Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U17K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Klaudia Keller
RMKS Rybnik
7
269
38.43
2.
Patrycja Pendziałek
RMKS Rybnik
8
171
21.38
3.
Marzena Złocińska
Zagłębie Sosnowiec
7
102
14.57
4.
Urszula Słupska
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
7
100
14.29
5.
Noemi Grabiec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
95
11.88
6.
Marta Mielcarz
Zagłębie Sosnowiec
6
94
15.67
7.
Sylwia Kak
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
8
93
11.63
8.
Amelia Ziajska
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
5
91
18.20
9.
Justyna Adamaszek
Zagłębie Sosnowiec
8
88
11.00
10.
Sara Hołomek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
72
10.29
11.
Patrycja Hnida
RMKS Rybnik
8
71
8.88
12.
Tatiana Redłowska
Zagłębie Sosnowiec
4
67
16.75
13.
Natasza Litkowycz
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
8
66
8.25
14.
Aleksandra Lesiak
Zagłębie Sosnowiec
6
66
11.00
15.
Oliwia Żak
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
8
64
8.00
16.
Agata Martynek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
61
7.63
17.
Maja Gańczarczyk-Dec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
59
8.43
18.
Sandra Moszyk
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
8
54
6.75
19.
Maria Tyszczak
Zagłębie Sosnowiec
6
54
9.00
20.
Milena Raudner
RMKS Rybnik
8
48
6.00
21.
Patrycja Wilgosiewicz
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
8
48
6.00
22.
Zuzanna Smędzik
Zagłębie Sosnowiec
5
48
9.60
23.
Marta Makuła
Zagłębie Sosnowiec
5
47
9.40
24.
Maria Perzyna
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
7
46
6.57
25.
Milena Maciejczyk
Zagłębie Sosnowiec
5
44
8.80
26.
Karolina Gałązka
MKS MOS Katowice II
7
44
6.29
27.
Nina Micek
Zagłębie Sosnowiec
4
42
10.50
28.
Kamila Śledź
Zagłębie Sosnowiec
4
42
10.50
29.
Zofia Paluch
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
6
39
6.50
30.
Maja Wronka
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
38
4.75
31.
Nadia Kłobukowska
Zagłębie Sosnowiec
6
36
6.00
32.
Natalia Targas
MKS MOS Katowice II
8
34
4.25
33.
Natalia Wilczak
Zagłębie Sosnowiec
4
27
6.75
34.
Julia Szydłowska
RMKS Rybnik
7
26
3.71
35.
Maria Lubecka
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
4
22
5.50
36.
Amelia Niczke
RMKS Rybnik
8
21
2.63
37.
Paulina Manowska
MKS MOS Katowice II
8
19
2.38
38.
Nadia Połętek
MKS MOS Katowice II
7
19
2.71
39.
Maria Podolska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
18
3.60
40.
Dominika Bronakowska
Zagłębie Sosnowiec
4
15
3.75
41.
Yulia Vlasenko
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
14
2.80
42.
Julia Dendewicz
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
13
1.86
43.
Samanta Kruczek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
11
1.83
44.
Magdalena Łożyńska
MKS MOS Katowice
,
MKS MOS Katowice II
8
7
0.88
45.
Oliwia Wieczorek
RMKS Rybnik
8
6
0.75
46.
Agnieszka Musielak
MKS MOS Katowice II
8
5
0.63
47.
Julia Strzałka
MKS MOS Katowice II
8
5
0.63
48.
Maja Więcek
MKS MOS Katowice II
7
4
0.57
49.
Karolina Baranowska
MKS MOS Katowice II
7
2
0.29
50.
Amelia Jadwiszczok
MKS MOS Katowice
5
0
0.00
51.
Gaja Nowicka
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
0
0.00
52.
Joanna Mołodyńska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
0
0.00
53.
Magdalena Sitko
RMKS Rybnik
4
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia