Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play OUT
Przechwyty
Przechwyty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Mateusz Szwed
Znicz Basket Pruszków
4
12
3.00
2.
Bartosz Majewski
Polfarmex Kutno
4
9
2.25
3.
Jakub Stanios
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
8
2.00
4.
Jakub Zalewski
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
8
2.00
5.
Przemysław Tradecki
Znicz Basket Pruszków
4
7
1.75
6.
Artur Włodarczyk
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
6
1.50
7.
Marcin Salamonik
KS Księżak Syntex Łowicz
4
6
1.50
8.
Michał Kwiatkowski
KS Księżak Syntex Łowicz
4
6
1.50
9.
Szymon Pawlak
Polfarmex Kutno
4
6
1.50
10.
Bartosz Czerwonka
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
6
1.50
11.
Szymon Ryżek
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
6
1.50
12.
Arkadiusz Kobus
KS Księżak Syntex Łowicz
4
5
1.25
13.
Tomasz Zych
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
5
1.25
14.
January Sobczak
Polfarmex Kutno
4
5
1.25
15.
Marcin Pławucki
SKK Siedlce
4
5
1.25
16.
Jan Grzeliński
KS Księżak Syntex Łowicz
4
4
1.00
17.
Robert Cetnar
Znicz Basket Pruszków
4
4
1.00
18.
Przemysław Wrona
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
3
0.75
19.
Daniel Grujić
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
3
0.75
20.
Bartosz Wróbel
SKK Siedlce
4
3
0.75
21.
Karol Obarek
Polfarmex Kutno
4
3
0.75
22.
Jakub Fiszer
Polfarmex Kutno
4
3
0.75
23.
Nikodem Sirijatowicz
SKK Siedlce
4
3
0.75
24.
Patryk Przyborowski
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
3
0.75
25.
Bartłomiej Podworski
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
3
0.75
26.
Damian Dyrda
AZS AGH Oknoplast Kraków
2
3
1.50
27.
Adrian Suliński
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
2
0.50
28.
Michał Marek
Polfarmex Kutno
4
2
0.50
29.
Patryk Gospodarek
Polfarmex Kutno
3
2
0.67
30.
Wojciech Hałas
Znicz Basket Pruszków
4
2
0.50
31.
Karol Kamiński
Znicz Basket Pruszków
4
2
0.50
32.
Tomasz Deja
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
2
0.50
33.
Mikołaj Stopierzyński
KS Księżak Syntex Łowicz
2
2
1.00
34.
Rafał Król
SKK Siedlce
4
2
0.50
35.
Konrad Mamcarczyk
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
2
0.50
36.
Maciej Koperski
AZS AGH Oknoplast Kraków
2
2
1.00
37.
Iwan Wasyl
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
2
0.50
38.
Łukasz Bodych
Energa Kotwica Kołobrzeg
4
2
0.50
39.
Maciej Strzelecki
SKK Siedlce
3
2
0.67
40.
Paweł Nowicki
Polfarmex Kutno
4
1
0.25
41.
Marcin Wieluński
Znicz Basket Pruszków
4
1
0.25
42.
Patryk Kędel
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
1
0.25
43.
Artur Pabianek
SKK Siedlce
3
1
0.33
44.
Andrzej Paszkiewicz
Znicz Basket Pruszków
4
1
0.25
45.
Tomasz Andrzejewski
Polfarmex Kutno
4
1
0.25
46.
Bartosz Włuczyński
KS Księżak Syntex Łowicz
3
1
0.33
47.
Łukasz Ratajczak
KS Księżak Syntex Łowicz
4
1
0.25
48.
Filip Czyżnielewski
Polfarmex Kutno
4
1
0.25
49.
Rafał Sobiło
SKK Siedlce
4
1
0.25
50.
Michał Borówka
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
1
0.25
51.
Mikołaj Motel
KS Księżak Syntex Łowicz
4
1
0.25
52.
Michał Sadło
SKK Siedlce
4
1
0.25
53.
Roman Janik
SKK Siedlce
4
1
0.25
54.
Daniel Nieporęcki
KS Księżak Syntex Łowicz
4
0
0.00
55.
Michał Świderski
KS Księżak Syntex Łowicz
4
0
0.00
56.
Bartłomiej Ornoch
Znicz Basket Pruszków
4
0
0.00
57.
Maciej Żmudzki
Polfarmex Kutno
4
0
0.00
58.
Maksymilian Jakubek
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
0
0.00
59.
Hubert Miłak
Znicz Basket Pruszków
3
0
0.00
60.
Daniel Olszewski
Znicz Basket Pruszków
4
0
0.00
61.
Filip Drewniak
Znicz Basket Pruszków
2
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia