Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O 3 miejsce
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Adrian Kordalski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
4343
20171.50
2.
Kamil Zywert
Rawlplug Sokół Łańcut
2
4099
20049.50
3.
Filip Małgorzaciak
Rawlplug Sokół Łańcut
2
3990
10995.00
4.
Patryk Pełka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
3670
10835.00
5.
Wojciech Jakubiak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
3535
10767.50
6.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
2
3386
10693.00
7.
Szymon Szymański
Rawlplug Sokół Łańcut
2
3142
10571.00
8.
Wiktor Sewioł
Rawlplug Sokół Łańcut
2
2989
10494.50
9.
Bartłomiej Karolak
Rawlplug Sokół Łańcut
2
2931
10465.50
10.
Łukasz Seweryn
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
2897
10448.50
11.
Damian Cechniak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
2704
10352.00
12.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
2
2606
10303.00
13.
Szymon Rduch
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
2463
10231.50
14.
Hubert Wyszkowski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
1916
958.00
15.
Patryk Wieczorek
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
2
1607
803.50
16.
Szymon Długosz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
1
751
751.00
17.
Filip Pruefer
Rawlplug Sokół Łańcut
1
462
462.00
18.
Adrian Inglot
Rawlplug Sokół Łańcut
1
394
394.00
19.
Bartosz Sprengel
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
1
115
115.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia