Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O utrzymanie
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Aaron Weres
SKK Siedlce
5
84
16.80
2.
Rafał Sobiło
SKK Siedlce
5
80
16.00
3.
Tomasz Baszak
AZS Politechnika Poznań
4
71
17.75
4.
Kamil Sulima
SKK Siedlce
5
55
11.00
5.
Kamil Michalski
SKK Siedlce
4
52
13.00
6.
Maciej Rostalski
AZS Politechnika Poznań
4
48
12.00
7.
Mateusz Rutkowski
AZS Politechnika Poznań
5
47
9.40
8.
Szymon Budnikowski
AZS Politechnika Poznań
5
40
8.00
9.
Michał Wielechowski
AZS Politechnika Poznań
5
39
7.80
10.
Karol Dębski
SKK Siedlce
5
32
6.40
11.
Łukasz Ratajczak
SKK Siedlce
5
31
6.20
12.
Konrad Rzeczkowski
AZS Politechnika Poznań
5
30
6.00
13.
Piotr Janowski
AZS Politechnika Poznań
5
30
6.00
14.
Michał Szydłowski
AZS Politechnika Poznań
3
27
9.00
15.
Mateusz Bal
SKK Siedlce
5
18
3.60
16.
Marcin Nędzi
SKK Siedlce
3
15
5.00
17.
Kamil Gawrzydek
SKK Siedlce
5
13
2.60
18.
Albert Krawiec
AZS Politechnika Poznań
5
12
2.40
19.
Wojciech Pawełczyk
AZS Politechnika Poznań
5
8
1.60
20.
Filip Andrzejewski
AZS Politechnika Poznań
3
2
0.67
21.
Wojciech Osiński
SKK Siedlce
4
2
0.50
22.
Karol Tyborowski
AZS Politechnika Poznań
3
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia