Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał A
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Michał Podulka
GTK Gliwice
7
195
27.86
2.
Marek Machura
KKS Tarnowskie Góry
7
175
25.00
3.
Przemysław Paduch
MKS Dąbrowa Górnicza
8
164
20.50
4.
Dominik Pastuszka
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
7
144
20.57
5.
Kamil Pawlikowski
KKS Tarnowskie Góry
7
142
20.29
6.
Mikołaj Klimontowicz
MOSM Tychy I
,
MOSM Tychy II
8
136
17.00
7.
Jakub Szarzycki
MKS Dąbrowa Górnicza
8
97
12.13
8.
Jakub Merda
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
,
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
7
96
13.71
9.
Kacper Dziedzic
MKS Dąbrowa Górnicza
8
94
11.75
10.
Igor Krzych
GTK Gliwice
7
91
13.00
11.
Kacper Kowalczyk-Kudziarz
MKKS Rybnik
5
83
16.60
12.
Marcin Wroński
UKS SP 27 Katowice
6
80
13.33
13.
Filip Staniszewski
KKS Tarnowskie Góry
7
78
11.14
14.
Jan Matuszczyk
MKS Dąbrowa Górnicza
8
73
9.13
15.
Aleksander Dziekański
MKS Dąbrowa Górnicza
5
69
13.80
16.
Adrian Ścieszka
MKKS Rybnik
6
67
11.17
17.
Natan Kluger
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
7
61
8.71
18.
Maciej Golda
MKKS Rybnik
7
59
8.43
19.
Kamil Kita
MOSM Tychy I
8
59
7.38
20.
Mikołaj Półtorak
MOSM Tychy I
7
59
8.43
21.
Igor Legierski
MKKS Rybnik
6
51
8.50
22.
Patryk Legierski
MKKS Rybnik
7
50
7.14
23.
Maciej Nicpoń
UKS SP 27 Katowice
6
49
8.17
24.
Patryk Prasałek
MOSM Tychy I
7
48
6.86
25.
Filip Korus
UKS SP 27 Katowice
7
46
6.57
26.
Igor Lewandowski
MKKS Rybnik
5
46
9.20
27.
Piotr Sosgórnik
UKS SP 27 Katowice
6
45
7.50
28.
Jakub Tomaszek
MOSM Tychy I
8
42
5.25
29.
Oliwer Błaszczyszyn
KKS Tarnowskie Góry
7
41
5.86
30.
Ignacy Jakacki
MOSM Tychy I
6
41
6.83
31.
Krzysztof Westwański
MKS MOS Katowice
5
39
7.80
32.
Franciszek Bebłot
UKS SP 27 Katowice
7
38
5.43
33.
Patryk Brzegowy
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
,
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
6
38
6.33
34.
Rafał Warda
GTK Gliwice
6
37
6.17
35.
Paweł Wolny
MKS MOS Katowice
7
37
5.29
36.
Piotr Mikuszewski
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
6
36
6.00
37.
MAKS STOLARSKI
GTK Gliwice
7
36
5.14
38.
Adrian Fojcik
MKKS Rybnik
7
35
5.00
39.
Wojciech Jaworski
MKS MOS Katowice
6
35
5.83
40.
Franciszek Ośliźlok
MKKS Rybnik
7
34
4.86
41.
Przemysław Cechowicz
MKKS Rybnik
5
34
6.80
42.
Dawid Yakunin
MOSM Tychy I
6
34
5.67
43.
Kajetan Kuczawski
UKS SP 27 Katowice
5
33
6.60
44.
Paweł Gierlotka
MOSM Tychy I
8
33
4.13
45.
Filip Wspaniały
MOSM Tychy I
7
33
4.71
46.
Oliwier Kozłowski
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
,
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
8
31
3.88
47.
Karol Łebek
MKS MOS Katowice
5
30
6.00
48.
Michał Myśliwczyk
MKS Dąbrowa Górnicza
8
30
3.75
49.
Igor Wrótniak
MKS Dąbrowa Górnicza
8
30
3.75
50.
Seweryn Cysarz
MKKS Rybnik
6
30
5.00
51.
Bartosz Polczyk
UKS SP 27 Katowice
7
30
4.29
52.
Alan Brzegowy
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
7
29
4.14
53.
Filip Maciejewski
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
,
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
5
28
5.60
54.
Kacper Wierzbicki
MKS Dąbrowa Górnicza
8
26
3.25
55.
Oskar Kowalski
MKS Dąbrowa Górnicza
8
26
3.25
56.
Kacper Margiciok
MKKS Rybnik
7
25
3.57
57.
Kamil Królikowski
MKKS Rybnik
6
25
4.17
58.
Mikołaj Tabaka
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
6
23
3.83
59.
Paweł Rzeszut
MKKS Rybnik
7
23
3.29
60.
Radosław Brailich
KKS Tarnowskie Góry
7
22
3.14
61.
Michał Domżoł
GTK Gliwice
6
22
3.67
62.
Szymon Misik
MOSM Tychy I
8
22
2.75
63.
JAKUB CUDAK
MOSM Tychy I
6
20
3.33
64.
Antoni Viscardi
MOSM Tychy I
8
20
2.50
65.
Oskar Mularczyk
MKS MOS Katowice
4
20
5.00
66.
Michał Gebler
MKS MOS Katowice
6
20
3.33
67.
Kacper Dziaczkowski Suszek
UKS SP 27 Katowice
5
19
3.80
68.
Kacper Fichna
MKS MOS Katowice
8
19
2.38
69.
Jakub Solarz
MKS MOS Katowice
7
17
2.43
70.
Dawid Chodnik
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
4
16
4.00
71.
Patryk Tobiczyk
MKKS Rybnik
5
14
2.80
72.
Kamil Stokłosa
MKS MOS Katowice
8
13
1.63
73.
Gracjan Krasiński
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
6
12
2.00
74.
Bartłomiej Staniak
MKS Dąbrowa Górnicza
7
12
1.71
75.
KRZYSZTOF ROCZNIOK
GTK Gliwice
5
11
2.20
76.
Paweł Mecner
KKS Tarnowskie Góry
7
11
1.57
77.
Mateusz Gajdzik
MKS MOS Katowice
8
10
1.25
78.
Piotr FULARSKI
GTK Gliwice
4
8
2.00
79.
MARCIN TARSA
GTK Gliwice
7
8
1.14
80.
ADAM KOTYLA
GTK Gliwice
7
8
1.14
81.
Miłosz Nowak
MKS MOS Katowice
5
8
1.60
82.
MATEUSZ CHOMICZ
GTK Gliwice
5
8
1.60
83.
Mateusz Kucharczyk
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
5
8
1.60
84.
Wiktor Pyda
MKS MOS Katowice
6
7
1.17
85.
Sergiusz Kornatowski
UKS SP 27 Katowice
6
7
1.00
86.
Adrian Żurowiec
UKS SP 27 Katowice
7
7
1.00
87.
Krzysztof Zmij
UKS SP 27 Katowice
6
6
1.00
88.
Jakub Dudek
MKS Dąbrowa Górnicza
4
6
1.50
89.
Jakub Chwastek
KKS Tarnowskie Góry
6
4
0.67
90.
Igor Czerwiec
MKS Dąbrowa Górnicza
6
3
0.50
91.
Kamil Ahmetoglu
MKS MOS Katowice
8
2
0.25
92.
Oskar Petrykowski
Żorska Akademia Koszykówki Żory I
,
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
5
2
0.40
93.
Mikołaj Grocholewski
KKS Tarnowskie Góry
6
2
0.33
94.
Mateusz Wiśniewski
GTK Gliwice
5
2
0.40
95.
Kacper Miglus
MKS Dąbrowa Górnicza
8
2
0.25
96.
KACPER PIĘTKA
GTK Gliwice
5
0
0.00
97.
Maciej Wiórek
KKS Tarnowskie Góry
5
0
0.00
98.
Adam Zdobylak
KKS Tarnowskie Góry
7
0
0.00
99.
Wiktor Wacławczyk
KKS Tarnowskie Góry
4
0
0.00
100.
Mateusz Sadłakowski
KKS Tarnowskie Góry
6
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia