Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Półfinały
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Damian Pieloch
GTK Gliwice
3
11
3.67
8
2.67
2.
Maciej Raczyński
Spójnia Stargard
3
11
3.67
5
1.67
3.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
3
11
3.67
4
1.33
4.
Paweł Lewandowski
Spójnia Stargard
3
10
3.33
3
1.00
5.
Marcin Weselak
GTK Gliwice
3
10
3.33
8
2.67
6.
Paweł Zmarlak
GTK Gliwice
3
10
3.33
10
3.33
7.
Michał Aleksandrowicz
Legia Warszawa
3
10
3.33
5
1.67
8.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
3
10
3.33
17
5.67
9.
Wojciech Fraś
Spójnia Stargard
3
9
3.00
7
2.33
10.
Marcin Salamonik
GTK Gliwice
2
9
4.50
3
1.50
11.
Marcin Sroka
Rawlplug Sokół Łańcut
3
9
3.00
13
4.33
12.
Kacper Radwański
GTK Gliwice
3
8
2.67
14
4.67
13.
Marceli Dziemba
GTK Gliwice
3
8
2.67
7
2.33
14.
Aleksander Filipiak
GTK Gliwice
3
8
2.67
7
2.33
15.
Tomasz Andrzejewski
Legia Warszawa
3
7
2.33
11
3.67
16.
Paweł Bodych
Spójnia Stargard
3
7
2.33
1
0.33
17.
Hubert Pabian
Spójnia Stargard
3
7
2.33
7
2.33
18.
Piotr Robak
Legia Warszawa
3
7
2.33
2
0.67
19.
Alan Czujkowski
Rawlplug Sokół Łańcut
3
7
2.33
11
3.67
20.
Michał Jędrzejewski
GTK Gliwice
3
6
2.00
0
0.00
21.
Krzysztof Krajniewski
Rawlplug Sokół Łańcut
3
6
2.00
8
2.67
22.
Kamil Sulima
Legia Warszawa
,
AZS AGH Oknoplast Kraków
3
6
2.00
1
0.33
23.
Karol Pytyś
Spójnia Stargard
3
6
2.00
4
1.33
24.
Marcin Dymała
Spójnia Stargard
3
5
1.67
18
6.00
25.
Sebastian Szymański
Rawlplug Sokół Łańcut
3
5
1.67
10
3.33
26.
Paweł Śpica
Spójnia Stargard
3
5
1.67
2
0.67
27.
Łukasz Wilczek
Legia Warszawa
3
5
1.67
6
2.00
28.
Jerzy Koszuta
Rawlplug Sokół Łańcut
2
5
2.50
4
2.00
29.
Grzegorz Kukiełka
Legia Warszawa
3
5
1.67
4
1.33
30.
Adam Linowski
Legia Warszawa
3
5
1.67
10
3.33
31.
Mateusz Jarmakowicz
Legia Warszawa
3
4
1.33
9
3.00
32.
Bartosz Czerwonka
Rawlplug Sokół Łańcut
3
3
1.00
3
1.00
33.
Damian Janiak
Spójnia Stargard
3
3
1.00
10
3.33
34.
Grzegorz Malewski
Legia Warszawa
3
3
1.00
2
0.67
35.
Łukasz Pacocha
Legia Warszawa
3
2
0.67
11
3.67
36.
Michał Kucharski
Legia Warszawa
2
2
1.00
1
0.50
37.
Konrad Koziorowicz
Spójnia Stargard
2
1
0.50
0
0.00
38.
Patryk Buszta
Rawlplug Sokół Łańcut
2
1
0.50
0
0.00
39.
Jacek Balawender
Rawlplug Sokół Łańcut
3
0
0.00
1
0.33
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia