Brzeg 8 0.00
17. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 8 0.00
18. Szymon Spychała KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00
19. Tomasz Pieszyński KSK Stal Brzeg 7 0.00
20. Sławomir Genda LZS ALDOM TURAWA 6 0.00
21. Jakub Kluczniok Weegree AZS Politechnika Opolska 6 0.00
22. Maciej Milun Weegree AZS Politechnika Opolska 6 0.00
23. Michał Pustelnik LZS ALDOM TURAWA 7 0.00
24. Paweł Matejka LZS ALDOM TURAWA 8 0.00
25. Robert Dzikiewicz KSK Stal Brzeg 4 0.00
26. Przemysław Stańczyk LZS ALDOM TURAWA 8 0.00
27. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 8 0.00
28. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 8 0.00
29. Marcin Bernatowicz MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
30. Bartosz Wańczyk KSK Stal Brzeg 5 0.00
31. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00
32. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00
33. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
34. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00
35. Adam Daroszewski MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
36. Grzegorz Jarosławski KSK Stal Brzeg 8 0.00
37. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 7 0.00
38. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00
39. Paweł Janicki LZS ALDOM TURAWA 5 0.00
40. Maciej Głowacki KSK Stal Brzeg 8 0.00
41. Patryk Mruczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 7 0.00
42. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 8 0.00
43. Robert Grabowski LZS ALDOM TURAWA 8 0.00
44. Wojciech Raburski KSK Stal Brzeg 8 0.00
45. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00
46. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 7 0.00
47. Mariusz Gnatowicz KSK Stal Brzeg 5 0.00
48. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 7 0.00
49. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 8 0.00
50. Karol Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 6 0.00
51. Igor Wolf KSK Stal Brzeg 7 0.00
52. Jacek Kościelewski LZS ALDOM TURAWA 7 0.00
53. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook