Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2007/2008
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Ćwierćfinały
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Ćwierćfinały
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Paweł Kowalski
MKS Start AZS Lublin
5
82
16.40
2.
Artur Bajer
Znicz Basket Pruszków
5
77
15.40
3.
Łukasz Grzegorzewski
Siarka Tarnobrzeg
5
76
15.20
4.
Jakub Dłoniak
Znicz Basket Pruszków
4
73
18.25
5.
Michał Krajewski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
,
PBG Basket Poznań
5
72
14.40
6.
Krzysztof Zych
Siarka Tarnobrzeg
5
72
14.40
7.
Grzegorz Malewski
Znicz Basket Pruszków
5
71
14.20
8.
Krzysztof Jakóbczyk
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5
68
13.60
9.
Daniel Wall
Siarka Tarnobrzeg
4
68
17.00
10.
Marcin Kałowski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5
67
13.40
11.
Łukasz Jagoda
MKS Start AZS Lublin
5
64
12.80
12.
Michał Marciniak
Siarka Tarnobrzeg
5
59
11.80
13.
Artur Mielczarek
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5
59
11.80
14.
Piotr Kardaś
Siarka Tarnobrzeg
5
59
11.80
15.
Piotr Jagoda
MKS Start AZS Lublin
5
57
11.40
16.
Michał Wołoszyn
Znicz Basket Pruszków
5
57
11.40
17.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
5
56
11.20
18.
Łukasz Chelis
MKS Start AZS Lublin
5
53
10.60
19.
Robert Pacocha
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5
48
9.60
20.
Marcin Wróbel
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5
44
8.80
21.
Jacek Olejniczak
MKS Start AZS Lublin
5
43
8.60
22.
Piotr Urbański
MKS Start AZS Lublin
5
37
7.40
23.
Maciej Bielak
Siarka Tarnobrzeg
5
34
6.80
24.
Maciej Sudowski
Siarka Tarnobrzeg
5
32
6.40
25.
Łukasz Kwiatkowski
Znicz Basket Pruszków
5
30
6.00
26.
Bartosz Borkowski
MKS Start AZS Lublin
5
26
5.20
27.
Bartłomiej Karczewski
MKS Start AZS Lublin
5
25
5.00
28.
Krystian Skonieczny
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5
24
4.80
29.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
5
17
3.40
30.
Paweł Bogdanowicz
Znicz Basket Pruszków
5
13
2.60
31.
Tomasz Włodarczyk
Siarka Tarnobrzeg
4
9
2.25
32.
Michał Aleksandrowicz
Znicz Basket Pruszków
4
8
2.00
33.
Jarosław Drozd
MKS Start AZS Lublin
4
5
1.25
34.
Paweł Bacik
Znicz Basket Pruszków
4
1
0.25
35.
Maciej Grabiński
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia