Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 7 Gospodarz: Basket Hills Bielsko-Biała

01.02.2020 09:00 Basket Hills Bielsko-Biała - STELA Cieszyn 26:47
01.02.2020 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - KS UKS KADET OŚWIĘCIM 20:0
01.02.2020 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - STELA Cieszyn 15:72
01.02.2020 12:00 Basket Hills Bielsko-Biała - KS UKS KADET OŚWIĘCIM 20:0

Turniej 8 Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II

01.03.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - UKS Jedynka Niemodlin --:--
01.03.2020 10:00 UKS Jedynka Niemodlin - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
01.03.2020 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--

Turniej 10 Gospodarz: KS UKS KADET OŚWIĘCIM

29.02.2020 10:00 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - STELA Cieszyn --:--
29.02.2020 11:00 STELA Cieszyn - UKS Jedynka Niemodlin --:--
29.02.2020 12:00 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - UKS Jedynka Niemodlin --:--

Turniej 9 Gospodarz: Miejski Czeladzki Klub Sportowy

08.03.2020 09:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
08.03.2020 10:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - Basket Hills Bielsko-Biała --:--
08.03.2020 11:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
08.03.2020 12:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - Basket Hills Bielsko-Biała --:--

Turniej 11 Gospodarz: STELA Cieszyn

14.03.2020 STELA Cieszyn - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
14.03.2020 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II --:--
14.03.2020 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
14.03.2020 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II --:--

Turniej 12 Gospodarz: KS Pogoń Ruda Śląska

14.03.2020 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Basket Hills Bielsko-Biała --:--
14.03.2020 10:00 Basket Hills Bielsko-Biała - UKS Jedynka Niemodlin --:--
14.03.2020 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Jedynka Niemodlin --:--
Polski Związek Koszykówki Facebook