Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
3LM
Hubert Pokutycki
Baran Jakub
Barzyk Natanael
Barzyk Patryk
Bednarek Aleksander
Bieniek Kajetan
Boba Aron
Drobina Miłosz
Filarowski Olivier
Głód Jędrzej
Joachim Jakub
Kalinowski Krzysztof
Klinger Oliver
Kluczyk Kamil
Kostuś Michał
Krupa Olivier
Kukla Maks
Kwaśnicki Tomasz
Michalak Piotr
Młynarz Franciszek
Ostrycharczyk Aleksander
Pawlak Wojciech
Pokutycki Hubert
Rzepka Jakub
Sikora Stanisław
Staruszkiewicz Stefan
Surmiński Tomasz
Szczepański Wojciech
Szymczyk Adam
Szymczyk Aleksander
Tyszkowski Kajetan
Urbański Paweł
Wachowski Mateusz
Wołk Jakub
Wołk Miłosz
STATYSTYKI
MECZ PO MECZU
Rocznik:
2008
Wzrost:
182 cm
Pozycja:
niski skrzydłowy
Mecz po meczu
DATA
PRZECIWKO
wynik
s5
min
pkt
za 2
za 3
z gry
za 1
zb
a
f
fw
s
p
b
bo
eval
+/-
c
w
%
c
w
%
c
w
%
c
w
%
a
o
s
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia