Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U15M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Oliwier Gruszczyk
STELA Cieszyn
8
189
23.63
2.
Kamil Smyła
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
8
175
21.88
3.
Mikołaj Rduch
MKKS Rybnik
8
162
20.25
4.
Karol Rakszawa
MKKS Rybnik
7
130
18.57
5.
Mateusz Parfimczyk
MKS Smyk Prudnik
8
130
16.25
6.
Jakub Skorupa
MKKS Rybnik
7
106
15.14
7.
Kacper Cichy
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
7
102
14.57
8.
Michał Lenart
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
7
102
14.57
9.
Jakub Nosol
MKS Smyk Prudnik
8
89
11.13
10.
Stanisław Reczek
MKS Smyk Prudnik
8
77
9.63
11.
Mateusz Pluta
STELA Cieszyn
5
73
14.60
12.
Wojciech Findysz
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
4
67
16.75
13.
Miłosz Bełdycki
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
6
63
10.50
14.
Samuel Kuczera
STELA Cieszyn
5
62
12.40
15.
Maksymilian Pękała
STELA Cieszyn
8
58
7.25
16.
Konrad Zychowicz
MKS Smyk Prudnik
6
54
9.00
17.
Bartosz Gajda
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
7
52
7.43
18.
Sebastian Tkocz
MKKS Rybnik
6
50
8.33
19.
Jonasz Cieśla
MKKS Rybnik
7
41
5.86
20.
Mikołaj Szojda
STELA Cieszyn
7
41
5.86
21.
Kacper Szulc
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
5
38
7.60
22.
Maciej Piwocha
STELA Cieszyn
7
38
5.43
23.
Michał Pyra
MKS Smyk Prudnik
6
31
5.17
24.
Jeremiasz Santarius
STELA Cieszyn
6
30
5.00
25.
Jakub Zbaraszczuk
MKS Smyk Prudnik
8
30
3.75
26.
Mikołaj Androsz
MKKS Rybnik
6
28
4.67
27.
Hubert Twaróg
MKKS Rybnik
8
27
3.38
28.
Piotr Moczała
MKKS Rybnik
8
25
3.13
29.
Szymon Lubas
MKKS Rybnik
7
24
3.43
30.
Kacper Bieniek
STELA Cieszyn
6
20
3.33
31.
Maksymilian Wawrzyczek
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
5
19
3.80
32.
Dominik Dura
MKS Smyk Prudnik
5
18
3.60
33.
Mateusz Czarnojan
STELA Cieszyn
5
18
3.60
34.
Igor Kuciński
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
7
17
2.43
35.
Jakub Baran
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
6
13
2.17
36.
Jakub Holewa
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
7
13
1.86
37.
Marcin Kowalski
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
7
11
1.57
38.
Dawid Kałwak
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
5
10
2.00
39.
Marcel Kraszewski
MKS Smyk Prudnik
8
10
1.25
40.
Jakub Margiciok
MKKS Rybnik
6
9
1.50
41.
Wiktor Surma
MKKS Rybnik
5
9
1.80
42.
Igor Magiera
MKKS Rybnik
4
8
2.00
43.
Wiktor Zabiegała
MKS Smyk Prudnik
7
7
1.00
44.
Paweł Magiera
MKKS Rybnik
5
6
1.20
45.
Gracjan Rogacz
STELA Cieszyn
6
3
0.50
46.
Mateusz Kukułka
MKS Smyk Prudnik
5
2
0.40
47.
Patryk Kwiczala
STELA Cieszyn
4
0
0.00
48.
Dawid Wieczorek
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
4
0
0.00
49.
Szymon Ludwik
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
5
0
0.00
50.
Mateusz Świczewski
MKS Smyk Prudnik
6
0
0.00
51.
Kamil Waszczykowski
MKS Smyk Prudnik
6
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia