Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2008/2009
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play OFF
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Dardan Berisha
Polonia 2011 Warszawa
9
19
2.11
66
7.33
28.8
2.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
12
19
1.58
54
4.50
35.2
3.
Łukasz Pacocha
GKS Tychy
10
18
1.80
56
5.60
32.1
4.
Jarosław Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
7
18
2.57
45
6.43
40
5.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
11
16
1.45
49
4.45
32.7
6.
Grzegorz Radwan
GKS Tychy
10
15
1.50
45
4.50
33.3
7.
Piotr Pamuła
Polonia 2011 Warszawa
7
14
2.00
39
5.57
35.9
8.
Bartłomiej Szczepaniak
ZKS Stal Stalowa Wola
12
12
1.00
57
4.75
21.1
9.
Tomasz Nogalski
ŁKS Łódź
5
10
2.00
23
4.60
43.5
10.
Michał Jankowski
Polonia 2011 Warszawa
9
10
1.11
22
2.44
45.5
11.
Leszek Karwowski
Polonia 2011 Warszawa
8
10
1.25
26
3.25
38.5
12.
Mirosław Frankowski
GKS Tychy
10
10
1.00
27
2.70
37
13.
Przemysław Lewandowski
Polonia 2011 Warszawa
7
10
1.43
23
3.29
43.5
14.
Marcin Malczyk
Miasto Szkła Krosno
5
10
2.00
26
5.20
38.5
15.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
10
9
0.90
26
2.60
34.6
16.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
7
8
1.14
29
4.14
27.6
17.
Karol Szpyrka
ZKS Stal Stalowa Wola
12
8
0.67
24
2.00
33.3
18.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
5
8
1.60
20
4.00
40
19.
Paweł Wiekiera
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
7
7
1.00
17
2.43
41.2
20.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
5
7
1.40
19
3.80
36.8
21.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
3
6
2.00
16
5.33
37.5
22.
Łukasz Wiśniewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
7
6
0.86
22
3.14
27.3
23.
Tomasz Kujawa
Żubry Białystok
3
6
2.00
17
5.67
35.3
24.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
5
6
1.20
27
5.40
22.2
25.
Adam Bet
Żubry Białystok
3
6
2.00
13
4.33
46.2
26.
Maciej Bielak
Siarka Tarnobrzeg
3
5
1.67
11
3.67
45.5
27.
Michał Baran
Siarka Tarnobrzeg
3
5
1.67
17
5.67
29.4
28.
Piotr Pustelnik
GKS Tychy
10
5
0.50
27
2.70
18.5
29.
Grzegorz Mordzak
ŁKS Łódź
5
5
1.00
15
3.00
33.3
30.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
7
4
0.57
19
2.71
21.1
31.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
5
4
0.80
16
3.20
25
32.
Piotr Brzozowski
Żubry Białystok
3
4
1.33
10
3.33
40
33.
Kamil Zakrzewski
Żubry Białystok
3
4
1.33
15
5.00
26.7
34.
Mariusz Wójcik
Siarka Tarnobrzeg
3
4
1.33
13
4.33
30.8
35.
Tomasz Śnieg
Polonia 2011 Warszawa
9
3
0.33
18
2.00
16.7
36.
Artur Busz
Żubry Białystok
3
2
0.67
6
2.00
33.3
37.
Andrzej Misiewicz
Żubry Białystok
3
1
0.33
8
2.67
12.5
38.
Piotr Jagoda
Żubry Białystok
3
1
0.33
6
2.00
16.7
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia