Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U15M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Faule
Faule wymuszone suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Kornel Tatar
MKS Dąbrowa Górnicza
18
16
0.89
0
0.00
2.
Maciej Chmielewski
MKS Wodzisław Śląski
9
14
1.56
0
0.00
3.
Jarosław Fierut
MKS Wodzisław Śląski
16
14
0.88
0
0.00
4.
Bartosz Jordan
MKS Wodzisław Śląski
11
19
1.73
0
0.00
5.
Mikołaj Kolarski
MKS Wodzisław Śląski
16
44
2.75
0
0.00
6.
Mateusz Michnik
MKS Wodzisław Śląski
14
24
1.71
0
0.00
7.
Michał Nawrocki
MKS Wodzisław Śląski
15
23
1.53
0
0.00
8.
Piotr Pożarowszczyk
MKS Wodzisław Śląski
16
54
3.38
0
0.00
9.
Kuba Żurek
MKS Wodzisław Śląski
11
11
1.00
0
0.00
10.
Kacper Pieniacha
UKS Jedynka Niemodlin
17
13
0.76
0
0.00
11.
Kacper Litwinowicz
UKS Jedynka Niemodlin
13
13
1.00
0
0.00
12.
Konrad Litwin
UKS Jedynka Niemodlin
9
24
2.67
0
0.00
13.
Marcin Miklaszewski
UKS Jedynka Niemodlin
17
40
2.35
0
0.00
14.
Ryszard Przybylski
UKS Jedynka Niemodlin
14
6
0.43
0
0.00
15.
Patryk Czop
UKS Jedynka Niemodlin
16
20
1.25
0
0.00
16.
Igor Jarocki
UKS Jedynka Niemodlin
13
2
0.15
0
0.00
17.
Mateusz Walkowicz
UKS Jedynka Niemodlin
15
34
2.27
0
0.00
18.
Michał Szarbatke
MKS MOS Katowice
18
28
1.56
0
0.00
19.
Jakub Lewandowski
MKS MOS Katowice
13
13
1.00
0
0.00
20.
Wojciech Jagiełło
MKS MOS Katowice
16
35
2.19
0
0.00
21.
Mateusz Budzicz
MOSM Tychy
17
25
1.47
0
0.00
22.
Błażej Damek
MOSM Tychy
17
16
0.94
0
0.00
23.
Jan Forfecki
MOSM Tychy
15
41
2.73
0
0.00
24.
Jan Iżak
MOSM Tychy
13
30
2.31
0
0.00
25.
Szymon Krzywoń
MOSM Tychy
16
38
2.38
0
0.00
26.
Michał Sawa
MOSM Tychy
11
22
2.00
0
0.00
27.
Radosław Waluscha
MOSM Tychy
17
35
2.06
0
0.00
28.
Artur Wiśniewski
MOSM Tychy
16
36
2.25
0
0.00
29.
Franciszek Kala
MKKS Rybnik
16
15
0.94
0
0.00
30.
Jakub Kozieł
MKKS Rybnik
17
32
1.88
0
0.00
31.
Krzysztof Bochenek
MCKiS Jaworzno
14
18
1.29
0
0.00
32.
Michał Tyrpa
MCKiS Jaworzno
14
8
0.57
0
0.00
33.
Ksawery Skurzyński
MCKiS Jaworzno
13
13
1.00
0
0.00
34.
Krzysztof Jargoń
MKS Wodzisław Śląski
15
50
3.33
0
0.00
35.
Tomasz Trela
Stela Cieszyn
12
9
0.75
0
0.00
36.
Jeremiasz Santarius
Stela Cieszyn
15
39
2.60
0
0.00
37.
Nikodem Holisz
Stela Cieszyn
15
46
3.07
0
0.00
38.
Samuel Kuczera
Stela Cieszyn
15
20
1.33
0
0.00
39.
Mateusz Niemczyk
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
14
29
2.07
0
0.00
40.
Michał Koziej
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
15
32
2.13
0
0.00
41.
Nikodem Korczak
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
11
21
1.91
0
0.00
42.
Paweł Całka
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
14
40
2.86
0
0.00
43.
Nataniel Jankowski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
8
16
2.00
0
0.00
44.
Paweł Maciejewski
GTK Gliwice
11
26
2.36
0
0.00
45.
Filip Chlebiej
GTK Gliwice
16
17
1.06
0
0.00
46.
Maciej Skrok-Wolski
GTK Gliwice
15
20
1.33
0
0.00
47.
Wiktor Dulian
MCKiS Jaworzno
8
12
1.50
0
0.00
48.
Robert Mulka
MCKiS Jaworzno
14
35
2.50
0
0.00
49.
Oliwer Śląski
MCKiS Jaworzno
16
43
2.69
0
0.00
50.
Mateusz Parfimczyk
UKS Jedynka Niemodlin
12
17
1.42
0
0.00
51.
Stanisław Reczek
UKS Jedynka Niemodlin
11
31
2.82
0
0.00
52.
Jerzy Sosnowski
UKS MOS Opole
10
25
2.50
0
0.00
53.
Oskar Bojanowski
MOSM Tychy
14
11
0.79
0
0.00
54.
Kajetan Misztal
Stela Cieszyn
16
50
3.13
0
0.00
55.
Oliwier Kogut
MKS MOS Katowice
18
37
2.06
0
0.00
56.
Mikołaj Olejniczak
MKS MOS Katowice
15
20
1.33
0
0.00
57.
Michał Malak
Stela Cieszyn
15
22
1.47
0
0.00
58.
Wojciech Banot
Stela Cieszyn
15
15
1.00
0
0.00
59.
Dawid Balcer
Stela Cieszyn
15
10
0.67
0
0.00
60.
Mateusz Czarnojan
Stela Cieszyn
16
33
2.06
0
0.00
61.
Seweryn Nowak
GTK Gliwice
16
37
2.31
0
0.00
62.
Maksymilian Tekla
GTK Gliwice
12
16
1.33
0
0.00
63.
Paweł Śliwiński
GTK Gliwice
9
16
1.78
0
0.00
64.
Bartosz Całusiński
UKS MOSM Bytom
14
6
0.43
0
0.00
65.
Dominik Kościelecki
UKS MOSM Bytom
15
16
1.07
0
0.00
66.
Juliusz Moskal
UKS MOSM Bytom
16
18
1.13
0
0.00
67.
Dominik Tórz
UKS MOSM Bytom
12
1
0.08
0
0.00
68.
Piotr Palmąka
MKS Dąbrowa Górnicza
17
38
2.24
0
0.00
69.
Milan Kaczorek
GTK Gliwice
14
13
0.93
0
0.00
70.
Karol Fojcik
MKKS Rybnik
15
20
1.33
0
0.00
71.
Jakub Jachym
MKKS Rybnik
15
5
0.33
0
0.00
72.
Paweł Rak
MKKS Rybnik
15
40
2.67
0
0.00
73.
Stanisław Kaczmarczyk
MKKS Rybnik
11
13
1.18
0
0.00
74.
Mateusz Seweryn
MKKS Rybnik
16
21
1.31
0
0.00
75.
Miłosz Majewski
MKKS Rybnik
17
30
1.76
0
0.00
76.
Emmanuel Johnson
MKKS Rybnik
14
21
1.50
0
0.00
77.
Jakub Bulik
KS Pogoń Ruda Śląska
14
13
0.93
0
0.00
78.
Mateusz Kempski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
8
4
0.50
0
0.00
79.
Wiktor Kowalik
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
13
3
0.23
0
0.00
80.
Piotr Lorens
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
15
27
1.80
0
0.00
81.
Jakub Tomaszewski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
11
7
0.64
0
0.00
82.
Franciszek Otorowski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
8
2
0.25
0
0.00
83.
Mirosław Halamoda
KS Pogoń Ruda Śląska
8
17
2.13
0
0.00
84.
Filip Sośniak
AZS Częstochowa
15
16
1.07
0
0.00
85.
Gabriel Stelmaszczyk
AZS Częstochowa
10
3
0.30
0
0.00
86.
Filip Pyrzyna
AZS Częstochowa
15
27
1.80
0
0.00
87.
Wiktor Nogalski
AZS Częstochowa
16
7
0.44
0
0.00
88.
Jakub Kasprzak
AZS Częstochowa
15
14
0.93
0
0.00
89.
Maksymilian Bauer
MKS MOS Katowice
15
35
2.33
0
0.00
90.
Jan Nowakowski
MKS MOS Katowice
13
7
0.54
0
0.00
91.
Maciej Ciechelski
MCKiS Jaworzno
13
26
2.00
0
0.00
92.
Antoni Rynkiewicz
MCKiS Jaworzno
13
3
0.23
0
0.00
93.
Dominik Trześniewski
UKS MOSM Bytom
16
26
1.63
0
0.00
94.
Mateusz Skaczyński
UKS MOSM Bytom
10
11
1.10
0
0.00
95.
Maksymilian Pleszczyński
UKS MOSM Bytom
17
43
2.53
0
0.00
96.
Marcel Lyko
UKS MOSM Bytom
13
11
0.85
0
0.00
97.
Jakub Cisowski
UKS MOSM Bytom
17
40
2.35
0
0.00
98.
Mateusz Jamrozik
MKS MOS Katowice
12
7
0.58
0
0.00
99.
Michał Głaz
MKS MOS Katowice
12
21
1.75
0
0.00
100.
Kacper Wojtas
MKS Dąbrowa Górnicza
18
34
1.89
0
0.00
101.
Oskar Paśnikowski
MKS Dąbrowa Górnicza
17
29
1.71
0
0.00
102.
Mikołaj Jopek
GTK Gliwice
15
22
1.47
0
0.00
103.
Dominik Kondratowicz
GTK Gliwice
14
22
1.57
0
0.00
104.
Mikołaj Olma
MKS MOS Katowice
15
33
2.20
0
0.00
105.
Jakub Król
UKS Jedynka Niemodlin
13
18
1.38
0
0.00
106.
Piotr Wesołowski
GTK Gliwice
11
15
1.36
0
0.00
107.
Melsik Sargsyan
MCKiS Jaworzno
9
1
0.11
0
0.00
108.
Artur Szczeponek
MKS Wodzisław Śląski
16
48
3.00
0
0.00
109.
Łukasz Niżyński
UKS MOS Opole
13
24
1.85
0
0.00
110.
Krzysztof Stefan
UKS MOS Opole
14
30
2.14
0
0.00
111.
Michał Poloczek
UKS MOS Opole
15
36
2.40
0
0.00
112.
Tymoteusz Krok
MKKS Rybnik
17
39
2.29
0
0.00
113.
Wiktor Maziarz-Piotrowski
MKS Wodzisław Śląski
12
19
1.58
0
0.00
114.
Dawid Janke
GTK Gliwice
10
14
1.40
0
0.00
115.
Maciej Chomicz
GTK Gliwice
10
10
1.00
0
0.00
116.
Michał Siedlecki
MKS Dąbrowa Górnicza
18
9
0.50
0
0.00
117.
Franciszek Wręga
MKS Dąbrowa Górnicza
17
34
2.00
0
0.00
118.
Marcel Flis
MKS Dąbrowa Górnicza
18
18
1.00
0
0.00
119.
Wiktor Kurowski
MKS Dąbrowa Górnicza
12
10
0.83
0
0.00
120.
Grzegorz Frymus
MKS Dąbrowa Górnicza
12
10
0.83
0
0.00
121.
Kacper Nawrocki
MKS Dąbrowa Górnicza
11
5
0.45
0
0.00
122.
Dawid Biela
MKKS Rybnik
12
7
0.58
0
0.00
123.
Kacper Głowacz
MCKiS Jaworzno
10
1
0.10
0
0.00
124.
Dawid Wątroba
MCKiS Jaworzno
10
0
0.00
0
0.00
125.
Oskar Łokietek
KS Pogoń Ruda Śląska
11
6
0.55
0
0.00
126.
Bartosz Polak
KS Pogoń Ruda Śląska
13
21
1.62
0
0.00
127.
Maciej Szykowski
KS Pogoń Ruda Śląska
7
5
0.71
0
0.00
128.
Jakub Błaszczyk
KS Pogoń Ruda Śląska
10
12
1.20
0
0.00
129.
Mateusz Copik
KS Pogoń Ruda Śląska
12
1
0.08
0
0.00
130.
Jakub Reich
UKS MOSM Bytom
10
6
0.60
0
0.00
131.
Piotr Duda
UKS MOSM Bytom
16
15
0.94
0
0.00
132.
Dorian Mancin
MKS Dąbrowa Górnicza
16
40
2.50
0
0.00
133.
Dominik Szczepański
MKS Dąbrowa Górnicza
16
40
2.50
0
0.00
134.
Antoni Caputa
UKS MOS Opole
15
35
2.33
0
0.00
135.
Antoni Kossakowski
UKS MOS Opole
16
25
1.56
0
0.00
136.
Wiktor Sokołowski
UKS MOS Opole
14
18
1.29
0
0.00
137.
Julian Kochalski
UKS MOS Opole
8
4
0.50
0
0.00
138.
Mateusz Kwiatkowski
UKS MOS Opole
8
6
0.75
0
0.00
139.
Kacper Wiatrzyk
UKS MOS Opole
16
25
1.56
0
0.00
140.
Paweł Filc
UKS MOS Opole
10
8
0.80
0
0.00
141.
Emil Rak
UKS MOS Opole
15
50
3.33
0
0.00
142.
Michał Jabłoński
UKS Jedynka Niemodlin
15
12
0.80
0
0.00
143.
Mateusz Folek
MUKK Pszczyna
9
6
0.67
0
0.00
144.
Oskar Wolnica
KS Pogoń Ruda Śląska
8
1
0.13
0
0.00
145.
WOJCIECH ŚNIEGOŃ
MUKK Pszczyna
15
50
3.33
0
0.00
146.
BARTOSZ RĄBA
MUKK Pszczyna
16
41
2.56
0
0.00
147.
JACEK MAŁKOWSKI
MUKK Pszczyna
14
33
2.36
0
0.00
148.
PATRYK ŁAKOTA
MUKK Pszczyna
16
33
2.06
0
0.00
149.
MACIEJ GRZESIK
MUKK Pszczyna
16
39
2.44
0
0.00
150.
SZYMON MEJSAK
MUKK Pszczyna
15
26
1.73
0
0.00
151.
BARTOSZ GROMADKA
MUKK Pszczyna
10
12
1.20
0
0.00
152.
BARTOSZ SMÓŁKA
MUKK Pszczyna
13
29
2.23
0
0.00
153.
Stanisław Słoniec
AZS Częstochowa
11
16
1.45
0
0.00
154.
Bartosz Różewicz
AZS Częstochowa
12
9
0.75
0
0.00
155.
Hubert Iwańczyk
AZS Częstochowa
16
25
1.56
0
0.00
156.
Aleks Chmielarz
AZS Częstochowa
10
11
1.10
0
0.00
157.
Mikołaj Augustyniak
AZS Częstochowa
8
5
0.63
0
0.00
158.
Aleksander Gałka
AZS Częstochowa
14
6
0.43
0
0.00
159.
Paweł Kowalczyk
UKS MOS Opole
12
15
1.25
0
0.00
160.
Mikołaj Wawrzyńczak
AZS Częstochowa
11
24
2.18
0
0.00
161.
Aleksander Kopacz
KS Pogoń Ruda Śląska
12
21
1.75
0
0.00
162.
Augustyn Goik
MKS MOS Katowice
9
8
0.89
0
0.00
163.
Mateusz Grela
UKS MOS Opole
10
2
0.20
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia