Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2008/2009
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Przechwyty
Przechwyty śr
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
31
80
2.58
2.
Sławomir Sikora
Asseco Prokom 2 Gdynia
29
74
2.55
3.
Radosław Basiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
72
2.40
4.
Grzegorz Małecki
Resovia Rzeszów
32
74
2.31
5.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
33
74
2.24
6.
Paweł Rynkiewicz
Resovia Rzeszów
30
67
2.23
7.
Krzysztof Mielczarek
GKS Tychy
40
87
2.18
8.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
42
91
2.17
9.
Dardan Berisha
Polonia 2011 Warszawa
37
78
2.11
10.
Artur Donigiewicz
KS AZS AWF Katowice
34
70
2.06
11.
Tomasz Wojdyła
KS Sudety Jelenia Góra
32
65
2.03
12.
Jarosław Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
69
1.92
13.
Dariusz Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
34
63
1.85
14.
Piotr Hałas
KS AZS AWF Katowice
26
48
1.85
15.
Łukasz Wiśniewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
66
1.83
16.
Artur Grygiel
KS Sudety Jelenia Góra
33
59
1.79
17.
Marcin Malczyk
Miasto Szkła Krosno
18
32
1.78
18.
Krzysztof Kalinowski
Miasto Szkła Krosno
29
51
1.76
19.
Michał Aleksandrowicz
Znicz Basket Pruszków
21
36
1.71
20.
Karol Szpyrka
ZKS Stal Stalowa Wola
41
69
1.68
21.
Sebastian Biela
Resovia Rzeszów
31
52
1.68
22.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
34
57
1.68
23.
Bartłomiej Szczepaniak
ZKS Stal Stalowa Wola
42
69
1.64
24.
Łukasz Wilczek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
26
42
1.62
25.
Sławomir Buczyniak
AZS PWSZ Kalisz
32
51
1.59
26.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
57
1.58
27.
Paweł Bogdanowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
47
1.57
28.
Łukasz Pacocha
GKS Tychy
39
61
1.56
29.
Michał Baran
Siarka Tarnobrzeg
33
51
1.55
30.
Mateusz Bartosz
Polonia 2011 Warszawa
39
60
1.54
31.
Krzysztof Krajniewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
26
40
1.54
32.
Tomasz Śnieg
Polonia 2011 Warszawa
39
60
1.54
33.
Bartłomiej Józefowicz
AZS PWSZ Kalisz
17
26
1.53
34.
Adrian Mroczek-Truskowski
PTG Sokół Łańcut
30
45
1.50
35.
Marek Piechowicz
ZKS Stal Stalowa Wola
32
47
1.47
36.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
39
55
1.41
37.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
35
49
1.40
38.
Andrzej Misiewicz
Żubry Białystok
32
44
1.38
39.
Tomasz Świętoński
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
33
1.38
40.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
33
45
1.36
41.
Jędrzej Jankowiak
KS Sudety Jelenia Góra
17
23
1.35
42.
Paweł Grzywocz
KS AZS AWF Katowice
30
40
1.33
43.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
31
41
1.32
44.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
28
37
1.32
45.
Grzegorz Radwan
GKS Tychy
23
30
1.30
46.
Piotr Jagoda
Żubry Białystok
30
39
1.30
47.
Jakub Dłuski
ŁKS Łódź
34
44
1.29
48.
Jaromir Szpyrka
Resovia Rzeszów
24
31
1.29
49.
Michał Krajewski
AZS PWSZ Kalisz
34
43
1.26
50.
Marcin Ecka
Znicz Basket Pruszków
19
24
1.26
51.
Maciej Klima
ZKS Stal Stalowa Wola
28
35
1.25
52.
Robert Morkowski
AZS PWSZ Kalisz
25
31
1.24
53.
Marcin Środa
Resovia Rzeszów
,
KS AZS AWF Katowice
31
38
1.23
54.
Bartosz Sarzało
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
35
42
1.20
55.
Sebastian Balcerzak
Resovia Rzeszów
21
25
1.19
56.
Piotr Miś
Siarka Tarnobrzeg
32
38
1.19
57.
Leszek Karwowski
Polonia 2011 Warszawa
38
45
1.18
58.
Grzegorz Szybowicz
KS AZS AWF Katowice
33
38
1.15
59.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
29
33
1.14
60.
Michał Rabka
Siarka Tarnobrzeg
22
25
1.14
61.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
38
43
1.13
62.
Piotr Trepka
ŁKS Łódź
35
39
1.11
63.
Jarosław Mokros
Polonia 2011 Warszawa
36
40
1.11
64.
Grzegorz Mordzak
ŁKS Łódź
30
33
1.10
65.
Artur Mrówczyński
KS AZS AWF Katowice
22
24
1.09
66.
Łukasz Olejnik
AZS PWSZ Kalisz
34
37
1.09
67.
Grzegorz Ożóg
Miasto Szkła Krosno
24
26
1.08
68.
Jakub Załucki
Asseco Prokom 2 Gdynia
31
33
1.06
69.
Tomasz Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
30
31
1.03
70.
Artur Busz
Żubry Białystok
33
34
1.03
71.
Tomasz Kujawa
Żubry Białystok
33
34
1.03
72.
Mariusz Piotrkowski
KS AZS AWF Katowice
33
34
1.03
73.
Jakub Dłoniak
Znicz Basket Pruszków
35
36
1.03
74.
Tomasz Briegmann
Znicz Basket Pruszków
35
35
1.00
75.
Piotr Pamuła
Polonia 2011 Warszawa
35
35
1.00
76.
Michał Kułyk
PTG Sokół Łańcut
30
30
1.00
77.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
34
34
1.00
78.
Damian Kulig
GKS Tychy
40
39
0.98
79.
Michał Jankowski
Polonia 2011 Warszawa
38
37
0.97
80.
Tomasz Andrzejewski
ZKS Stal Stalowa Wola
32
31
0.97
81.
Brahima Konare
Żubry Białystok
28
27
0.96
82.
Bartosz Dubiel
PTG Sokół Łańcut
28
27
0.96
83.
Tomasz Koczwara
MKS Dąbrowa Górnicza II
20
19
0.95
84.
Piotr Tarasewicz
KS Sudety Jelenia Góra
20
19
0.95
85.
Bartosz Bal
Miasto Szkła Krosno
35
33
0.94
86.
Tomasz Milewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
27
0.93
87.
Przemysław Hajnsz
Miasto Szkła Krosno
29
27
0.93
88.
Łukasz Kwiatkowski
PTG Sokół Łańcut
29
27
0.93
89.
Marcin Kolowca
Polonia 2011 Warszawa
39
36
0.92
90.
Mirosław Babiarz
Resovia Rzeszów
,
Miasto Szkła Krosno
32
29
0.91
91.
Przemysław Lewandowski
Polonia 2011 Warszawa
31
28
0.90
92.
Tomasz Prostak
ŁKS Łódź
27
24
0.89
93.
Mateusz Kostrzewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
16
0.89
94.
Tomasz Nogalski
ŁKS Łódź
35
31
0.89
95.
Kamil Zakrzewski
Żubry Białystok
31
27
0.87
96.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
26
0.87
97.
Łukasz Celiński
KS AZS AWF Katowice
30
26
0.87
98.
Michał Szczytyński
Siarka Tarnobrzeg
29
25
0.86
99.
Adam Bet
Żubry Białystok
28
24
0.86
100.
Paweł Wiekiera
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
29
0.85
101.
Jakub Kietliński
Asseco Prokom 2 Gdynia
21
17
0.81
102.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
35
28
0.80
103.
Jakub Czech
KS Sudety Jelenia Góra
33
26
0.79
104.
Tomasz Włodarczyk
Resovia Rzeszów
22
17
0.77
105.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
23
0.77
106.
Mariusz Matczak
KS Sudety Jelenia Góra
33
25
0.76
107.
Igor Trela
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
18
0.75
108.
Piotr Brzozowski
Żubry Białystok
31
23
0.74
109.
Kacper Młynarski
Resovia Rzeszów
27
20
0.74
110.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
22
0.73
111.
Adrian Czerwonka
ŁKS Łódź
,
ZKS Stal Stalowa Wola
26
19
0.73
112.
Krzysztof Wosz
KS AZS AWF Katowice
26
19
0.73
113.
Mariusz Wójcik
Siarka Tarnobrzeg
33
24
0.73
114.
Piotr Pustelnik
GKS Tychy
39
28
0.72
115.
Paweł Podolec
PTG Sokół Łańcut
17
12
0.71
116.
Daniel Wilkusz
Asseco Prokom 2 Gdynia
,
Znicz Basket Pruszków
27
19
0.70
117.
Jaromir Szurlej
PTG Sokół Łańcut
30
21
0.70
118.
Marcin Wróbel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
21
0.70
119.
Grzegorz Zawierucha
MKS Dąbrowa Górnicza II
26
18
0.69
120.
Michał Saran
ŁKS Łódź
34
23
0.68
121.
Arkadiusz Zabielski
Żubry Białystok
29
19
0.66
122.
Marcel Wilczek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
29
19
0.66
123.
Wojciech Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
26
17
0.65
124.
Adam Lisewski
ZKS Stal Stalowa Wola
40
26
0.65
125.
Rafał Kulikowski
Żubry Białystok
31
19
0.61
126.
Rafał Urbaniak
Znicz Basket Pruszków
28
17
0.61
127.
Rafał Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
33
20
0.61
128.
Artur Bajer
Znicz Basket Pruszków
32
19
0.59
129.
Marcin Malcherczyk
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
17
0.59
130.
Krzysztof Zych
Siarka Tarnobrzeg
29
17
0.59
131.
Michał Musijowski
Miasto Szkła Krosno
29
17
0.59
132.
Michał Woźniak
Siarka Tarnobrzeg
21
12
0.57
133.
Janusz Barycz
KS AZS AWF Katowice
19
10
0.53
134.
Krzysztof Koziński
MKS Dąbrowa Górnicza II
26
13
0.50
135.
Mirosław Frankowski
GKS Tychy
40
20
0.50
136.
Mariusz Rapucha
Żubry Białystok
24
12
0.50
137.
Aleksander Krauze
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
9
0.50
138.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
16
0.47
139.
Przemysław Malona
AZS PWSZ Kalisz
32
15
0.47
140.
Artur Lewicki
MKS Dąbrowa Górnicza II
15
7
0.47
141.
Łukasz Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
28
13
0.46
142.
Rafał Sobiło
ZKS Stal Stalowa Wola
24
11
0.46
143.
Przemysław Późniak
AZS PWSZ Kalisz
25
11
0.44
144.
Zbigniew Marculewicz
ŁKS Łódź
32
14
0.44
145.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
39
17
0.44
146.
Sergiusz Prażmo
Siarka Tarnobrzeg
23
10
0.43
147.
Kamil Uriasz
Siarka Tarnobrzeg
26
11
0.42
148.
Andrzej Peciak
Miasto Szkła Krosno
26
11
0.42
149.
Grzegorz Sołtysiak
Miasto Szkła Krosno
26
10
0.38
150.
Krzysztof Samiec
KS Sudety Jelenia Góra
32
12
0.38
151.
Łukasz Bąk
ŁKS Łódź
27
10
0.37
152.
Tomasz Deja
MKS Dąbrowa Górnicza II
24
8
0.33
153.
Adam Łapeta
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
6
0.33
154.
Paweł Olczak
GKS Tychy
21
7
0.33
155.
Paweł Bach
Asseco Prokom 2 Gdynia
30
10
0.33
156.
Michał Nowakowski
Polonia 2011 Warszawa
27
9
0.33
157.
Łukasz Paul
Asseco Prokom 2 Gdynia
22
7
0.32
158.
Jacek Balawender
PTG Sokół Łańcut
17
5
0.29
159.
Piotr Warawko
AZS PWSZ Kalisz
17
5
0.29
160.
Mariusz Markowicz
GKS Tychy
40
11
0.28
161.
Tomasz Zając
KS AZS AWF Katowice
27
7
0.26
162.
Jarosław Wilusz
KS Sudety Jelenia Góra
22
5
0.23
163.
Rafał Rajewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
4
0.17
164.
Kacper Kromer
ŁKS Łódź
20
3
0.15
165.
Łukasz Puścizna
Miasto Szkła Krosno
20
1
0.05
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia