Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
3 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Zbiórki
Zbiórki w obronie suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
1.
Wiktor Najbar
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
9
0.00
0.00
0.00
2.
Jakub Kluczniok
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
7
0.00
0.00
0.00
3.
Alan Szafer
MKS Strzelce Opolskie
5
0.00
0.00
0.00
4.
Paweł Kutek
MKS Strzelce Opolskie
6
0.00
0.00
0.00
5.
Dominik Wieczorek
MKS Strzelce Opolskie
10
0.00
0.00
0.00
6.
Adam Daroszewski
MKS Strzelce Opolskie
7
0.00
0.00
0.00
7.
Tomasz Stasiak
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
6
0.00
0.00
0.00
8.
Mariusz Brachaczek
MKS Strzelce Opolskie
5
0.00
0.00
0.00
9.
Krzysztof Krukowski
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
7
0.00
0.00
0.00
10.
Krzysztof Kalinowski
KSK Stal Brzeg
6
0.00
0.00
0.00
11.
Łukasz Brój
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
8
0.00
0.00
0.00
12.
Patryk Mruczyński
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
8
0.00
0.00
0.00
13.
Wojciech Raburski
KSK Stal Brzeg
6
0.00
0.00
0.00
14.
Robert Dzikiewicz
KSK Stal Brzeg
7
0.00
0.00
0.00
15.
Michał Król
ALDOM Ozimek Grodziec
6
0.00
0.00
0.00
16.
Igor Wolf
KSK Stal Brzeg
5
0.00
0.00
0.00
17.
Damian Matkowski
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
6
0.00
0.00
0.00
18.
Piotr Jarosz
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
9
0.00
0.00
0.00
19.
Grzegorz Szczybło
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
6
0.00
0.00
0.00
20.
Bartek Banaszkiewicz
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
9
0.00
0.00
0.00
21.
Gracjan Sitek
MKS Smyk Prudnik
3
0.00
0.00
0.00
22.
Maciej Stępień
KSK Stal Brzeg
7
0.00
0.00
0.00
23.
Adam Adamczyk
KSK Stal Brzeg
8
0.00
0.00
0.00
24.
Grzegorz Łyczkowski
KSK Stal Brzeg
7
0.00
0.00
0.00
25.
Dawid Turkowski
KSK Stal Brzeg
6
0.00
0.00
0.00
26.
Wiktor Damaszek
MKS Strzelce Opolskie
8
0.00
0.00
0.00
27.
Marcin Bernatowicz
MKS Strzelce Opolskie
8
0.00
0.00
0.00
28.
Robert Grabowski
ALDOM Ozimek Grodziec
10
0.00
0.00
0.00
29.
Paweł Matejka
ALDOM Ozimek Grodziec
10
0.00
0.00
0.00
30.
Michał Binek
KSK Stal Brzeg
7
0.00
0.00
0.00
31.
Wojciech Smoliński
MKS Strzelce Opolskie
9
0.00
0.00
0.00
32.
Tomasz Pieszyński
KSK Stal Brzeg
7
0.00
0.00
0.00
33.
Przemysław Majka
AZS POLITECHNIKA OPOLSKA
5
0.00
0.00
0.00
34.
Mariusz Mielnik
ALDOM Ozimek Grodziec
8
0.00
0.00
0.00
35.
Przemysław Stańczyk
ALDOM Ozimek Grodziec
10
0.00
0.00
0.00
36.
Andrzej Szymczak
ALDOM Ozimek Grodziec
10
0.00
0.00
0.00
37.
Paweł Janicki
ALDOM Ozimek Grodziec
7
0.00
0.00
0.00
38.
Sławomir Genda
ALDOM Ozimek Grodziec
6
0.00
0.00
0.00
39.
Tomasz Dawidowicz
ALDOM Ozimek Grodziec
10
0.00
0.00
0.00
40.
Jakub Konstańciuk
KSK Stal Brzeg
7
0.00
0.00
0.00
41.
Wojciech Binda
MKS Strzelce Opolskie
8
0.00
0.00
0.00
42.
Michał Marcyniuk
MKS Strzelce Opolskie
8
0.00
0.00
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia