Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U20M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Mateusz Andrzejewski
KŚ AZS Katowice
7
142
20.29
2.
Patryk Smyrdek
MCKiS Jaworzno
8
149
18.63
3.
Michał Miłek
KŚ AZS Katowice
9
150
16.67
4.
Marek Grzegorzewski
MKS Zabrze
10
156
15.60
5.
Maciej Krakowczyk
MKKS Rybnik
9
139
15.44
6.
Jakub Wantuch
MKS Dąbrowa Górnicza
9
139
15.44
7.
Bartosz Wróbel
MKS Dąbrowa Górnicza
5
74
14.80
8.
Jakub Chorążak
MKS Zabrze
8
118
14.75
9.
Jakub Misiąg
KŚ AZS Katowice
8
117
14.63
10.
Filip Adamiec
RKK AZS Racibórz
7
99
14.14
11.
Mateusz Szczypiński
MKS Dąbrowa Górnicza
7
97
13.86
12.
Łukasz Majchrowski
MKS Dąbrowa Górnicza
8
101
12.63
13.
Artur Grocki
MKKS Rybnik
10
126
12.60
14.
Tomasz Tomanek
MKKS Rybnik
10
126
12.60
15.
Kamil Monkiewicz
RKK AZS Racibórz
9
111
12.33
16.
Rafał Królikowski
MKKS Rybnik
5
59
11.80
17.
Patryk Wieczorek
MKS Dąbrowa Górnicza
7
73
10.43
18.
Jakub Kostecki
MKS Zabrze
10
99
9.90
19.
Paweł Gola
MCKiS Jaworzno
10
98
9.80
20.
Alexander Pielczyk
RKK AZS Racibórz
7
68
9.71
21.
Michał Kuboszek
MKS Dąbrowa Górnicza
7
68
9.71
22.
Paweł Ćwieląg
MKS Zabrze
9
80
8.89
23.
Piotr Sadzyński
MCKiS Jaworzno
10
88
8.80
24.
Maciej Piszczek
MKS Dąbrowa Górnicza
7
61
8.71
25.
Hubert Kossmann
MKS Zabrze
10
86
8.60
26.
Adrian Zaborski
MCKiS Jaworzno
8
67
8.38
27.
Dawid Boryka
MKS Dąbrowa Górnicza
6
46
7.67
28.
Aleksander Załucki
MKS Dąbrowa Górnicza
5
38
7.60
29.
Kamil Szczepaniak
MKKS Rybnik
9
67
7.44
30.
Krzysztof Chłapek
MCKiS Jaworzno
6
42
7.00
31.
Michał Brzozowski
MCKiS Jaworzno
9
62
6.89
32.
Sylwester Łubkowski
KŚ AZS Katowice
7
45
6.43
33.
Michał Tokarczyk
RKK AZS Racibórz
7
45
6.43
34.
Bartosz Matysiak
KŚ AZS Katowice
7
45
6.43
35.
Marcin Wit
MKS Dąbrowa Górnicza
5
28
5.60
36.
Kamil Banik
RKK AZS Racibórz
8
43
5.38
37.
Adam Margazyn
RKK AZS Racibórz
9
44
4.89
38.
Maciej Worwa
MKS Dąbrowa Górnicza
7
34
4.86
39.
Jakub Sapun
MCKiS Jaworzno
6
29
4.83
40.
Szymon Lipka
KŚ AZS Katowice
7
33
4.71
41.
Rafał Palacz
KŚ AZS Katowice
5
23
4.60
42.
Błażej Lipiński
MKS Zabrze
9
41
4.56
43.
Edmund Tomko
MKKS Rybnik
7
31
4.43
44.
Błażej Sładek
MKKS Rybnik
10
39
3.90
45.
Paweł Klimek
MCKiS Jaworzno
9
31
3.44
46.
Fabian Zieliński
KŚ AZS Katowice
8
27
3.38
47.
Jakub Garbecki
MKS Zabrze
10
31
3.10
48.
Daniel Pałaszewski
MKS Zabrze
10
31
3.10
49.
Rafał Koczy
MKKS Rybnik
10
27
2.70
50.
Mateusz Krośniak
MKS Zabrze
9
22
2.44
51.
Mateusz Łukaszczykiewicz
RKK AZS Racibórz
5
12
2.40
52.
Olaf Bień
KŚ AZS Katowice
9
21
2.33
53.
Maciej Koćma
MKS Dąbrowa Górnicza
7
14
2.00
54.
Dominik Rajczak
MKS Dąbrowa Górnicza
7
14
2.00
55.
Sebastian Morawiec
MKKS Rybnik
5
9
1.80
56.
Kamil Ciołczyk
MCKiS Jaworzno
9
15
1.67
57.
Tomasz Panek
MCKiS Jaworzno
8
13
1.63
58.
Piotr Zubel
MKS Zabrze
6
8
1.33
59.
Piotr Oliwa
RKK AZS Racibórz
9
10
1.11
60.
Dawid Dereń
RKK AZS Racibórz
9
10
1.11
61.
Daniel Sikora
MKKS Rybnik
8
5
0.63
62.
Szymon Bzdyk
MCKiS Jaworzno
7
2
0.29
63.
Przemysław Foryś
RKK AZS Racibórz
7
0
0.00
64.
Jakub Kapłon
KŚ AZS Katowice
5
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia