Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2009/2010
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Pre PO
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Eddie Miller
Polonia Warszawa
3
66
22.00
2.
Jeremy Chappell
Znicz Jarosław
3
60
20.00
3.
Keddric Mays
Znicz Jarosław
3
58
19.33
4.
Harding Nana
Polonia Warszawa
3
53
17.67
5.
Michael Wright
PGE Turów Zgorzelec
2
45
22.50
6.
Dawid Witos
Znicz Jarosław
3
43
14.33
7.
Brandun Hughes
Polonia Warszawa
3
42
14.00
8.
George Reese
AZS Koszalin
2
42
21.00
9.
Michael Kuebler
AZS Koszalin
2
41
20.50
10.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
2
41
20.50
11.
Omni Smith
Kotwica Kołobrzeg
2
38
19.00
12.
Dante Swanson
AZS Koszalin
2
38
19.00
13.
Piotr Stelmach
Kotwica Kołobrzeg
2
37
18.50
14.
Marcin Nowakowski
Polonia Warszawa
3
31
10.33
15.
Łukasz Wichniarz
Kotwica Kołobrzeg
2
31
15.50
16.
Alex Harris
Czarni Słupsk
2
31
15.50
17.
Darrell Harris
Kotwica Kołobrzeg
2
31
15.50
18.
Mantas Cesnauskis
Czarni Słupsk
2
29
14.50
19.
Michał Chyliński
PGE Turów Zgorzelec
2
28
14.00
20.
Tomasz Zabłocki
Znicz Jarosław
2
27
13.50
21.
Chris Booker
Czarni Słupsk
2
26
13.00
22.
David Godbold
ZKS Stal Stalowa Wola
2
25
12.50
23.
Chris Daniels
Czarni Słupsk
2
24
12.00
24.
Adam Waczyński
PBG Basket Poznań
2
24
12.00
25.
Justin Gray
PGE Turów Zgorzelec
2
23
11.50
26.
Bartosz Sarzało
Znicz Jarosław
3
23
7.67
27.
Maciej Klima
ZKS Stal Stalowa Wola
2
23
11.50
28.
Andrija Cirić
PBG Basket Poznań
2
22
11.00
29.
Robert Tomaszek
PBG Basket Poznań
2
22
11.00
30.
Zbigniew Białek
PBG Basket Poznań
2
21
10.50
31.
Thomas Mobley
PBG Basket Poznań
2
20
10.00
32.
Konrad Wysocki
PGE Turów Zgorzelec
2
20
10.00
33.
Przemysław Frasunkiewicz
Polonia Warszawa
3
19
6.33
34.
Paweł Leończyk
PGE Turów Zgorzelec
,
Czarni Słupsk
2
19
9.50
35.
Adam Metelski
AZS Koszalin
2
19
9.50
36.
Sebastian Balcerzak
AZS Koszalin
2
18
9.00
37.
Uros Duvnjak
PBG Basket Poznań
2
18
9.00
38.
Wojciech Szawarski
PBG Basket Poznań
2
17
8.50
39.
Marek Miszczuk
ZKS Stal Stalowa Wola
2
16
8.00
40.
Michał Przybylski
Polonia Warszawa
3
16
5.33
41.
Tomasz Andrzejewski
ZKS Stal Stalowa Wola
2
15
7.50
42.
Łukasz Diduszko
Znicz Jarosław
,
AZS Koszalin
3
14
4.67
43.
Adam Harrington
Kotwica Kołobrzeg
2
14
7.00
44.
Adam Wójcik
PGE Turów Zgorzelec
2
14
7.00
45.
Mirko Kovac
AZS Koszalin
2
13
6.50
46.
Aleksander Perka
Polonia Warszawa
3
12
4.00
47.
Brandon Wallace
PGE Turów Zgorzelec
2
12
6.00
48.
Jacek Jarecki
Polpharma Starogard Gdański
,
ZKS Stal Stalowa Wola
2
12
6.00
49.
Jacek Sulowski
Czarni Słupsk
2
12
6.00
50.
Alan Czujkowski
Polonia Warszawa
3
11
3.67
51.
Marcin Sroka
Czarni Słupsk
2
11
5.50
52.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
2
11
5.50
53.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
2
10
5.00
54.
Marcin Malczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
2
10
5.00
55.
Hubert Radke
PBG Basket Poznań
2
10
5.00
56.
Igor Milicic
AZS Koszalin
2
9
4.50
57.
Artur Mikołajko
Znicz Jarosław
2
9
4.50
58.
Krzysztof Roszyk
PGE Turów Zgorzelec
2
9
4.50
59.
Dariusz Wyka
Znicz Jarosław
3
9
3.00
60.
Dawid Przybyszewski
Czarni Słupsk
2
7
3.50
61.
Grzegorz Surmacz
AZS Koszalin
2
7
3.50
62.
Brandon Brown
Kotwica Kołobrzeg
2
7
3.50
63.
Tyrone Brazelton
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
,
Czarni Słupsk
1
6
6.00
64.
Chris Johnson
PGE Turów Zgorzelec
2
6
3.00
65.
Mariusz Bacik
Polonia Warszawa
2
5
2.50
66.
Jarryd Loyd
ZKS Stal Stalowa Wola
,
PGE Turów Zgorzelec
2
4
2.00
67.
Grzegorz Arabas
AZS Koszalin
,
POLOmarket Sportino Inowrocław
2
3
1.50
68.
Bartosz Bochno
PGE Turów Zgorzelec
2
2
1.00
69.
Piotr Urbański
AZS Koszalin
1
2
2.00
70.
Sasa Ocokoljić
PBG Basket Poznań
1
0
0.00
71.
Brian Freeman
Kotwica Kołobrzeg
1
0
0.00
72.
Szymon Rduch
Kotwica Kołobrzeg
2
0
0.00
73.
Hubert Pabian
Czarni Słupsk
1
0
0.00
74.
Michał Moralewicz
Znicz Jarosław
3
0
0.00
75.
Dawid Bręk
Kotwica Kołobrzeg
2
0
0.00
76.
Tomasz Stępień
AZS Koszalin
1
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia