Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U20M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Faule
Faule śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Patryk Korus
MCKS Czeladź
2
8
4.00
0
0.00
2.
Maciej Dudek
MCKS Czeladź
3
10
3.33
0
0.00
3.
Jakub Musiał
MOSM Tychy
6
17
2.83
0
0.00
4.
Mateusz Koch
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
8
2.67
0
0.00
5.
Kamil Kruk
MCKS Czeladź
3
8
2.67
0
0.00
6.
Radosław Chorab
MKS Dąbrowa Górnicza
5
12
2.40
0
0.00
7.
Jakub Zawadzki
MOSM Tychy
6
14
2.33
0
0.00
8.
Przemysław Paluch
MCKS Czeladź
4
9
2.25
0
0.00
9.
Adam Skiba
MKS Dąbrowa Górnicza
5
11
2.20
0
0.00
10.
Adam Niespor
MKS Dąbrowa Górnicza
6
13
2.17
0
0.00
11.
Patryk Mertus
MOSM Tychy
6
13
2.17
0
0.00
12.
Jakub Nowak
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
10
2.00
0
0.00
13.
Łukasz Polakowski
MOSM Tychy
4
8
2.00
0
0.00
14.
Artur Ziaja
MOSM Tychy
5
10
2.00
0
0.00
15.
Szymon Kukuczka
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
8
2.00
0
0.00
16.
Rafał Palacz
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
10
2.00
0
0.00
17.
Piotr Karpacz
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
6
2.00
0
0.00
18.
Daniel Koneczny
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
6
2.00
0
0.00
19.
Maciej Bielecki
MKS Dąbrowa Górnicza
6
11
1.83
0
0.00
20.
Łukasz Lewiński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
7
1.75
0
0.00
21.
Jakub Łącki
MOSM Tychy
6
10
1.67
0
0.00
22.
Mateusz Taistra
MCKS Czeladź
3
5
1.67
0
0.00
23.
Mateusz Rodzim
MCKS Czeladź
2
3
1.50
0
0.00
24.
Sebastian Stępień
MKS Dąbrowa Górnicza
6
8
1.33
0
0.00
25.
Miłosz Otrzonsek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
5
1.25
0
0.00
26.
Sebastian Wojciechowski
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
6
1.20
0
0.00
27.
Dominik Sala
MKS Dąbrowa Górnicza
6
7
1.17
0
0.00
28.
Jakub Maroń
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
3
1.00
0
0.00
29.
Łukasz Szymański
MOSM Tychy
3
3
1.00
0
0.00
30.
Jakub Stróżczyk
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
3
1.00
0
0.00
31.
Mateusz Białkowski
MOSM Tychy
3
3
1.00
0
0.00
32.
Igor Nazarewicz
MOSM Tychy
5
5
1.00
0
0.00
33.
Daniel Tomczyk
MKS Dąbrowa Górnicza
6
6
1.00
0
0.00
34.
Patryk Piszczatowski
MKS Dąbrowa Górnicza
6
6
1.00
0
0.00
35.
Kamil Krajewski
MOSM Tychy
4
3
0.75
0
0.00
36.
Oliwier Gordon
MKS Dąbrowa Górnicza
6
4
0.67
0
0.00
37.
Kornel Jakieła
MKS Dąbrowa Górnicza
3
2
0.67
0
0.00
38.
Andrzej Mazur
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
2
0.50
0
0.00
39.
Szymon Pęczek
MOSM Tychy
4
1
0.25
0
0.00
40.
Mateusz Karwat
MOSM Tychy
4
0
0.00
0
0.00
41.
Miłosz Wojtanek
MCKS Czeladź
2
0
0.00
0
0.00
42.
Kacper Kornes
MCKS Czeladź
2
0
0.00
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia