Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 8 224 28.00
2. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 8 206 25.75
3. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska I 7 145 20.71
4. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 8 132 16.50
5. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska I 7 120 17.14
6. Jakub Szkoda KSK Stal Brzeg 8 119 14.88
7. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 8 119 14.88
8. Michał Pajor MKS Otmuchów 8 119 14.88
9. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 7 117 16.71
10. Jakub Cebula MKS Otmuchów 8 112 14.00
11. Kacper Juras MKS Otmuchów 8 108 13.50
12. Tomasz Piwoda KSK Stal Brzeg 6 101 16.83
13. Kacper Garncarz KSK Stal Brzeg 8 99 12.38
14. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska I 8 98 12.25
15. Mikołaj Lipiński KSK Stal Brzeg 8 70 8.75
16. Kacper Bugiel KSK Stal Brzeg 7 66 9.43
17. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 5 61 12.20
18. Jan Karaim MKS Otmuchów 6 60 10.00
19. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 8 52 6.50
20. Tomasz Hreciński MKS Otmuchów 8 52 6.50
21. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 8 45 5.63
22. Patryk Grabowski Weegree AZS Politechnika Opolska I, Weegree AZS Politechnika Opolska II 8 42 5.25
23. Karol Paluch KS Minibasketball Racibórz 8 39 4.88
24. Dawid Janik Weegree AZS Politechnika Opolska I 8 38 4.75
25. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska II 5 33 6.60
26. Dominik Wiśniewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 8 31 3.88
27. Szymon Jędrzejczak Weegree AZS Politechnika Opolska I 8 30 3.75
28. Mateusz Wojtyński Weegree AZS Politechnika Opolska I 7 28 4.00
29. Bartosz Lukas KSK Stal Brzeg 8 28 3.50
30. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 8 26 3.25
31. Rafał Wierzbicki KSK Stal Brzeg 8 21 2.63
32. Patryk Zowada Weegree AZS Politechnika Opolska I 8 20 2.50
33. Jerzy Wypych Weegree AZS Politechnika Opolska I 7 18 2.57
34. Maciej Gajewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 6 17 2.83
35. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 8 17 1.89
36. Bartosz Kostuś Weegree AZS Politechnika Opolska I 5 16 3.20
37. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 7 16 2.29
38. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 7 12 1.71
39. Stanisław Łepek Weegree AZS Politechnika Opolska II 6 12 2.00
40. Michał Orlik Weegree AZS Politechnika Opolska II 6 11 1.83
41. Marcin Zoń MKS Otmuchów 6 10 1.67
42. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 8 6 0.75
43. Mateusz Jaworski Weegree AZS Politechnika Opolska I 7 6 0.86
44. Mateusz Pietrzak Weegree AZS Politechnika Opolska I 4 5 1.25
45. Patryk Groehl Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 4 1.00
46. Kacper Lewicki KSK Stal Brzeg 7 2 0.29
Polski Związek Koszykówki Facebook