Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 13 306 23.54
2. Wiktoria Trznadel MKS MOS Katowice I 12 254 21.17
3. Milena Mielcarz MKS MOS Katowice I 14 217 15.50
4. Małgorzata Kopel MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 14 206 14.71
5. Angelika Górniak UKS MOSM Bytom 13 199 15.31
6. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 9 182 20.22
7. Dominika Bednarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 176 17.60
8. Sandra Hracka ISWJ Wisła 12 175 14.58
9. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 12 173 14.42
10. Majka Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 166 13.83
11. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 12 165 13.75
12. Karolina Jankowska MKS MOS Katowice I 14 158 11.29
13. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 13 152 11.69
14. Maja Pyrdoł MKS MOS Katowice II 13 151 11.62
15. Laura Stukator ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 150 11.54
16. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 12 149 12.42
17. Oliwia Bęben ISWJ Wisła, MKS MOS Katowice I 14 148 10.57
18. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 146 12.17
19. Maja Frąckiewicz MKS MOS Katowice I 13 146 11.23
20. Pola Popowicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 141 11.75
21. Agata Bąk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 137 10.54
22. Kinga Dosa KS Pogoń Ruda Śląska 14 134 9.57
23. Martyna Studzińska KSK Stal Brzeg, MKS Strzelce Opolskie 11 132 12.00
24. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice II 13 129 9.92
25. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 10 119 11.90
26. Anna Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 112 10.18
27. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice II 13 112 8.62
28. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 12 87 7.25
29. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 12 84 7.00
30. Marta Grabska ISWJ Wisła 12 81 6.75
31. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 80 6.15
32. Martyna Gandziarowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 78 6.00
33. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 10 76 7.60
34. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 8 75 9.38
35. Wiktoria Pawlus ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 73 5.62
36. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 12 73 6.08
37. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 70 5.38
38. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 12 69 5.75
39. Victoria Zebzda MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 68 6.80
40. Oliwia Toboła KS Pogoń Ruda Śląska 11 66 6.00
41. Nicole Mazur UKS MOSM Bytom 13 65 5.00
42. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 12 61 5.08
43. Martyna Gozdek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 57 5.70
44. Julia Mróz KS Pogoń Ruda Śląska 13 55 4.23
45. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 13 52 4.00
46. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 14 49 3.50
47. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 12 49 4.08
48. Agata Martynek ISWJ Wisła 10 49 4.90
49. Urszula Słupska MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 8 48 6.00
50. Alicja Augustyniak KS Pogoń Ruda Śląska 13 48 3.69
51. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 12 45 3.75
52. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 12 45 3.75
53. Paulina Raudner ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 44 3.38
54. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 7 44 6.29
55. Vanessa Turek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 43 6.14
56. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 10 41 4.10
57. Jagoda Brzyska MKS MOS Katowice I 10 40 4.00
58. Katarzyna Mazur MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 11 39 3.25
59. Laura Brawańska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 37 2.85
60. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 9 35 3.89
61. Wiktoria Dratwińska ISWJ Wisła 12 33 2.75
62. Joanna Hanik ISWJ Wisła 7 33 4.71
63. Otylia Kabelis MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 10 33 3.30
64. Magda Barabasz ISWJ Wisła 10 31 3.10
65. Laura Domańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 27 2.08
66. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 13 26 2.00
67. Daria Gajos MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 24 2.18
68. Julia Bączkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 23 2.09
69. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 11 23 2.09
70. Anna Mazur MKS MOS Katowice I 8 23 2.88
71. Sandra Kielak KS Pogoń Ruda Śląska 13 21 1.62
72. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 13 20 1.54
73. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 8 17 2.13
74. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 10 17 1.70
75. Oliwia Skwarska MKS MOS Katowice II 12 16 1.33
76. Martyna Klimas MKS MOS Katowice II 8 16 2.00
77. Wanessa Kozłowska UKS MOSM Bytom 13 14 1.08
78. Zofia Wójcik MKS Strzelce Opolskie 9 12 1.33
79. Weronika Szewczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 11 1.38
80. Wiktoria Matysiak UKS MOSM Bytom 13 10 0.77
81. Kinga Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 13 10 0.77
82. Wiktoria Śleboda UKS MOSM Bytom 12 10 0.83
83. Agata Kasprzycka KSK Stal Brzeg 7 9 1.29
84. Julia Mochocka KS Pogoń Ruda Śląska 9 8 0.89
85. Natalia Szczygieł KS Pogoń Ruda Śląska 14 8 0.57
86. Kinga Wylenżek UKS MOSM Bytom 11 5 0.45
87. Barbara Pudlik UKS MOSM Bytom 10 4 0.40
88. Julia Kożuch ISWJ Wisła 7 4 0.57
89. Wiktoria Danicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 4 0.36
90. Nicola Franke KS Pogoń Ruda Śląska 11 4 0.36
91. Monika Lewtak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 4 0.33
92. Anna Tim MKS MOS Katowice II 9 2 0.22
93. Zofia Owczarczyk MKS MOS Katowice II 13 0 0.00
94. Julia Domeredzka MKS Strzelce Opolskie 9 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook