Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U19K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Klaudia Keller
RMKS Rybnik
7
256
36.57
2.
Martyna Miedza
BS Polonia Bytom
8
169
21.13
3.
Zuzanna Walecka
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
8
164
20.50
4.
Patrycja Pendziałek
RMKS Rybnik
7
157
22.43
5.
Natalia Faber
BS Polonia Bytom
8
134
16.75
6.
Wiktoria Matysiak
BS Polonia Bytom
8
124
15.50
7.
Amelia Ziajska
MKS MOS Katowice
7
124
17.71
8.
Patrycja Hnida
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
7
117
16.71
9.
Milena Mielcarz
MKS MOS Katowice
8
108
13.50
10.
Urszula Słupska
MKS MOS Katowice
8
106
13.25
11.
Agata Martynek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
91
11.38
12.
Katarzyna Piorun
MKS MOS Katowice
8
85
10.63
13.
Oliwia Keller
RMKS Rybnik
4
83
20.75
14.
Sylwia Kak
MKS MOS Katowice
8
83
10.38
15.
Laura Stukator
RMKS Rybnik
8
81
10.13
16.
Julia Rubysz
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
69
9.86
17.
Noemi Grabiec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
67
11.17
18.
Maja Gańczarczyk-Dec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
61
10.17
19.
Wiktoria Pawlus
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
8
60
7.50
20.
Kinga Karwot
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
8
59
7.38
21.
Oleksandra Hopkalo
RMKS Rybnik
4
46
11.50
22.
Angelika Górniak
BS Polonia Bytom
8
45
5.63
23.
Samanta Kruczek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
42
5.25
24.
Martyna Pluta
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
7
41
5.86
25.
Martyna Gozdek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
5
33
6.60
26.
Dominika Bednarek
RMKS Rybnik
6
32
5.33
27.
Weronika Szewczyk
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
7
32
4.57
28.
Aleksandra Jazłowiecka-Świstek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
7
31
4.43
29.
Julia Szydłowska
RMKS Rybnik
7
29
4.14
30.
Kinga Dosa
BS Polonia Bytom
8
28
3.50
31.
Majka Stefaniak
RMKS Rybnik
5
28
5.60
32.
Amelia Niczke
RMKS Rybnik
8
25
3.13
33.
Patrycja Wilgosiewicz
MKS MOS Katowice
7
23
3.29
34.
Agata Bąk
RMKS Rybnik
8
21
2.63
35.
Zofia Paluch
MKS MOS Katowice
8
20
2.50
36.
Paulina Kowalska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
17
2.83
37.
Dominika Góreczna
BS Polonia Bytom
8
16
2.00
38.
Maria Perzyna
MKS MOS Katowice
4
15
3.75
39.
Paulina Urbańczyk
BS Polonia Bytom
4
14
3.50
40.
Oliwia Zelek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
12
1.71
41.
Martyna Buchczik
BS Polonia Bytom
8
10
1.25
42.
Oliwia Żak
MKS MOS Katowice
5
10
2.00
43.
Katarzyna Dziendziel
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
9
1.50
44.
Julia Dendewicz
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
8
1.33
45.
Maja Pyrdoł
MKS MOS Katowice
8
7
0.88
46.
Natasza Litkowycz
MKS MOS Katowice
4
6
1.50
47.
Zuzanna Cygan
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
5
4
0.80
48.
Natalia Drózd
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
7
3
0.43
49.
Wanessa Kozłowska
BS Polonia Bytom
5
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia