Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
Poprzednie
Runda Zasadnicza: gr. I
Runda Zasadnicza: gr. II
Play OFF
O miejsca 1-4
O 5 miejsce
O 7 miejsce
O 9 miejsce
O 11 miejsce
O miejsca 5-8
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Data
Drużyny
Wynik
Mecz 1
13.02.2024 15:30
MOSM Tychy
-
MKKS Rybnik
90:72
13.02.2024 16:15
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
-
KŚ AZS Katowice
83:44
13.02.2024 16:30
GTK Gliwice
-
MKS Dąbrowa Górnicza
80:86
13.02.2024 19:00
UKS MOSM Bytom
-
AK Iskra Częstochowa
56:49
17.02.2024 12:00
UKS Jedynka Niemodlin
-
TAURON UKS 27 Katowice
51:64
17.02.2024 14:30
KKS FUTURE Tarnowskie Góry
-
MCKS ECON Czeladź
80:40
Mecz 2
20.02.2024 16:00
MKKS Rybnik
-
MOSM Tychy
71:76
20.02.2024 17:30
MCKS ECON Czeladź
-
KKS FUTURE Tarnowskie Góry
56:107
20.02.2024 17:45
KŚ AZS Katowice
-
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
54:78
20.02.2024 18:15
AK Iskra Częstochowa
-
UKS MOSM Bytom
69:60
20.02.2024 18:30
MKS Dąbrowa Górnicza
-
GTK Gliwice
85:64
24.02.2024 12:00
TAURON UKS 27 Katowice
-
UKS Jedynka Niemodlin
80:53
Mecz 3
27.02.2024 19:00
UKS MOSM Bytom
-
AK Iskra Częstochowa
69:51
Aktualności
25.04.2024
Najmłodsi rozpoczynają walkę o MP
24.04.2024
Kadetki z Głuchołaz grają o finał MP U15M
11.04.2024
MMP 3x3, Opole - 28.04.2024
23.03.2024
Opolskie drużyny w rozgrywkach centralnych w sezonie 2023/24
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia