Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Arkadiusz Heród
UKS Kadet Oświęcim
8
232
29.00
2.
Piotr Karaś
UKS Kadet Oświęcim
8
133
16.63
3.
Kacper Nowakowski
MCKS Czeladź
7
102
14.57
4.
Damian Urbański
MCKS Czeladź
7
96
13.71
5.
Maksymilian Budziński-Lipka
Stela Cieszyn
7
86
12.29
6.
Daniel Soroka
UKS Piomar Brzeg
6
78
13.00
7.
Fabian Sęk
KS Pogoń Ruda Śląska
6
71
11.83
8.
Oliwier Gęborski
Stela Cieszyn
6
70
11.67
9.
Paweł Respondek
KS Pogoń Ruda Śląska
6
68
11.33
10.
Mateusz Niziołek
UKS Piomar Brzeg
6
63
10.50
11.
Kamil Kubiak
UKS Piomar Brzeg
6
63
10.50
12.
Mateusz Błażyca
KS Pogoń Ruda Śląska
5
63
12.60
13.
Kamil Kokosiński
MCKS Czeladź
7
61
8.71
14.
Tomasz Piwoda
UKS Piomar Brzeg
6
60
10.00
15.
Bartosz Pszczolarski
UKS Piomar Brzeg
6
59
9.83
16.
Marcel Będkowski
MCKS Czeladź
7
57
8.14
17.
Patryk Wojtyka
MOSM Tychy II
5
51
10.20
18.
Franciszek Soiński
UKS MOSM Bytom
3
50
16.67
19.
Jakub Król
MCKS Czeladź
7
47
6.71
20.
Krzysztof Machała
MOSM Tychy II
5
47
9.40
21.
Bartosz Moik
Stela Cieszyn
6
45
7.50
22.
Kamil Góralczyk
UKS Kadet Oświęcim
7
45
6.43
23.
Kasper Październy
MOSM Tychy II
6
41
6.83
24.
Marek Dragon
UKS MOSM Bytom
5
40
8.00
25.
Filip Szuliński
MCKS Czeladź
6
37
6.17
26.
Przemysław Silski
UKS MOSM Bytom
5
36
7.20
27.
Szymon Królak
Stela Cieszyn
6
36
6.00
28.
Łukasz Banaszczak
UKS MOSM Bytom
3
36
12.00
29.
Mateusz Żmuda
MOSM Tychy II
4
35
8.75
30.
Paweł Wiesiołek
KS Pogoń Ruda Śląska
4
35
8.75
31.
Kacper Szczepanek
MOSM Tychy II
6
33
5.50
32.
Denis Korus
KS Pogoń Ruda Śląska
6
33
5.50
33.
Kacper Puc
UKS Kadet Oświęcim
7
32
4.57
34.
Mikołaj Pakura
UKS MOSM Bytom
5
31
6.20
35.
Jakub Wójcicki
UKS Piomar Brzeg
4
29
7.25
36.
Patryk Nowosadko
Stela Cieszyn
8
29
3.63
37.
Tobiasz Bernaś
MOSM Tychy II
6
26
4.33
38.
Wojciech Król
MOSM Tychy II
4
26
6.50
39.
Kacper Białkowski
MOSM Tychy II
5
25
5.00
40.
Krystian Korbel
UKS Kadet Oświęcim
8
25
3.13
41.
Michał Zahradnik
Stela Cieszyn
7
24
3.43
42.
Krzysztof Jaroń
MCKS Czeladź
7
23
3.29
43.
Dominik Hyla
UKS MOSM Bytom
4
23
5.75
44.
Kacper Cienkosz
UKS Kadet Oświęcim
8
21
2.63
45.
Franciszek Skrabek
UKS MOSM Bytom
3
21
7.00
46.
PIOTR BRZĘCZEK
UKS Piomar Brzeg
6
20
3.33
47.
Kacper Bieniek
Stela Cieszyn
8
19
2.38
48.
Kacper Sułowski
MCKS Czeladź
6
18
3.00
49.
Mateusz Szymeczko
UKS Kadet Oświęcim
8
18
2.25
50.
PATRYK KOWALCZUK
UKS Piomar Brzeg
6
17
2.83
51.
Maciej Cempla
UKS Kadet Oświęcim
4
15
3.75
52.
Jakub Greń
UKS MOSM Bytom
3
15
5.00
53.
Maksymilian Buszka
MCKS Czeladź
7
15
2.14
54.
Łukasz Połap
KS Pogoń Ruda Śląska
4
14
3.50
55.
Szymon Koruba
UKS MOSM Bytom
4
14
3.50
56.
Jakub Szkoda
UKS Piomar Brzeg
5
14
2.80
57.
Filip Pactwa
UKS Kadet Oświęcim
8
13
1.63
58.
Bartosz Kudela
MOSM Tychy II
4
13
3.25
59.
Dawid Moszyk
KS Pogoń Ruda Śląska
4
12
3.00
60.
Bartosz Lato
KS Pogoń Ruda Śląska
6
12
2.00
61.
Michał Grzymysławski
MOSM Tychy II
5
12
2.40
62.
Daniel Kwiatkowski
KS Pogoń Ruda Śląska
4
12
3.00
63.
Marcel Bieniek
Stela Cieszyn
8
11
1.38
64.
Marcin Mikos
UKS Kadet Oświęcim
8
11
1.38
65.
Mikołaj Szojda
Stela Cieszyn
4
11
2.75
66.
Szymon Łucka
UKS Kadet Oświęcim
4
11
2.75
67.
Goran Kluczewski
UKS MOSM Bytom
4
10
2.50
68.
Kamil Pustelnik
KS Pogoń Ruda Śląska
5
9
1.80
69.
Robert Krząkała
KS Pogoń Ruda Śląska
4
9
2.25
70.
Stefan Grzelec
Stela Cieszyn
5
9
1.80
71.
Daniel Preficz
UKS MOSM Bytom
3
8
2.67
72.
Ryszard Stadniczenko
UKS MOSM Bytom
3
8
2.67
73.
Maciej Radziszewski
MOSM Tychy II
5
8
1.60
74.
Paweł Ligocki
Stela Cieszyn
8
7
0.88
75.
Mateusz Boruta
UKS Piomar Brzeg
6
7
1.17
76.
Wiktor Pniok
Stela Cieszyn
6
6
1.00
77.
Kamil Wenglorz
Stela Cieszyn
7
5
0.71
78.
Nataniel Malanowski
MCKS Czeladź
6
4
0.67
79.
Mateusz Mazur
UKS MOSM Bytom
4
4
1.00
80.
Jakub Puc
UKS Kadet Oświęcim
5
4
0.80
81.
Michał Hałupka
UKS MOSM Bytom
4
4
1.00
82.
MAKSYMILIAN CHUDZIK
UKS Piomar Brzeg
6
4
0.67
83.
Michał Kudela
MOSM Tychy II
4
4
1.00
84.
Michał Rawicz - Grotowski
KS Pogoń Ruda Śląska
3
2
0.67
85.
Daniel Szczepaniak
MCKS Czeladź
5
2
0.40
86.
JAN MILO
UKS MOSM Bytom
3
2
0.67
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia