Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oliwia Keller RMKS Rybnik 14 362 25.86
2. Martyna Gozdek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 223 17.15
3. Sandra Hracka ISWJ Wisła 10 209 20.90
4. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 10 187 18.70
5. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice 12 179 14.92
6. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 8 173 21.63
7. Maja Szafrańska KSK Stal Brzeg 11 169 15.36
8. Karolina Marszałek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 159 13.25
9. Urszula Słupska MKS MOS Katowice 11 147 13.36
10. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 147 11.31
11. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 11 143 13.00
12. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 11 124 11.27
13. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 123 9.46
14. Wanesa Drankowska KSK Stal Brzeg 10 122 12.20
15. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec 13 122 9.38
16. Martyna Wowra RMKS Rybnik 14 121 8.64
17. Alicja Roś RMKS Rybnik 14 116 8.29
18. Zuzanna Grosicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 113 8.69
19. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec 11 113 10.27
20. Otylia Kabelis MKS MOS Katowice 12 111 9.25
21. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 10 109 10.90
22. Agnieszka Szczepańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 107 8.23
23. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 11 106 9.64
24. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 105 8.08
25. Nikola Radwańska MKS MOS Katowice 12 105 8.75
26. Wiktoria Poloczek UKS MOSM Bytom 10 102 10.20
27. Patrycja Pendziałek RMKS Rybnik 14 96 6.86
28. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec 11 95 8.64
29. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 13 93 7.15
30. ALEKSANDRA NAKIELSKA RMKS Rybnik 14 87 6.21
31. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 12 87 7.25
32. Agata Kasprzycka KSK Stal Brzeg 10 87 8.70
33. Kinga Karwot ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 86 6.62
34. Agata Martynek ISWJ Wisła 10 84 8.40
35. Joanna Hanik ISWJ Wisła 8 83 10.38
36. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 82 6.31
37. Maja Gańczarczyk-Dec ISWJ Wisła 10 82 8.20
38. Nicola Franke KS Pogoń Ruda Śląska 11 82 7.45
39. Patrycja Wilgosiewicz MKS MOS Katowice 11 81 7.36
40. Sylwia Kak MKS MOS Katowice 11 79 7.18
41. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec 13 78 6.00
42. Nikola Czakańska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 78 8.67
43. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 13 75 5.77
44. Wiktoria Pankiewicz KSK Stal Brzeg 10 74 7.40
45. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 12 71 5.92
46. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 67 5.58
47. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 11 67 6.09
48. Kinga Witek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 66 5.08
49. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 64 5.82
50. Lena Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 64 5.33
51. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 13 60 4.62
52. Weronika Pituła KSK Stal Brzeg 10 60 6.00
53. Martyna Pluta ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 60 4.62
54. Julia Szafraniec Zagłębie Sosnowiec 8 58 7.25
55. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 57 4.75
56. Oliwia Nowak MKS MOS Katowice 12 52 4.33
57. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 52 4.00
58. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 12 47 3.92
59. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 11 44 4.00
60. Julia Kożuch ISWJ Wisła 9 44 4.89
61. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec 12 43 3.58
62. Amelia Jadwiszczok MKS MOS Katowice 12 43 3.58
63. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 14 42 3.00
64. Paulina Mizera KSK Stal Brzeg 9 40 4.44
65. Alicja Cerazy UKS MOSM Bytom 9 40 4.44
66. Natalia Bromblik MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 40 3.64
67. Natalia Cieśniarska KSK Stal Brzeg 11 39 3.55
68. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 34 4.25
69. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 10 33 3.30
70. Maja Więcek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 32 3.20
71. Paulina Daszkiewicz UKS MOSM Bytom 11 32 2.91
72. Zuzanna Madzia ISWJ Wisła 10 32 3.20
73. Wiktoria Harmata Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 30 5.00
74. Emilia Kieliszek UKS MOSM Bytom 10 24 2.40
75. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 7 24 3.43
76. Żaklina Błatoń ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 24 2.67
77. Nicole Skwarska MKS MOS Katowice 10 23 2.30
78. Amelia Wojsa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 22 3.14
79. Lena Master Zagłębie Sosnowiec 7 20 2.86
80. Julia Sznajder MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 20 1.54
81. Sara Rusek KS Pogoń Ruda Śląska 8 19 2.38
82. Maja Trzewicarz MKS MOS Katowice 10 19 1.90
83. Martyna Krawczyk KSK Stal Brzeg 9 18 2.00
84. Julia Kotulska MKS MOS Katowice 12 18 1.50
85. Julia Budzowska KSK Stal Brzeg 8 18 2.25
86. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 9 17 1.89
87. Zofia Paluch Zagłębie Sosnowiec 7 17 2.43
88. Natalia Kołkowska KSK Stal Brzeg 6 16 2.67
89. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 10 16 1.60
90. Martyna Mikołajczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 15 2.14
91. Wiktoria Nyczaj KSK Stal Brzeg 9 15 1.67
92. Oliwia Zielonka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 14 1.17
93. Małgorzata Piwoda KSK Stal Brzeg 6 14 2.33
94. Emilia Dyjankiewicz KS Pogoń Ruda Śląska 10 13 1.30
95. Laura Galikowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 13 2.17
96. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 10 12 1.20
97. Agata Karlikowska KSK Stal Brzeg 6 11 1.83
98. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 10 11 1.10
99. Nicol Zagrabska UKS MOSM Bytom 8 11 1.38
100. Maja Deka UKS MOSM Bytom 11 11 1.00
101. Maja Adamkiewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 10 1.43
102. Amelia Słowiok ISWJ Wisła 8 10 1.25
103. Julia Strzałka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 10 1.11
104. Karolina Sznajder MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 10 0.77
105. Wiktoria Wijas Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 8 0.89
106. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 7 7 1.00
107. Maria Scąber KSK Stal Brzeg 7 7 1.00
108. Nikola Gawlas KSK Stal Brzeg 9 6 0.67
109. Milena Paczkowska RMKS Rybnik 14 6 0.43
110. Angelika Gawlik KS Pogoń Ruda Śląska 10 5 0.50
111. Daria Jurczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 5 1.00
112. Marta Gomuła UKS MOSM Bytom 6 4 0.67
113. Wiktoria Furmanek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 4 0.57
114. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 6 3 0.50
115. Maja Jabłoniak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 2 0.20
116. Zuzanna Cygan ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 2 0.25
117. Julia Czyżycka KS Pogoń Ruda Śląska 9 0 0.00
118. Emilia Ulczok Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook