Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2003/2004
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O utrzymanie
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Roland Miller
KS Spójnia Stargard
6
12858
20143.00
2.
Dariusz Parzeński
Czarni Słupsk
6
11913
10985.50
3.
Łukasz Żytko
Czarni Słupsk
6
11151
10858.50
4.
Chris Jackson
Olimp MKS Start Lublin
6
11004
10834.00
5.
Rafał Frank
Czarni Słupsk
6
10863
10810.50
6.
Greg Harrington
KS Spójnia Stargard
6
10817
10802.83
7.
Maciej Bielak
Olimp MKS Start Lublin
6
10589
10764.83
8.
Brant Darby
AZS Koszalin
,
KS Spójnia Stargard
5
10569
20113.80
9.
Earl Brown
Olimp MKS Start Lublin
6
10517
10752.83
10.
Zbigniew Białek
Czarni Słupsk
5
10158
20031.60
11.
Gintaras Stulga
KS Spójnia Stargard
6
9641
10606.83
12.
Robert Morkowski
KS Spójnia Stargard
6
9040
10506.67
13.
Tomasz Briegmann
AZS Koszalin
6
9011
10501.83
14.
Paul Reed
Czarni Słupsk
5
8964
10792.80
15.
Piotr Nizioł
KS Spójnia Stargard
5
8801
10760.20
16.
Andrzej Karaś
AZS Koszalin
6
8751
10458.50
17.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
6
8674
10445.67
18.
Bartłomiej Tomaszewski
AZS Koszalin
6
8252
10375.33
19.
Souleymane Wane
AZS Koszalin
4
8216
20054.00
20.
Tomasz Celej
Olimp MKS Start Lublin
6
8099
10349.83
21.
Daniel Blumczyński
Czarni Słupsk
6
7497
10249.50
22.
Tomasz Dąbrowski
AZS Koszalin
6
7420
10236.67
23.
Przemysław Łuszczewski
Olimp MKS Start Lublin
6
6926
10154.33
24.
Denis Vrsaljko
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
,
Olimp MKS Start Lublin
6
6535
10089.17
25.
Hubert Mazur
KS Spójnia Stargard
6
6474
10079.00
26.
Sebastian Balcerzak
AZS Koszalin
6
6321
10053.50
27.
Paweł Kowalczuk
AZS Koszalin
6
5682
947.00
28.
Davor Kurilić
Anwil Włocławek
,
Olimp MKS Start Lublin
5
4476
895.20
29.
Maciej Sudowski
KS Spójnia Stargard
6
4352
725.33
30.
Arkadiusz Pelczar
Olimp MKS Start Lublin
6
4270
711.67
31.
Michał Marciniak
Olimp MKS Start Lublin
6
4126
687.67
32.
Piotr Pluta
Czarni Słupsk
6
4008
668.00
33.
Alvydas Tenys
Czarni Słupsk
6
3750
625.00
34.
Jacek Olejniczak
Olimp MKS Start Lublin
6
3670
611.67
35.
Mirosław Rajkowski
AZS Koszalin
5
3565
713.00
36.
Robert Klocek
AZS Koszalin
3
3225
10075.00
37.
Paweł Bogdan
AZS Koszalin
4
2488
622.00
38.
Adam Hrycaniuk
KS Spójnia Stargard
4
2425
606.25
39.
Michał Sikora
Olimp MKS Start Lublin
5
2043
408.60
40.
Dariusz Cywiński
Czarni Słupsk
3
1614
538.00
41.
Michał Kowalik
Czarni Słupsk
3
1412
470.67
42.
Michał Fijałka
Olimp MKS Start Lublin
3
1245
415.00
43.
Piotr Wiliński
KS Spójnia Stargard
3
871
290.33
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia