Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Stanisław Mucha UKS MOSM Bytom 20 564 28.20
2. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 17 462 27.18
3. Stanisław Olszański UKS MOSM Bytom 20 353 17.65
4. Dominik Fojt KS Pogoń Ruda Śląska 21 341 16.24
5. Mieszko Gajewicz Basket Hills Bielsko-Biała 20 337 16.85
6. Jakub Niżyński UKS MOS Opole 18 330 18.33
7. Bartosz Ulman MOSM Tychy 22 326 14.82
8. Stanisław Podulka GTK Gliwice 22 308 14.00
9. Piotr Kręglicki TAURON UKS 27 Katowice II 18 295 16.39
10. Victor Ognisty MKS Otmuchów 18 292 16.22
11. Tomasz Lisowski MKS Dąbrowa Górnicza 20 291 14.55
12. Bartosz Wróbel MKS Wodzisław Śląski 22 263 11.95
13. Julian Gruszczyński MCKS ECON Czeladź 20 258 12.90
14. Filip Wróbel MKS Strzelce Opolskie 13 255 19.62
15. Stanisław Grzegorzewski MUKS Sari Żory 19 254 13.37
16. Stanislau Liakh MKS Wodzisław Śląski 17 252 14.82
17. Franciszek Kudela GTK Gliwice 19 247 13.00
18. Aleksander Mysłek AZS Częstochowa 19 239 12.58
19. Tomasz Żabicki MKS Strzelce Opolskie 17 233 13.71
20. Maciej Ostrowski UKS MOS Opole 18 231 12.83
21. Bartosz Polek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 22 226 10.27
22. Kamil Bernatek GTK Gliwice 22 223 10.14
23. Dominik Smyrak MKS Otmuchów 18 223 12.39
24. Wiktor Koszut MUKS Sari Żory 19 222 11.68
25. Tymoteusz Banaszkiewicz MKKS Rybnik 16 213 13.31
26. Kacper Chrobak Basket Hills Bielsko-Biała 19 212 11.16
27. Tymoteusz Nieć MKS Dąbrowa Górnicza 17 208 12.24
28. Kacper Przewieźlik MKS Dąbrowa Górnicza 18 207 11.50
29. Jan Toporek MOSM Tychy 21 206 9.81
30. Daniel Zubel MUKS Sari Żory 19 204 10.74
31. Filip Paprotny TAURON UKS 27 Katowice II 15 200 13.33
32. Grzegorz Błotko Basket Hills Bielsko-Biała 18 194 10.78
33. Mikołaj Tarski Tauron UKS 27 Katowice 13 191 14.69
34. Maksym Konopka Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 19 189 9.95
35. Borys Lewandowski MKS Wodzisław Śląski 19 186 9.79
36. Jan Mól STELA Cieszyn 19 186 9.79
37. Wojciech Gawłowski STELA Cieszyn 19 185 9.74
38. Kacper Ostaszewski MKS Dąbrowa Górnicza 19 185 9.74
39. Tymon Badura MKS Dąbrowa Górnicza 17 180 10.59
40. Marcel Gancarski Basket Hills Bielsko-Biała 17 179 10.53
41. Kajetan Kala MKKS Rybnik 18 177 9.83
42. Pascal Dąbrowski MOSM Tychy 21 168 8.00
43. Emilian Jabłoński TAURON UKS 27 Katowice II 19 167 8.79
44. Maciej Kolarski MKS Wodzisław Śląski 19 166 8.74
45. Filip Bielicki MCKS ECON Czeladź 21 165 7.86
46. Nikodem Bachta Basket Hills Bielsko-Biała 12 165 13.75
47. Patryk Kozerski MKS Otmuchów 17 165 9.71
48. Wojciech Świgoń UKS MOSM Bytom 22 159 7.23
49. Artur Dombrowski MKS Strzelce Opolskie 18 158 8.78
50. Jan Żmudziński GTK Gliwice 22 156 7.09
51. Mateusz Ciepliński MCKS ECON Czeladź 20 154 7.70
52. Stanisław Więckowski MKS Strzelce Opolskie 16 152 9.50
53. Wiktor Hanzel UKS MOSM Bytom 17 152 8.94
54. Wiktor Banot STELA Cieszyn 17 150 8.82
55. Michał Stach MKKS Rybnik 17 149 8.76
56. Adam Guś GTK Gliwice 22 148 6.73
57. Jakub Jordan MKS Wodzisław Śląski 18 148 8.22
58. Brunon Kwasik Tauron UKS 27 Katowice 17 148 8.71
59. Filip Sówka MKKS Rybnik 18 146 8.11
60. Adam Badura MKKS Rybnik 18 146 8.11
61. Antoni Muszyński AZS Częstochowa 22 142 6.45
62. Wojciech Staszek Tauron UKS 27 Katowice 17 138 8.12
63. Filip Kochalski UKS MOS Opole 18 132 7.33
64. Tomasz Brom Tauron UKS 27 Katowice 16 132 8.25
65. Filip Wisła Basket Hills Bielsko-Biała 18 132 7.33
66. Igor Wojtyka TAURON UKS 27 Katowice II 20 132 6.60
67. Robert Michalski AZS Częstochowa 19 127 6.68
68. Stanisław Rybski MOSM Tychy 21 125 5.95
69. Maciej Zając TAURON UKS 27 Katowice II 20 125 6.25
70. Iwan Moczulski AZS Częstochowa 17 125 7.35
71. Borys Łakis MKS Otmuchów 15 124 8.27
72. Oliwier Śliwiński MKS Otmuchów 17 122 7.18
73. Bruno Kuczera MUKS Sari Żory 19 119 6.26
74. Mikołąj Juroszek STELA Cieszyn 15 116 7.73
75. Nataniel Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 18 116 6.44
76. Hubert Radziszewski MKS Otmuchów 15 114 7.60
77. Tomasz Duk GTK Gliwice 22 114 5.18
78. Gabriel Siemion AZS Częstochowa 22 113 5.14
79. RYSZARD SIDOR MOSM Tychy 15 113 7.53
80. Michał Żabnicki KS Pogoń Ruda Śląska 22 109 4.95
81. Dominik Markiewicz KS Pogoń Ruda Śląska 22 108 4.91
82. Yaroslav Boiko Tauron UKS 27 Katowice 16 107 6.69
83. Nikodem Partykowski UKS MOS Opole 18 102 5.67
84. Wojciech Smołka KS Pogoń Ruda Śląska 20 101 5.05
85. Leon Sazanów KS Pogoń Ruda Śląska 18 101 5.61
86. Tymon Majsnerowski GTK Gliwice 12 98 8.17
87. Piotr Figura Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 13 98 7.54
88. Filip Jarząbek AZS Częstochowa 16 96 6.00
89. Wojciech Habram MKS Wodzisław Śląski 16 96 6.00
90. Mateusz Dragon STELA Cieszyn 10 94 9.40
91. Adam Włoch MOSM Tychy 18 94 5.22
92. Szymon Bury MOSM Tychy 19 92 4.84
93. Jarosław Oska MOSM Tychy 21 91 4.33
94. Jan Kłobut UKS MOS Opole 16 91 5.69
95. Robert Rzymanek STELA Cieszyn 17 89 5.24
96. Igor Jenesky MKS Otmuchów 18 88 4.89
97. Przemysław Kaczorowski MKS Strzelce Opolskie 16 87 5.44
98. Ignacy Kozyra STELA Cieszyn 13 86 6.62
99. Tymoteusz Kiecko GTK Gliwice 22 85 3.86
100. Szymon Brzeziński MKKS Rybnik 16 85 5.31
101. Oliwier Skrzesiński MUKS Sari Żory 17 85 5.00
102. Karol Szcześniak Tauron UKS 27 Katowice 15 84 5.60
103. Krzysztof Niemczyk MUKS Sari Żory 20 82 4.10
104. Franciszek Dojaś KS Pogoń Ruda Śląska 20 82 4.10
105. Stanisław Molęda STELA Cieszyn 13 81 6.23
106. Filip Górny Tauron UKS 27 Katowice 18 80 4.44
107. Franciszek Ćwienk TAURON UKS 27 Katowice II 16 80 5.00
108. Zygmunt Wilhelm AZS Częstochowa 18 79 4.39
109. Karol Kozicki MKS Wodzisław Śląski 20 78 3.90
110. Samuel Grabiec MKKS Rybnik 12 78 6.50
111. Mateusz Ostaszewski MKS Dąbrowa Górnicza 19 77 4.05
112. Maksymilian Lipowski STELA Cieszyn 12 75 6.25
113. Adam Bielamowicz UKS MOS Opole 16 75 4.69
114. Miłosz Zoń MKS Otmuchów 16 72 4.50
115. Adam Lelonek AZS Częstochowa 15 72 4.80
116. Jakub Urbańczyk MCKS ECON Czeladź 19 71 3.74
117. Michał Wałkiewicz TAURON UKS 27 Katowice II 15 71 4.73
118. Franciszek Kabiesz STELA Cieszyn 17 70 4.12
119. Karol Przyciasa MKS Dąbrowa Górnicza 17 70 4.12
120. Dominik Ramuś TAURON UKS 27 Katowice II 19 69 3.63
121. Mikołaj Ziółkowski MKKS Rybnik 17 67 3.94
122. Franciszek Krawczyk TAURON UKS 27 Katowice II 12 67 5.58
123. Borys Wilk MKS Otmuchów 11 65 5.91
124. Jędrzej Zagóra STELA Cieszyn 18 65 3.61
125. Mikołaj Olejniczak Tauron UKS 27 Katowice 18 65 3.61
126. Wojciech Hamiga UKS MOS Opole 18 65 3.61
127. Kryspin Sobański MKS Dąbrowa Górnicza 21 65 3.10
128. Daniel Białoń MUKS Sari Żory 17 65 3.82
129. Stanisław Leszczyński TAURON UKS 27 Katowice II 15 65 4.33
130. Filip Hałat Tauron UKS 27 Katowice 18 64 3.56
131. Tymoteusz Kaniowski MKS Otmuchów 17 64 3.76
132. Jakub Michnik MKS Wodzisław Śląski 15 63 4.20
133. Oliwier Grzesik MUKS Sari Żory 20 63 3.15
134. Antoni Tatarczuk GTK Gliwice 20 61 3.05
135. Jerzy Janik MKKS Rybnik 14 60 4.29
136. Maksymilian Baran MKS Dąbrowa Górnicza 15 58 3.87
137. Jonasz Olszyński Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 20 57 2.85
138. Piotr Stępień MCKS ECON Czeladź 15 56 3.73
139. Filip Małkiewicz MOSM Tychy 22 55 2.50
140. Franciszek Krukowski MKS Strzelce Opolskie 16 55 3.44
141. Michał Gałązka Basket Hills Bielsko-Biała 15 54 3.60
142. Szymon Walda UKS MOSM Bytom 20 54 2.70
143. Adam Świerkosz KS Pogoń Ruda Śląska 18 54 3.00
144. Igor Knop AZS Częstochowa 12 53 4.42
145. Samuel Kędziora MKS Wodzisław Śląski 17 51 3.00
146. Maciej Łukasik MKS Dąbrowa Górnicza 20 49 2.33
147. Marek Wójcik STELA Cieszyn 16 48 3.00
148. Tymoteusz Rokita GTK Gliwice 14 48 3.43
149. Filip Filar MCKS ECON Czeladź 19 47 2.47
150. Bartosz Kwiatek Basket Hills Bielsko-Biała 11 47 4.27
151. Paweł Tomalak Basket Hills Bielsko-Biała 17 47 2.76
152. Damian Krawczyk MKS Dąbrowa Górnicza 17 47 2.76
153. Krystian Parandowski MCKS ECON Czeladź 13 46 3.54
154. Piotr Krawczyk UKS MOS Opole 18 46 2.56
155. Filip Szerszeń Tauron UKS 27 Katowice 13 45 3.46
156. Mieszko Durańczyk Basket Hills Bielsko-Biała 13 45 3.46
157. Błażej Jankowski STELA Cieszyn 16 44 2.75
158. Miłosz Brzeski MUKS Sari Żory 20 43 2.15
159. Bartłomiej Woliński GTK Gliwice 16 42 2.63
160. Wojciech Jędrzejczyk UKS MOSM Bytom 16 41 2.56
161. Filip Habiński MCKS ECON Czeladź 13 39 3.00
162. Maksymilian Boruta KS Pogoń Ruda Śląska 19 38 2.00
163. Mateusz Tomczak MCKS ECON Czeladź 11 38 3.45
164. Wojciech Brunowski Basket Hills Bielsko-Biała 13 38 2.92
165. Mateusz Paprocki MKS Wodzisław Śląski 13 37 2.85
166. Maciej Piasecki UKS MOSM Bytom 16 37 2.31
167. Dominik Michno UKS MOSM Bytom 19 35 1.84
168. Łukasz Krótki MKS Wodzisław Śląski 18 34 1.89
169. Oskar Krupa TAURON UKS 27 Katowice II 14 34 2.43
170. Michał Rumierz MUKS Sari Żory 16 33 2.06
171. Tomasz Różycki AZS Częstochowa 15 33 2.20
172. Antoni Świątek AZS Częstochowa 15 32 2.13
173. Jakub Michalik Basket Hills Bielsko-Biała 12 32 2.67
174. Michał Romanowski MOSM Tychy 14 32 2.29
175. Jakub Orkisz MCKS ECON Czeladź 14 31 2.21
176. Emil Lipowski STELA Cieszyn 11 31 2.82
177. Paweł Jordan MKS Wodzisław Śląski 16 31 1.82
178. Jan Szwedziak UKS MOS Opole 15 31 2.07
179. Nikodem Jaromin Basket Hills Bielsko-Biała 15 29 1.93
180. Maciej Sobylak UKS MOS Opole 16 29 1.81
181. Brian Kuzioła KS Pogoń Ruda Śląska 21 29 1.38
182. Tomasz Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 17 28 1.65
183. Olaf Kotwasiński Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 18 28 1.56
184. Marcin Rucki Tauron UKS 27 Katowice 11 27 2.45
185. Szymon Ostrowski Basket Hills Bielsko-Biała 15 27 1.80
186. Ignacy Pazdan TAURON UKS 27 Katowice II 14 27 1.93
187. Jan Krawczyk Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 21 26 1.24
188. Karol Wiendlocha MKS Strzelce Opolskie 15 25 1.67
189. Noel Kędziora MKS Wodzisław Śląski 15 24 1.60
190. Mikołaj Osadnik GTK Gliwice 21 24 1.14
191. Maciej Mieszczok MKKS Rybnik 11 24 2.18
192. Mateusz Kantalski MKS Dąbrowa Górnicza 14 23 1.64
193. Florian Bartusek UKS MOSM Bytom 17 23 1.35
194. Tomasz Boba Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 13 22 1.69
195. Jan Studziński MKS Strzelce Opolskie 17 22 1.29
196. Hubert Kucia MKS Otmuchów 17 20 1.18
197. Wiktor Meduna Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 14 20 1.43
198. Oskar Labryga MUKS Sari Żory 15 20 1.33
199. Filip Laskowski MKS Otmuchów 15 19 1.27
200. Tymoteusz Stręk UKS MOSM Bytom 21 19 0.90
201. Emil Zalewski KS Pogoń Ruda Śląska 18 19 1.06
202. Dawid Kuzio MKS Strzelce Opolskie 15 17 1.13
203. Antoni Błasiak GTK Gliwice 11 16 1.45
204. Alan Kożuchowski MKS Wodzisław Śląski 11 15 1.36
205. Leon Szymik MKKS Rybnik 12 15 1.25
206. Olaf Mastalerz MCKS ECON Czeladź 14 15 1.07
207. Marcel Wojciuch MOSM Tychy 17 15 0.88
208. Miłosz Grzybczyk MKKS Rybnik 14 15 1.07
209. Leon Sęków KS Pogoń Ruda Śląska 22 14 0.64
210. Łukasz Kubacki KS Pogoń Ruda Śląska 11 13 1.18
211. Tadeusz Głodek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 15 12 0.80
212. Dominik Baldysz UKS MOSM Bytom 13 12 0.92
213. Kajetan Ciupka MKS Strzelce Opolskie 10 10 1.00
214. Maciej Witkowski MKS Strzelce Opolskie 10 10 1.00
215. Thomas Svarc Tauron UKS 27 Katowice 12 10 0.83
216. Maurycy Atłasik AZS Częstochowa 14 10 0.71
217. Jakub Lichtański Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 12 9 0.75
218. Mikołaj Przewoźnik MOSM Tychy 11 8 0.73
219. Eryk Łukaszyk Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 17 7 0.41
220. Filip Fuchs KS Pogoń Ruda Śląska 15 7 0.47
221. Mikołaj Mąciwodziński MCKS ECON Czeladź 11 6 0.55
222. Błażej Stańco MKKS Rybnik 14 6 0.43
223. Mieszko Cal-Całko MKS Strzelce Opolskie 15 6 0.40
224. Kajetan Kowal UKS MOS Opole 10 6 0.60
225. Tymon Jakubik UKS MOS Opole 12 6 0.50
226. Maksymilian Gumienny MKS Strzelce Opolskie 10 5 0.50
227. Oskar Kornecki MCKS ECON Czeladź 15 5 0.33
228. Bartosz Szumowski UKS MOSM Bytom 11 4 0.36
229. Piotr Dulowski Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 16 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook EBO
Obraz