Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska

24.10.2020 09:30 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 26:40
24.10.2020 10:45 Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła 43:12
24.10.2020 12:00 Zagłębie Sosnowiec - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 41:33
24.10.2020 13:15 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - ISWJ Wisła 38:23

Turniej 2 Gospodarz: KS Pogoń Ruda Śląska

25.10.2020 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS MOS Katowice 30:11
25.10.2020 10:00 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 19:32
25.10.2020 11:00 RMKS Rybnik - MKS MOS Katowice 32:2
25.10.2020 12:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 19:24

Turniej 3 Gospodarz: ŻKK Olimpia Wodzisław Śl.

21.11.2020 09:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - ISWJ Wisła 45:22
21.11.2020 10:30 ISWJ Wisła - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 35:45
21.11.2020 11:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - MKS MOS Katowice 43:8
21.11.2020 12:30 ISWJ Wisła - MKS MOS Katowice 55:12
21.11.2020 13:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 42:46

Turniej 4 Gospodarz: Zagłębie Sosnowiec

22.11.2020 09:00 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 35:16
22.11.2020 10:00 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - KS Pogoń Ruda Śląska 27:22
22.11.2020 11:00 Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik 45:11
22.11.2020 12:00 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - RMKS Rybnik 8:15
22.11.2020 13:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska 45:26

Turniej 5 Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice

12.12.2020 08:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS MOS Katowice 40:7
12.12.2020 09:30 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 8:42
12.12.2020 10:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Zagłębie Sosnowiec 22:36
12.12.2020 11:30 Zagłębie Sosnowiec - MKS MOS Katowice 56:4
12.12.2020 12:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 46:9

Turniej 6 Gospodarz: RMKS Rybnik

12.12.2020 09:30 RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 43:11
12.12.2020 10:30 KS Pogoń Ruda Śląska - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8:44
12.12.2020 11:30 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła 52:26
12.12.2020 12:30 ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska 30:37
12.12.2020 13:30 RMKS Rybnik - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 33:41

Turniej 7 Gospodarz: MKS MOS Katowice

24.01.2021 09:30 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11:62
24.01.2021 10:30 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 49:23
24.01.2021 11:30 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 80:31
24.01.2021 12:30 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 18:27

Turniej 8 Gospodarz: ISWJ Wisła

24.01.2021 09:30 ISWJ Wisła - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 32:52
24.01.2021 10:30 RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 39:20
24.01.2021 11:30 RMKS Rybnik - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 36:23
24.01.2021 12:30 ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska 50:28

Turniej 9 Gospodarz: KS Pogoń Ruda Śląska

27.02.2021 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 26:50
27.02.2021 10:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 46:16
27.02.2021 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8:50
27.02.2021 12:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 45:39
27.02.2021 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 20:21

Turniej 10 Gospodarz: RMKS Rybnik

28.02.2021 09:30 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła 45:23
28.02.2021 10:30 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec 35:66
28.02.2021 11:30 RMKS Rybnik - MKS MOS Katowice 32:11
28.02.2021 12:30 ISWJ Wisła - MKS MOS Katowice 33:12
28.02.2021 13:30 RMKS Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 17:58

Turniej 11 Gospodarz: Zagłębie Sosnowiec

20.03.2021 09:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
20.03.2021 10:00 MKS MOS Katowice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
20.03.2021 11:00 Zagłębie Sosnowiec - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
20.03.2021 12:00 MKS MOS Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
20.03.2021 13:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS MOS Katowice --:--

Turniej 12 Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice

20.03.2021 11:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
20.03.2021 12:30 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
20.03.2021 13:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła --:--
20.03.2021 14:30 ISWJ Wisła - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
20.03.2021 15:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - RMKS Rybnik --:--
Polski Związek Koszykówki Facebook