Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2009/2010
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Pre PO
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Jeremy Chappell
Znicz Jarosław
3
6785
20261.67
2.
Keddric Mays
Znicz Jarosław
3
6598
20199.33
3.
Brandun Hughes
Polonia Warszawa
3
6074
20024.67
4.
Eddie Miller
Polonia Warszawa
3
5865
10955.00
5.
Harding Nana
Polonia Warszawa
3
5415
10805.00
6.
Dawid Witos
Znicz Jarosław
3
5341
10780.33
7.
Przemysław Frasunkiewicz
Polonia Warszawa
3
4970
10656.67
8.
Bartosz Sarzało
Znicz Jarosław
3
4881
10627.00
9.
Łukasz Diduszko
Znicz Jarosław
,
AZS Koszalin
3
4858
10619.33
10.
Omni Smith
Kotwica Kołobrzeg
2
4521
20260.50
11.
Łukasz Wichniarz
Kotwica Kołobrzeg
2
4447
20223.50
12.
David Godbold
ZKS Stal Stalowa Wola
2
4326
20163.00
13.
Marcin Nowakowski
Polonia Warszawa
3
4303
10434.33
14.
George Reese
AZS Koszalin
2
4265
20132.50
15.
Darrell Harris
Kotwica Kołobrzeg
2
4192
20096.00
16.
Piotr Stelmach
Kotwica Kołobrzeg
2
4173
20086.50
17.
Zbigniew Białek
PBG Basket Poznań
2
3981
10990.50
18.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
2
3837
10918.50
19.
Michał Chyliński
PGE Turów Zgorzelec
2
3796
10898.00
20.
Michael Wright
PGE Turów Zgorzelec
2
3749
10874.50
21.
Alex Harris
Czarni Słupsk
2
3687
10843.50
22.
Dante Swanson
AZS Koszalin
2
3642
10821.00
23.
Paweł Leończyk
PGE Turów Zgorzelec
,
Czarni Słupsk
2
3474
10737.00
24.
Michael Kuebler
AZS Koszalin
2
3388
10694.00
25.
Brandon Wallace
PGE Turów Zgorzelec
2
3352
10676.00
26.
Konrad Wysocki
PGE Turów Zgorzelec
2
3200
10600.00
27.
Thomas Mobley
PBG Basket Poznań
2
3193
10596.50
28.
Wojciech Szawarski
PBG Basket Poznań
2
3186
10593.00
29.
Mantas Cesnauskis
Czarni Słupsk
2
3162
10581.00
30.
Adam Harrington
Kotwica Kołobrzeg
2
3126
10563.00
31.
Adam Metelski
AZS Koszalin
2
3027
10513.50
32.
Michał Przybylski
Polonia Warszawa
3
3010
10003.33
33.
Tomasz Andrzejewski
ZKS Stal Stalowa Wola
2
2990
10495.00
34.
Robert Tomaszek
PBG Basket Poznań
2
2914
10457.00
35.
Chris Booker
Czarni Słupsk
2
2911
10455.50
36.
Adam Waczyński
PBG Basket Poznań
2
2831
10415.50
37.
Jacek Sulowski
Czarni Słupsk
2
2814
10407.00
38.
Marcin Sroka
Czarni Słupsk
2
2771
10385.50
39.
Uros Duvnjak
PBG Basket Poznań
2
2658
10329.00
40.
Igor Milicic
AZS Koszalin
2
2658
10329.00
41.
Justin Gray
PGE Turów Zgorzelec
2
2627
10313.50
42.
Andrija Cirić
PBG Basket Poznań
2
2586
10293.00
43.
Marek Miszczuk
ZKS Stal Stalowa Wola
2
2545
10272.50
44.
Sebastian Balcerzak
AZS Koszalin
2
2496
10248.00
45.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
2
2460
10230.00
46.
Alan Czujkowski
Polonia Warszawa
3
2409
803.00
47.
Chris Daniels
Czarni Słupsk
2
2401
10200.50
48.
Marcin Malczyk
ZKS Stal Stalowa Wola
2
2383
10191.50
49.
Tomasz Zabłocki
Znicz Jarosław
2
2357
10178.50
50.
Maciej Klima
ZKS Stal Stalowa Wola
2
2348
10174.00
51.
Jarryd Loyd
ZKS Stal Stalowa Wola
,
PGE Turów Zgorzelec
2
2177
10088.50
52.
Aleksander Perka
Polonia Warszawa
3
2161
720.33
53.
Artur Mikołajko
Znicz Jarosław
2
2111
10055.50
54.
Krzysztof Roszyk
PGE Turów Zgorzelec
2
2084
10042.00
55.
Jacek Jarecki
Polpharma Starogard Gdański
,
ZKS Stal Stalowa Wola
2
2029
10014.50
56.
Dariusz Wyka
Znicz Jarosław
3
1961
653.67
57.
Hubert Radke
PBG Basket Poznań
2
1886
943.00
58.
Mariusz Bacik
Polonia Warszawa
2
1731
865.50
59.
Tyrone Brazelton
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
,
Czarni Słupsk
1
1618
10618.00
60.
Grzegorz Arabas
AZS Koszalin
,
POLOmarket Sportino Inowrocław
2
1580
790.00
61.
Mirko Kovac
AZS Koszalin
2
1529
764.50
62.
Grzegorz Surmacz
AZS Koszalin
2
1321
660.50
63.
Szymon Rduch
Kotwica Kołobrzeg
2
1269
634.50
64.
Chris Johnson
PGE Turów Zgorzelec
2
1231
615.50
65.
Paweł Pydych
ZKS Stal Stalowa Wola
2
1082
541.00
66.
Adam Wójcik
PGE Turów Zgorzelec
2
1051
525.50
67.
Brandon Brown
Kotwica Kołobrzeg
2
1047
523.50
68.
Dawid Przybyszewski
Czarni Słupsk
2
1041
520.50
69.
Dawid Bręk
Kotwica Kołobrzeg
2
959
479.50
70.
Michał Moralewicz
Znicz Jarosław
3
842
280.67
71.
Sasa Ocokoljić
PBG Basket Poznań
1
765
765.00
72.
Bartosz Bochno
PGE Turów Zgorzelec
2
733
366.50
73.
Brian Freeman
Kotwica Kołobrzeg
1
266
266.00
74.
Hubert Pabian
Czarni Słupsk
1
121
121.00
75.
Piotr Urbański
AZS Koszalin
1
47
47.00
76.
Tomasz Stępień
AZS Koszalin
1
47
47.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia