Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jamonda Bryant Jr. WKS Śląsk II Wrocław 33 798 24.18
2. Darren Williams HydroTruck Radom 33 680 20.61
3. Nicholas Lynch MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 33 586 17.76
4. Myles Rasnick Miasto Szkła Krosno 33 572 17.33
5. Mikołaj Smarzy MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 32 560 17.50
6. Damian Pieloch Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 33 535 16.21
7. Mikołaj Stopierzyński WKK Active Hotel Wrocław 28 521 18.61
8. Maciej Koperski GKS Tychy 33 520 15.76
9. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 33 498 15.09
10. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 33 478 14.48
11. Wojciech Czerlonko SKS Fulimpex Starogard Gdański 30 477 15.90
12. Brandon Randolph Enea Basket Poznań 25 476 19.04
13. Remon Nelson Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 32 475 14.84
14. Szymon Pawlak MKKS Żak Koszalin 33 458 13.88
15. Carren Wilson Jr Niedźwiadki Chemart Przemyśl 20 455 22.75
16. Damian Szymczak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 27 452 16.74
17. Piotr Niedźwiedzki Górnik Zamek Książ Wałbrzych 33 446 13.52
18. Damian Ciesielski AZS AGH Kraków 32 443 13.84
19. Thomas Davis Decka Pelplin 30 437 14.57
20. Filip Małgorzaciak Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 433 14.93
21. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 32 429 13.41
22. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 30 426 14.20
23. Patryk Kędel Decka Pelplin 30 426 14.20
24. Szymon Kiwilsza Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 33 423 12.82
25. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 33 422 12.79
26. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 32 415 12.97
27. Kareem Reid Weegree AZS Politechnika Opolska 32 404 12.63
28. Daniel Ziółkowski Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 33 398 12.06
29. Sebastian Bożenko GKS Tychy 33 394 11.94
30. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 33 391 11.85
31. William Barton Kondrat MKKS Żak Koszalin 27 384 14.22
32. Rafał Komenda AZS AGH Kraków 33 375 11.36
33. Maksymilian Motel KKS Polonia Warszawa 33 374 11.33
34. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 31 372 12.00
35. Karol Kamiński GKS Tychy 33 369 11.18
36. Krzysztof Kempa WKK Active Hotel Wrocław 33 368 11.15
37. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 30 366 12.20
38. Kacper Mąkowski AZS AGH Kraków 33 364 11.03
39. Daniel Oladapo AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19 363 19.11
40. Jakub Motylewski Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 32 360 11.25
41. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 31 355 11.45
42. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 32 354 11.06
43. Przemysław Wrona Miasto Szkła Krosno 32 354 11.06
44. Bartosz Ciechociński HydroTruck Radom 33 351 10.64
45. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 30 348 11.60
46. Szymon Walski GKS Tychy 32 343 10.72
47. Szymon Szmit GKS Tychy 33 342 10.36
48. Jakub Koelner WKK Active Hotel Wrocław 28 341 12.18
49. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 336 10.50
50. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 29 334 11.52
51. Jakub Parzeński SKS Fulimpex Starogard Gdański 31 332 10.71
52. Sebastian Rompa Niedźwiadki Chemart Przemyśl 33 330 10.00
53. Przemysław Kuźkow KKS Polonia Warszawa 29 329 11.34
54. Mateusz Kaszowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 329 11.75
55. Michał Lis Weegree AZS Politechnika Opolska 32 328 10.25
56. Michał Chrabota Niedźwiadki Chemart Przemyśl 32 320 10.00
57. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 33 316 9.58
58. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 33 314 9.52
59. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 30 311 10.37
60. Szymon Długosz Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 33 311 9.42
61. Roman Janik Decka Pelplin 33 309 9.36
62. Maximillian Egner Niedźwiadki Chemart Przemyśl 23 308 13.39
63. Filip Stryjewski Decka Pelplin 33 304 9.21
64. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 33 304 9.21
65. Wiktor Rajewicz MKKS Żak Koszalin 31 298 9.61
66. Przemysław Kociszewski WKS Śląsk II Wrocław 33 298 9.03
67. Kuba Piśla WKS Śląsk II Wrocław 31 298 9.61
68. Patryk Pułkotycki Enea Basket Poznań 33 296 8.97
69. Hubert Pabian Górnik Zamek Książ Wałbrzych 27 293 10.85
70. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 32 292 9.13
71. Miłosz Góreńczyk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 32 287 8.97
72. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 29 285 9.83
73. Jan Piliszczuk AZS AGH Kraków 31 278 8.97
74. Szymon Janczak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 32 276 8.63
75. Filip Zegzuła Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 33 274 8.30
76. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 29 272 9.38
77. Damian Jeszke Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 33 269 8.15
78. Mikołaj Kurpisz SKS Fulimpex Starogard Gdański 33 267 8.09
79. Maksymilian Formella Decka Pelplin 32 263 8.22
80. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 29 255 8.79
81. Mikael Laihonen HydroTruck Radom 30 255 8.50
82. Piotr Lis SKS Fulimpex Starogard Gdański 33 254 7.70
83. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 28 254 9.07
84. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 33 253 7.67
85. Maciej Puchalski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 28 252 9.00
86. Michał Sitnik WKS Śląsk II Wrocław 22 249 11.32
87. Adrian Kordalski SKS Fulimpex Starogard Gdański 30 248 8.27
88. Aleksy Walczak WKK Active Hotel Wrocław 33 248 7.52
89. Konrad Dawdo Górnik Zamek Książ Wałbrzych 31 246 7.94
90. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 32 243 7.59
91. Andrzej Krajewski MKKS Żak Koszalin 31 241 7.77
92. Bartosz Majewski SKS Fulimpex Starogard Gdański 28 240 8.57
93. Konrad Szymański HydroTruck Radom 31 240 7.74
94. Bartłomiej Pietras KKS Polonia Warszawa 28 237 8.46
95. Mateusz Orłowski AZS AGH Kraków 32 235 7.34
96. Patryk Wieczorek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 234 9.00
97. Michał Sadło Decka Pelplin 33 230 6.97
98. Benjamin Didier-Urbaniak SKS Fulimpex Starogard Gdański 33 230 6.97
99. Jakub Patoka WKK Active Hotel Wrocław 23 229 9.96
100. Tymon Szymański Decka Pelplin 26 229 8.81
101. Radosław Trubacz Miasto Szkła Krosno 33 228 6.91
102. Patryk Wydra Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 33 225 6.82
103. Paweł Zmarlak GKS Tychy 33 224 6.79
104. David Jackson Górnik Zamek Książ Wałbrzych 26 220 8.46
105. Mikołaj Kowalczyk WKK Active Hotel Wrocław 26 213 8.19
106. Patryk Wilk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 33 212 6.42
107. Witalij Kowalenko Górnik Zamek Książ Wałbrzych 26 211 8.12
108. Marcin Wróbel MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 26 210 8.08
109. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 33 207 6.27
110. Patryk Stankowski Miasto Szkła Krosno 25 203 8.12
111. Damian Durski Górnik Zamek Książ Wałbrzych 29 199 6.86
112. Rafał Serwański Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29 199 6.86
113. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 32 198 6.19
114. Filip Siewruk SKS Fulimpex Starogard Gdański 18 198 11.00
115. Piotr Śmigielski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 196 7.00
116. Jakub Nowak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 20 193 9.65
117. Konrad Rosiński MKKS Żak Koszalin 30 189 6.30
118. Tomasz Ochońko WKK Active Hotel Wrocław 22 186 8.45
119. Patryk Rosołowski WKK Active Hotel Wrocław 33 186 5.64
120. Arkadiusz Adamczyk Enea Basket Poznań 32 184 5.75
121. Maksymilian Duda GKS Tychy 33 182 5.52
122. Piotr Wińkowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 33 180 5.45
123. Jakub Kunc MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 26 180 6.92
124. Daniel Wall HydroTruck Radom 30 179 5.97
125. Michał Wojtyński KKS Polonia Warszawa 28 178 6.36
126. Francis Han Górnik Zamek Książ Wałbrzych 29 178 6.14
127. Karol Nowakowski GKS Tychy 33 177 5.36
128. Mikołaj Ratajczak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 170 10.00
129. Mariusz Małachowski MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 32 165 5.16
130. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 30 159 5.30
131. Adam Skiba MKKS Żak Koszalin 21 159 7.57
132. Łukasz Uberna Niedźwiadki Chemart Przemyśl 33 158 4.79
133. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 33 157 4.76
134. Kacper Margiciok Górnik Zamek Książ Wałbrzych 31 155 5.00
135. Kacper Rojek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 18 154 8.56
136. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 25 151 6.04
137. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 31 149 4.81
138. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 32 143 4.47
139. Szymon Nowicki WKS Śląsk II Wrocław 26 143 5.50
140. Mateusz Kulis Enea Basket Poznań 32 141 4.41
141. Jakub Ulczyński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 136 4.69
142. Bartosz Chodukiewicz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22 135 6.14
143. Jakub Sadowski HydroTruck Radom 31 134 4.32
144. Ilian Węgrowski GKS Tychy 33 127 3.85
145. Damian Janiak SKS Fulimpex Starogard Gdański 28 124 4.43
146. Daniel Dawdo HydroTruck Radom 25 122 4.88
147. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25 121 4.84
148. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 27 119 4.41
149. Jakub Osiński KKS Polonia Warszawa 25 116 4.64
150. Karol Kankowski WKS Śląsk II Wrocław 23 108 4.70
151. Norbert Maciejak Weegree AZS Politechnika Opolska 27 106 3.93
152. Jakub Lewandowski MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 25 106 4.24
153. Dawid Golus AZS AGH Kraków 28 105 3.75
154. Kacper Majka Niedźwiadki Chemart Przemyśl 18 104 5.78
155. Oskar Życzkowski MKKS Żak Koszalin 33 100 3.03
156. Kacper Burczyk Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 32 98 3.06
157. Igor Lewandowski MKKS Żak Koszalin 24 95 3.96
158. Igor Krzych HydroTruck Radom 29 93 3.21
159. Sebastian Walda Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 21 84 4.00
160. Jan Śmiglak AZS AGH Kraków 27 84 3.11
161. Joshua Ashaolu WKK Active Hotel Wrocław 24 84 3.50
162. Aleksander Griszczuk Miasto Szkła Krosno 32 82 2.56
163. Mark Mboya Kotieno Niedźwiadki Chemart Przemyśl 25 81 3.24
164. Mateusz Żebrok AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 29 71 2.45
165. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 29 70 2.41
166. Błażej Sowa HydroTruck Radom 28 65 2.32
167. Dawid Sączewski Decka Pelplin 18 62 3.44
168. Fryderyk Matusiak WKK Active Hotel Wrocław 21 61 2.90
169. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 24 60 2.50
170. Jakub Stupnicki Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 54 1.93
171. Iwo Baganc Enea Basket Poznań 22 53 2.41
172. Michał Mindowicz Górnik Zamek Książ Wałbrzych 22 48 2.18
173. Tobiasz Dydak WKS Śląsk II Wrocław 23 39 1.70
174. Jakub Wójcicki Weegree AZS Politechnika Opolska 21 35 1.67
175. Przemysław Nowicki AZS AGH Kraków 20 33 1.65
176. Szymon Jaworski Miasto Szkła Krosno 22 32 1.45
177. Aleksander Wiśniewski SKS Fulimpex Starogard Gdański 25 31 1.24
178. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 25 30 1.20
179. Maksymilian Karwik WKK Active Hotel Wrocław 24 29 1.21
180. Aleksy Janiec Decka Pelplin 21 27 1.29
181. Jordan Lewis MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 20 27 1.35
182. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 21 19 0.90
Polski Związek Koszykówki Facebook EBO