Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-14 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Straty
Straty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Jakub Król
UKS Jedynka Niemodlin
8
0.00
2.
Stanisław Reczek
MKS Smyk Prudnik
8
0.00
3.
Jakub Nosol
MKS Smyk Prudnik
9
0.00
4.
Kacper Mazur
MKS Smyk Prudnik
7
0.00
5.
Mateusz Świczewski
MKS Smyk Prudnik
6
0.00
6.
Michał Bartyzel
MKS Smyk Prudnik
5
0.00
7.
Paweł Apanowicz
MKS Smyk Prudnik
8
0.00
8.
Wiktor Zabiegała
MKS Smyk Prudnik
7
0.00
9.
Kamil Waszczykowski
MKS Smyk Prudnik
9
0.00
10.
Piotr Lupzik
UKS Jedynka Niemodlin
6
0.00
11.
Michał Pyra
MKS Smyk Prudnik
9
0.00
12.
Maciej Korchut
MKS Strzelce Opolskie
8
0.00
13.
Aleksander Chrobak
MKS Strzelce Opolskie
10
0.00
14.
Kacper Zych
MKS Strzelce Opolskie
10
0.00
15.
Antoni Witosza
MKS Strzelce Opolskie
8
0.00
16.
Łukasz Niżyński
UKS MOS Opole
1
0.00
17.
Krzysztof Stefan
UKS MOS Opole
1
0.00
18.
Piotr Greszczuk
MKS Strzelce Opolskie
5
0.00
19.
Michał Poloczek
UKS MOS Opole
1
0.00
20.
Marcin Miklaszewski
UKS Jedynka Niemodlin
8
0.00
21.
Michał Krajewski
MKS Strzelce Opolskie
10
0.00
22.
Kacper Lysek
MKS Strzelce Opolskie
10
0.00
23.
Konrad Zychowicz
UKS Jedynka Niemodlin
5
0.00
24.
Kacper Żurawel
MKS Strzelce Opolskie
10
0.00
25.
Bartosz Szklarski
UKS Jedynka Niemodlin
9
0.00
26.
Dominik Dura
UKS Jedynka Niemodlin
9
0.00
27.
Kacper Pieniacha
UKS Jedynka Niemodlin
8
0.00
28.
Kacper Litwinowicz
UKS Jedynka Niemodlin
8
0.00
29.
Kacper Makarewicz
UKS Jedynka Niemodlin
6
0.00
30.
Wiktor Christ
MKS Smyk Prudnik
5
0.00
31.
Ryszard Przybylski
UKS Jedynka Niemodlin
6
0.00
32.
Patryk Czop
UKS Jedynka Niemodlin
9
0.00
33.
Igor Jarocki
UKS Jedynka Niemodlin
8
0.00
34.
Łukasz Chodaniecki
UKS Jedynka Niemodlin
8
0.00
35.
Mateusz Walkowicz
UKS Jedynka Niemodlin
9
0.00
36.
Mateusz Kukułka
MKS Smyk Prudnik
9
0.00
37.
Mateusz Parfimczyk
MKS Smyk Prudnik
7
0.00
38.
Jakub Zbaraszczuk
MKS Smyk Prudnik
7
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia