Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 13 267 20.54
2. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 11 212 19.27
3. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec 13 202 15.54
4. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 10 178 17.80
5. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 13 176 13.54
6. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 174 15.82
7. Oliwia Uciecha ISWJ Wisła 11 168 15.27
8. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 10 139 13.90
9. Milena Widenka Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 129 11.73
10. Patrycja Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 9 124 13.78
11. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 12 121 10.08
12. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 11 120 10.91
13. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 10 113 11.30
14. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 13 112 8.62
15. Julia Szydłowska RMKS Rybnik 10 111 11.10
16. Sara Hołomek ISWJ Wisła 9 105 11.67
17. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 8 104 13.00
18. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 9 103 11.44
19. Maria Lubecka ISWJ Wisła 9 102 11.33
20. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 101 10.10
21. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 10 96 9.60
22. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 13 93 7.15
23. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 13 93 7.15
24. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 86 7.82
25. Milena Maciejczyk ISWJ Wisła 9 85 9.44
26. NOEMI GRABIEC ISWJ Wisła 11 81 7.36
27. Milena Raudner RMKS Rybnik 10 78 7.80
28. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 10 75 7.50
29. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 13 75 5.77
30. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 13 69 5.31
31. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 11 64 5.82
32. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 11 64 5.82
33. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 7 61 8.71
34. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec 10 59 5.90
35. Julia Szafraniec Zagłębie Sosnowiec 7 58 8.29
36. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 9 57 6.33
37. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 11 56 5.09
38. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 54 4.91
39. Milena Tekieli ISWJ Wisła, Zagłębie Sosnowiec 10 54 5.40
40. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 9 53 5.89
41. Aleksandra Bącela Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 53 4.42
42. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec 7 51 7.29
43. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 11 50 4.55
44. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 11 49 4.45
45. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 46 3.83
46. Karolina Gałązka ISWJ Wisła 10 44 4.40
47. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 43 3.91
48. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 43 3.58
49. Natasza Litkowycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 42 3.50
50. Julianna Łuc RMKS Rybnik 9 40 4.44
51. Paulina Manowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 38 4.75
52. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 11 38 3.45
53. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 8 37 4.63
54. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 10 37 3.70
55. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 8 37 4.63
56. Emila Olszewska RMKS Rybnik 8 35 4.38
57. Maja Wronka ISWJ Wisła 10 35 3.18
58. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 10 32 3.20
59. Emilia Bojda Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 30 3.75
60. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 11 29 2.64
61. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 28 4.67
62. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 8 27 3.38
63. Hanna Mórawska UKS Piłsudczyk Brzeg 6 25 4.17
64. Julia Hmielorz Zagłębie Sosnowiec 9 25 2.78
65. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 8 24 3.00
66. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 24 3.43
67. Natalia Tomko RMKS Rybnik 8 24 3.00
68. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 11 23 2.09
69. Hana Daczkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 22 2.44
70. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 18 2.57
71. Julia Korus KS Pogoń Ruda Śląska 11 17 1.55
72. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 11 16 1.45
73. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 16 2.29
74. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 8 16 2.00
75. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 10 15 1.50
76. MARIA PODOLSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 14 1.27
77. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 14 1.40
78. Maja Fedyk MKS Strzelce Opolskie 10 14 1.40
79. Julia Kuś Zagłębie Sosnowiec 7 14 2.00
80. Monika Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 6 14 2.33
81. Magdalena Sitko RMKS Rybnik 10 14 1.40
82. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 13 1.44
83. Anna Mikler ISWJ Wisła 11 13 1.18
84. Agnieszka Musielak KS Pogoń Ruda Śląska 7 13 1.86
85. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 9 13 1.44
86. OLIWIA SZAFARCZYK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 11 1.00
87. Wiktoria Kasprzak KS Pogoń Ruda Śląska 8 10 1.25
88. Oliwia Sobek KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 1.50
89. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 9 7 0.78
90. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 6 0.60
91. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 6 4 0.67
92. Alicja Szefer RMKS Rybnik 5 4 0.80
93. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 7 4 0.57
94. Natalia Herba Żorska Akademia Koszykówki 9 2 0.22
95. NATALIA BUKOWCZAN Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 2 0.33
96. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 9 2 0.22
97. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 8 2 0.25
98. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0 0.00
99. Nikola Wielogórska KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook