Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2008/2009
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Straty
Straty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Łukasz Pacocha
GKS Tychy
39
123
3.15
2.
Grzegorz Małecki
Resovia Rzeszów
32
118
3.69
3.
Tomasz Śnieg
Polonia 2011 Warszawa
39
118
3.03
4.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
31
118
3.81
5.
Bartłomiej Szczepaniak
ZKS Stal Stalowa Wola
42
111
2.64
6.
Michał Baran
Siarka Tarnobrzeg
33
111
3.36
7.
Piotr Trepka
ŁKS Łódź
35
109
3.11
8.
Łukasz Wiśniewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
109
3.03
9.
Dardan Berisha
Polonia 2011 Warszawa
37
106
2.86
10.
Artur Donigiewicz
KS AZS AWF Katowice
34
97
2.85
11.
Paweł Wiekiera
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
96
2.82
12.
Michał Krajewski
AZS PWSZ Kalisz
34
93
2.74
13.
Marek Piechowicz
ZKS Stal Stalowa Wola
32
91
2.84
14.
Andrzej Misiewicz
Żubry Białystok
32
87
2.72
15.
Mateusz Bartosz
Polonia 2011 Warszawa
39
87
2.23
16.
Radosław Basiński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
84
2.80
17.
Krzysztof Mielczarek
GKS Tychy
40
84
2.10
18.
Jakub Załucki
Asseco Prokom 2 Gdynia
31
84
2.71
19.
Adrian Mroczek-Truskowski
PTG Sokół Łańcut
30
83
2.77
20.
Sławomir Sikora
Asseco Prokom 2 Gdynia
29
82
2.83
21.
Karol Szpyrka
ZKS Stal Stalowa Wola
41
82
2.00
22.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
34
80
2.35
23.
Tomasz Wojdyła
KS Sudety Jelenia Góra
32
78
2.44
24.
Jakub Dłoniak
Znicz Basket Pruszków
35
78
2.23
25.
Damian Kulig
GKS Tychy
40
78
1.95
26.
Piotr Miś
Siarka Tarnobrzeg
32
76
2.38
27.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
34
74
2.18
28.
Leszek Karwowski
Polonia 2011 Warszawa
38
73
1.92
29.
Tomasz Świętoński
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
72
3.00
30.
Mariusz Piotrkowski
KS AZS AWF Katowice
33
72
2.18
31.
Rafał Partyka
ZKS Stal Stalowa Wola
42
71
1.69
32.
Jarosław Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
71
1.97
33.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
31
67
2.16
34.
Krzysztof Kalinowski
Miasto Szkła Krosno
29
67
2.31
35.
Jakub Czech
KS Sudety Jelenia Góra
33
65
1.97
36.
Piotr Hałas
KS AZS AWF Katowice
26
64
2.46
37.
Dariusz Kalinowski
AZS PWSZ Kalisz
34
63
1.85
38.
Artur Grygiel
KS Sudety Jelenia Góra
33
61
1.85
39.
Michał Kułyk
PTG Sokół Łańcut
30
61
2.03
40.
Mirosław Babiarz
Resovia Rzeszów
,
Miasto Szkła Krosno
32
61
1.91
41.
Adam Bet
Żubry Białystok
28
60
2.14
42.
Mariusz Matczak
KS Sudety Jelenia Góra
33
59
1.79
43.
Paweł Rynkiewicz
Resovia Rzeszów
30
59
1.97
44.
Marcin Ecka
Znicz Basket Pruszków
19
59
3.11
45.
Piotr Pustelnik
GKS Tychy
39
59
1.51
46.
Piotr Pamuła
Polonia 2011 Warszawa
35
58
1.66
47.
Łukasz Wilczek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
26
58
2.23
48.
Piotr Jagoda
Żubry Białystok
30
57
1.90
49.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
57
1.90
50.
Tomasz Briegmann
Znicz Basket Pruszków
35
57
1.63
51.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
28
57
2.04
52.
Bartosz Dubiel
PTG Sokół Łańcut
28
57
2.04
53.
Grzegorz Mordzak
ŁKS Łódź
30
56
1.87
54.
Tomasz Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
30
56
1.87
55.
Marcin Kolowca
Polonia 2011 Warszawa
39
55
1.41
56.
Michał Saran
ŁKS Łódź
34
54
1.59
57.
Rafał Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
33
53
1.61
58.
Tomasz Andrzejewski
ZKS Stal Stalowa Wola
32
53
1.66
59.
Krzysztof Morawiec
ŁKS Łódź
33
52
1.58
60.
Adam Lisewski
ZKS Stal Stalowa Wola
40
52
1.30
61.
Łukasz Kwiatkowski
PTG Sokół Łańcut
29
52
1.79
62.
Mariusz Rapucha
Żubry Białystok
24
51
2.13
63.
Tomasz Milewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
50
1.72
64.
Jakub Dłuski
ŁKS Łódź
34
50
1.47
65.
Maciej Klima
ZKS Stal Stalowa Wola
28
50
1.79
66.
Przemysław Lewandowski
Polonia 2011 Warszawa
31
50
1.61
67.
Kamil Zakrzewski
Żubry Białystok
31
49
1.58
68.
Jaromir Szurlej
PTG Sokół Łańcut
30
49
1.63
69.
Jakub Kietliński
Asseco Prokom 2 Gdynia
21
49
2.33
70.
Marcin Malcherczyk
MKS Dąbrowa Górnicza II
29
48
1.66
71.
Jarosław Mokros
Polonia 2011 Warszawa
36
48
1.33
72.
Bartosz Sarzało
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
35
48
1.37
73.
Mirosław Frankowski
GKS Tychy
40
47
1.18
74.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
39
47
1.21
75.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
33
47
1.42
76.
Sławomir Buczyniak
AZS PWSZ Kalisz
32
46
1.44
77.
Marcin Środa
Resovia Rzeszów
,
KS AZS AWF Katowice
31
45
1.45
78.
Tomasz Prostak
ŁKS Łódź
27
44
1.63
79.
Artur Bajer
Znicz Basket Pruszków
32
43
1.34
80.
Artur Busz
Żubry Białystok
33
43
1.30
81.
Michał Musijowski
Miasto Szkła Krosno
29
43
1.48
82.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
35
43
1.23
83.
Sebastian Balcerzak
Resovia Rzeszów
21
43
2.05
84.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
43
1.43
85.
Michał Jankowski
Polonia 2011 Warszawa
38
43
1.13
86.
Zbigniew Marculewicz
ŁKS Łódź
32
42
1.31
87.
Adam Łapeta
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
41
2.28
88.
Robert Morkowski
AZS PWSZ Kalisz
25
41
1.64
89.
Rafał Kulikowski
Żubry Białystok
31
41
1.32
90.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
36
41
1.14
91.
Paweł Bogdanowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
30
41
1.37
92.
Jędrzej Jankowiak
KS Sudety Jelenia Góra
17
40
2.35
93.
Wojciech Pisarczyk
PTG Sokół Łańcut
26
38
1.46
94.
Tomasz Kujawa
Żubry Białystok
33
38
1.15
95.
Michał Szczytyński
Siarka Tarnobrzeg
29
38
1.31
96.
Łukasz Olejnik
AZS PWSZ Kalisz
34
37
1.09
97.
Artur Mrówczyński
KS AZS AWF Katowice
22
37
1.68
98.
Sebastian Biela
Resovia Rzeszów
31
37
1.19
99.
Tomasz Włodarczyk
Resovia Rzeszów
22
37
1.68
100.
Aleksander Krauze
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
37
2.06
101.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
29
36
1.24
102.
Adrian Czerwonka
ŁKS Łódź
,
ZKS Stal Stalowa Wola
26
35
1.35
103.
Paweł Grzywocz
KS AZS AWF Katowice
30
35
1.17
104.
Brahima Konare
Żubry Białystok
28
35
1.25
105.
Tomasz Deja
MKS Dąbrowa Górnicza II
24
34
1.42
106.
Michał Wołoszyn
ZKS Stal Stalowa Wola
39
34
0.87
107.
Przemysław Hajnsz
Miasto Szkła Krosno
29
34
1.17
108.
Kacper Młynarski
Resovia Rzeszów
27
34
1.26
109.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
38
34
0.89
110.
Rafał Urbaniak
Znicz Basket Pruszków
28
33
1.18
111.
Przemysław Malona
AZS PWSZ Kalisz
32
33
1.03
112.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
35
32
0.91
113.
Mateusz Kostrzewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
18
32
1.78
114.
Michał Aleksandrowicz
Znicz Basket Pruszków
21
32
1.52
115.
Łukasz Celiński
KS AZS AWF Katowice
30
31
1.03
116.
Tomasz Nogalski
ŁKS Łódź
35
30
0.86
117.
Bartosz Bal
Miasto Szkła Krosno
35
30
0.86
118.
Krzysztof Zych
Siarka Tarnobrzeg
29
29
1.00
119.
Jaromir Szpyrka
Resovia Rzeszów
24
29
1.21
120.
Rafał Rajewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
29
1.21
121.
Grzegorz Radwan
GKS Tychy
23
29
1.26
122.
Grzegorz Szybowicz
KS AZS AWF Katowice
33
28
0.85
123.
Tomasz Koczwara
MKS Dąbrowa Górnicza II
20
27
1.35
124.
Łukasz Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
28
27
0.96
125.
Piotr Brzozowski
Żubry Białystok
31
26
0.84
126.
Krzysztof Krajniewski
Asseco Prokom 2 Gdynia
26
26
1.00
127.
Krzysztof Samiec
KS Sudety Jelenia Góra
32
25
0.78
128.
Mariusz Markowicz
GKS Tychy
40
25
0.63
129.
Marcin Malczyk
Miasto Szkła Krosno
18
25
1.39
130.
Michał Rabka
Siarka Tarnobrzeg
22
25
1.14
131.
Łukasz Paul
Asseco Prokom 2 Gdynia
22
24
1.09
132.
Łukasz Bąk
ŁKS Łódź
27
23
0.85
133.
Paweł Bach
Asseco Prokom 2 Gdynia
30
23
0.77
134.
Krzysztof Koziński
MKS Dąbrowa Górnicza II
26
22
0.85
135.
Mariusz Wójcik
Siarka Tarnobrzeg
33
22
0.67
136.
Igor Trela
Asseco Prokom 2 Gdynia
24
22
0.92
137.
Grzegorz Zawierucha
MKS Dąbrowa Górnicza II
26
21
0.81
138.
Daniel Wilkusz
Asseco Prokom 2 Gdynia
,
Znicz Basket Pruszków
27
21
0.78
139.
Grzegorz Taberski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
34
20
0.59
140.
Bartłomiej Józefowicz
AZS PWSZ Kalisz
17
20
1.18
141.
Arkadiusz Zabielski
Żubry Białystok
29
19
0.66
142.
Andrzej Peciak
Miasto Szkła Krosno
26
19
0.73
143.
Paweł Podolec
PTG Sokół Łańcut
17
19
1.12
144.
Piotr Warawko
AZS PWSZ Kalisz
17
19
1.12
145.
Krzysztof Wosz
KS AZS AWF Katowice
26
18
0.69
146.
Kamil Uriasz
Siarka Tarnobrzeg
26
18
0.69
147.
Sławomir Olszewski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
18
0.60
148.
Michał Nowakowski
Polonia 2011 Warszawa
27
18
0.67
149.
Marcin Wróbel
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
30
17
0.57
150.
Michał Woźniak
Siarka Tarnobrzeg
21
17
0.81
151.
Marcel Wilczek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
29
16
0.55
152.
Rafał Sobiło
ZKS Stal Stalowa Wola
24
16
0.67
153.
Przemysław Późniak
AZS PWSZ Kalisz
25
15
0.60
154.
Grzegorz Ożóg
Miasto Szkła Krosno
24
15
0.63
155.
Grzegorz Sołtysiak
Miasto Szkła Krosno
26
15
0.58
156.
Tomasz Zając
KS AZS AWF Katowice
27
14
0.52
157.
Kacper Kromer
ŁKS Łódź
20
14
0.70
158.
Janusz Barycz
KS AZS AWF Katowice
19
11
0.58
159.
Sergiusz Prażmo
Siarka Tarnobrzeg
23
11
0.48
160.
Jarosław Wilusz
KS Sudety Jelenia Góra
22
10
0.45
161.
Piotr Tarasewicz
KS Sudety Jelenia Góra
20
9
0.45
162.
Paweł Olczak
GKS Tychy
21
8
0.38
163.
Jacek Balawender
PTG Sokół Łańcut
17
6
0.35
164.
Artur Lewicki
MKS Dąbrowa Górnicza II
15
5
0.33
165.
Łukasz Puścizna
Miasto Szkła Krosno
20
4
0.20
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia