Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 128 25.60
2. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 83 16.60
3. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 5 75 15.00
4. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 60 20.00
5. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 57 11.40
6. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 4 53 13.25
7. Kacper Juras MKS Otmuchów 4 52 13.00
8. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 4 52 13.00
9. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 5 51 10.20
10. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 50 10.00
11. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 5 48 9.60
12. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 4 46 11.50
13. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 46 9.20
14. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 5 44 8.80
15. Jan Karaim MKS Otmuchów 3 43 14.33
16. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 4 42 10.50
17. Szymon Kozłowski MKS Otmuchów 4 35 8.75
18. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 32 6.40
19. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 4 30 7.50
20. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 27 5.40
21. Jakub Trytek Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 24 4.80
22. Igor Plizga MKS Otmuchów 4 22 5.50
23. Kamil Adamów AZS Politechnika Opolska, MU16 1 18 18.00
24. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 17 3.40
25. Bartosz Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 4 15 3.75
26. Tibor Gałęzyka AZS Politechnika Opolska, MU16 1 15 15.00
27. Mikołaj Rajter MKS Otmuchów 3 14 4.67
28. Szymon Stach AZS Politechnika Opolska, MU16 1 12 12.00
29. Borys Czerniak KS Minibasketball Racibórz 4 11 2.75
30. Szymon Świczewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 10 3.33
31. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 3 10 3.33
32. Adrian Kublicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 4 9 2.25
33. Kornel Bracichowicz MKS Otmuchów 4 9 2.25
34. Jakub Mączka Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 4 8 2.00
35. Tymon Smaź KS Minibasketball Racibórz 3 8 2.67
36. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 4 7 1.75
37. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 4 7 1.75
38. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 2 6 3.00
39. Tobiasz Kopa MKS Strzelce Opolskie 3 4 1.33
40. Tymoteusz Polek AZS Politechnika Opolska, MU16 1 3 3.00
41. Marcin Kamiński AZS Politechnika Opolska, MU16 1 2 2.00
42. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 4 2 0.50
43. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 3 2 0.67
44. Kacper Oleksy MKS Otmuchów 3 2 0.67
45. Paweł Leśniak AZS Politechnika Opolska, MU16 1 1 1.00
46. Bartosz Adamek KS Minibasketball Racibórz 3 1 0.33
47. Jakub Bugała KS Minibasketball Racibórz 5 1 0.20
48. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 4 0 0.00
49. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
50. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook