Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U12M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
Etap 1: gr. A
Etap 1: gr. B
Etap 1: gr. C
Etap 2: gr. A
Etap 2: gr. B
Etap 2: gr. C
Etap 3: gr. A
Etap 3: gr. B
Etap 3: gr. C
Data
Drużyny
Wynik
Turniej 28
Gospodarz: Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
12.01.2019 09:00
Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
-
MKKS II Rybnik
36:18
12.01.2019 10:00
MKKS II Rybnik
-
UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno
56:15
12.01.2019 11:00
Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
-
UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno
58:11
12.01.2019 12:00
MKKS II Rybnik
-
UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno
48:8
12.01.2019 13:00
Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
-
UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno
50:16
Turniej 29
Gospodarz: UKS MOSM Bytom II
02.02.2019 09:00
UKS MOSM Bytom II
-
KS Pogoń Ruda Śląska
44:15
02.02.2019 10:00
KS Pogoń Ruda Śląska
-
Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
12:56
02.02.2019 11:00
UKS MOSM Bytom II
-
MKKS II Rybnik
11:42
02.02.2019 12:00
KS Pogoń Ruda Śląska
-
MKKS II Rybnik
7:49
02.02.2019 13:00
UKS MOSM Bytom II
-
Knurowskie Towarzystwo Koszykówki
17:37
Turniej 30
Gospodarz: UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno
02.03.2019 09:00
UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno
-
UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno
14:29
02.03.2019 10:00
UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno
-
UKS MOSM Bytom II
33:29
02.03.2019 11:00
UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno
-
KS Pogoń Ruda Śląska
26:17
02.03.2019 12:00
UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno
-
KS Pogoń Ruda Śląska
40:22
02.03.2019 13:00
UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno
-
UKS MOSM Bytom II
19:39
Aktualności
25.04.2024
Najmłodsi rozpoczynają walkę o MP
24.04.2024
Kadetki z Głuchołaz grają o finał MP U15M
11.04.2024
MMP 3x3, Opole - 28.04.2024
23.03.2024
Opolskie drużyny w rozgrywkach centralnych w sezonie 2023/24
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia