Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-13 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Andrzej Fedorowski
AZS_Basket_Nysa
11
27
2.45
0
0.00
2.
Igor Kucybała
Ofensywa Racibórz
8
24
3.00
0
0.00
3.
Igor Plizga
AZS_Basket_Nysa
9
24
2.67
0
0.00
4.
Konrad Zychowicz
AZS_Basket_Nysa
11
21
1.91
0
0.00
5.
Borys Brodala
Ofensywa Racibórz
6
17
2.83
0
0.00
6.
Kornel Bracichowicz
AZS_Basket_Nysa
11
15
1.36
0
0.00
7.
Szymon Hencel
MKS Strzelce Opolskie
8
14
1.75
0
0.00
8.
Michał Krajewski
MKS Strzelce Opolskie
7
14
2.00
0
0.00
9.
Jakub Koczy
MKS Strzelce Opolskie
8
14
1.75
0
0.00
10.
Nikodem Bednarz
AZS_Basket_Nysa
11
14
1.27
0
0.00
11.
Jakub Krajewski
MKS Strzelce Opolskie
8
11
1.38
0
0.00
12.
Borys Czerniak
Ofensywa Racibórz
6
11
1.83
0
0.00
13.
Tobiasz Kopa
MKS Strzelce Opolskie
7
11
1.57
0
0.00
14.
Szymon Kozłowski
AZS_Basket_Nysa
8
11
1.38
0
0.00
15.
Jakub Kmiecik
Ofensywa Racibórz
6
9
1.50
0
0.00
16.
Dorian Łuszczyna
MKS Strzelce Opolskie
5
8
1.60
0
0.00
17.
Karol Denys
Ofensywa Racibórz
8
8
1.00
0
0.00
18.
Michał Małyszka
MKS Strzelce Opolskie
5
7
1.40
0
0.00
19.
Kacper Żurawel
MKS Strzelce Opolskie
7
7
1.00
0
0.00
20.
Kacper Lysek
MKS Strzelce Opolskie
6
6
1.00
0
0.00
21.
Szymon Szulc
MKS Strzelce Opolskie
6
4
0.67
0
0.00
22.
Bartosz Adamek
Ofensywa Racibórz
8
4
0.50
0
0.00
23.
Kacper Smoliński
MKS Strzelce Opolskie
5
3
0.60
0
0.00
24.
Dawid Brożyniak
AZS_Basket_Nysa
9
3
0.33
0
0.00
25.
Szymon Bukowski
Ofensywa Racibórz
6
3
0.50
0
0.00
26.
Tymon Smaź
Ofensywa Racibórz
6
3
0.50
0
0.00
27.
Jakub Kasprzycki
Ofensywa Racibórz
4
3
0.75
0
0.00
28.
Szymon Kopciuch
Ofensywa Racibórz
6
2
0.33
0
0.00
29.
Kamil Sokołowski
Ofensywa Racibórz
4
1
0.25
0
0.00
30.
Patryk Koczy
MKS Strzelce Opolskie
6
1
0.17
0
0.00
31.
Szymon Piórko
Ofensywa Racibórz
4
0
0.00
0
0.00
32.
Artur Tymczyszyn
AZS_Basket_Nysa
8
0
0.00
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia