Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Turniej 3 - Kolejka 1 Gospodarz: UKS MOS Opole

04.11.2023 09:00 UKS MOS Opole - UKS Jedynka Niemodlin U-12M II 52:22
04.11.2023 10:00 UKS Jedynka Niemodlin U-12M II - UKS 4-Basket Krapkowice 14:88
04.11.2023 11:00 UKS MOS Opole - MMKS Kędzierzyn - Koźle 92:12
04.11.2023 12:00 UKS Jedynka Niemodlin U-12M II - MMKS Kędzierzyn - Koźle 48:29
04.11.2023 13:00 UKS MOS Opole - UKS 4-Basket Krapkowice 32:70

Turniej 2 - Kolejka 1 Gospodarz: Basket Akademia Sportowa Lubliniec

25.11.2023 09:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - Basket Akademia Sportowa Lubliniec 29:40
25.11.2023 10:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - KS Start Meble Dobrodzień 20:33
25.11.2023 11:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - MKS Strzelce Opolskie 42:24
25.11.2023 12:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - MKS Strzelce Opolskie 51:16
25.11.2023 13:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - KS Start Meble Dobrodzień 24:43

Turniej 1 - Kolejka 1 Gospodarz: Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket

05.11.2023 10:00 UKS Jedynka Niemodlin - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 59:16
05.11.2023 11:00 Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket - MKS Otmuchów 19:47
05.11.2023 12:00 UKS Jedynka Niemodlin - KS Basket Nysa 35:27
05.11.2023 13:00 Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket - KS Basket Nysa 31:46
05.11.2023 14:00 UKS Jedynka Niemodlin - MKS Otmuchów 36:26

Turniej 6 - Kolejka 2 Gospodarz: MKS Strzelce Opolskie

09.12.2023 09:00 KS Start Meble Dobrodzień - MKS Strzelce Opolskie 25:71
09.12.2023 10:00 MKS Strzelce Opolskie - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 58:21
09.12.2023 11:00 KS Start Meble Dobrodzień - UKS Jedynka Niemodlin 31:46
09.12.2023 12:00 MKS Strzelce Opolskie - UKS Jedynka Niemodlin 53:22
09.12.2023 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 24:30

Turniej 4 - Kolejka 2 Gospodarz: MKS Otmuchów

10.12.2023 09:00 KS Basket Nysa - MKS Otmuchów 41:64
10.12.2023 10:00 MKS Otmuchów - MMKS Kędzierzyn - Koźle 87:11
10.12.2023 11:00 KS Basket Nysa - UKS 4-Basket Krapkowice 36:49
10.12.2023 12:00 KS Basket Nysa - MMKS Kędzierzyn - Koźle 78:20
10.12.2023 13:00 MKS Otmuchów - UKS 4-Basket Krapkowice 51:32

Turniej 5 - Kolejka 2 Gospodarz: UKS MOS Opole

25.02.2024 10:00 UKS MOS Opole - Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start 26:39
25.02.2024 11:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Jedynka Niemodlin U-12M II 47:21
25.02.2024 12:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - UKS Jedynka Niemodlin U-12M II 47:19
25.02.2024 13:00 UKS MOS Opole - Basket Akademia Sportowa Lubliniec 24:36

Turniej 7 - Kolejka 3 Gospodarz: MKS Otmuchów

17.12.2023 11:00 MKS Otmuchów - MKS Strzelce Opolskie 60:52
17.12.2023 12:00 KS Basket Nysa - KS Start Meble Dobrodzień 40:29
17.12.2023 13:00 KS Basket Nysa - MKS Strzelce Opolskie 25:53
17.12.2023 14:00 MKS Otmuchów - KS Start Meble Dobrodzień 31:24

Turniej 8 - Kolejka 3 Gospodarz: UKS Jedynka Niemodlin

17.12.2023 11:00 UKS Jedynka Niemodlin U-12M II - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 19:47
17.12.2023 12:00 UKS MOS Opole - UKS Jedynka Niemodlin 16:37
17.12.2023 13:00 UKS MOS Opole - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 26:26
17.12.2023 14:00 UKS Jedynka Niemodlin U-12M II - UKS Jedynka Niemodlin 25:51

Turniej 11 - 4 Kolejka Gospodarz: UKS 4-Basket Krapkowice

07.01.2024 09:30 UKS 4-Basket Krapkowice - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 35:24
07.01.2024 10:30 MMKS Kędzierzyn - Koźle - UKS Jedynka Niemodlin 5:80
07.01.2024 11:30 MMKS Kędzierzyn - Koźle - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 11:51
07.01.2024 12:30 UKS 4-Basket Krapkowice - UKS Jedynka Niemodlin 27:37

Turniej 10 - 4 Kolejka Gospodarz: MKS Otmuchów

07.01.2024 11:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - KS Basket Nysa 49:80
07.01.2024 12:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - MKS Otmuchów 25:80
07.01.2024 13:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - KS Basket Nysa 26:68
07.01.2024 14:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - MKS Otmuchów 34:63

Turniej 12 - 4 Kolejka Gospodarz: MKS Strzelce Opolskie

02.03.2024 MKS Strzelce Opolskie - UKS Jedynka Niemodlin U-12M II 20:0
02.03.2024 KS Start Meble Dobrodzień - UKS Jedynka Niemodlin U-12M II 20:0
02.03.2024 09:00 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOS Opole 71:52
02.03.2024 10:00 KS Start Meble Dobrodzień - UKS MOS Opole 40:44
02.03.2024 11:00 MKS Strzelce Opolskie - KS Start Meble Dobrodzień --:--

Turniej 15 - 5 Kolejka Gospodarz: Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start

03.02.2024 10:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 16:21
03.02.2024 11:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Jedynka Niemodlin 20:57
03.02.2024 12:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket 19:37
03.02.2024 13:00 Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start - UKS Jedynka Niemodlin 19:53

Turniej 13 - 5 Kolejka Gospodarz: UKS Jedynka Niemodlin U-12M II

03.02.2024 11:00 MKS Otmuchów - UKS MOS Opole 42:5
03.02.2024 12:00 UKS Jedynka Niemodlin U-12M II - KS Basket Nysa 12:55
03.02.2024 13:00 KS Basket Nysa - UKS MOS Opole 51:18
03.02.2024 14:00 UKS Jedynka Niemodlin U-12M II - MKS Otmuchów 17:42

Turniej 14 - 5 Kolejka Gospodarz: KS Start Meble Dobrodzień

24.02.2024 11:00 MMKS Kędzierzyn - Koźle - MKS Strzelce Opolskie 0:20
24.02.2024 11:00 KS Start Meble Dobrodzień - MKS Strzelce Opolskie --:--
24.02.2024 12:00 UKS 4-Basket Krapkowice - MKS Strzelce Opolskie 38:53
24.02.2024 13:00 MMKS Kędzierzyn - Koźle - KS Start Meble Dobrodzień 0:20
24.02.2024 13:00 UKS 4-Basket Krapkowice - KS Start Meble Dobrodzień 48:37

Turniej 9 - Kolejka 3 Gospodarz: Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start

11.02.2024 10:00 MMKS Kędzierzyn - Koźle - UKS 4-Basket Krapkowice 0:20
11.02.2024 11:00 UKS 4-Basket Krapkowice - Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start 52:31
11.02.2024 12:00 UKS 4-Basket Krapkowice - Basket Akademia Sportowa Lubliniec 46:20
11.02.2024 12:00 MMKS Kędzierzyn - Koźle - Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start 0:20
11.02.2024 13:00 Basket Akademia Sportowa Lubliniec - Akademia Czerwono Czarni Namysłowskiego Klubu Sportowego Start --:--
11.02.2024 14:00 MMKS Kędzierzyn - Koźle - Basket Akademia Sportowa Lubliniec 0:20
Polski Związek Koszykówki Facebook EBO
Obraz