Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Kaheem Ransom HydroTruck Radom 12 432:4836:04
2. Wojciech Pisarczyk MKKS Żak Koszalin 11 377:5534:21
3. Damian Jeszke HydroTruck Radom 12 364:4430:24
4. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 11 361:3632:52
5. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 11 352:3632:03
6. Filip Małgorzaciak SKS Starogard Gdański 11 352:1032:01
7. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 11 344:3731:20
8. Szymon Pawlak PGE Turów Zgorzelec 11 343:3231:14
9. Thomas Davis Decka Pelplin 11 333:2830:19
10. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 11 331:4430:09
11. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 11 331:3330:08
12. Alan Czujkowski Dziki Warszawa 10 330:2433:02
13. Jakub Patoka HydroTruck Radom 12 326:4627:14
14. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 11 320:1429:07
15. James Washington Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 319:4129:04
16. Szymon Walski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 317:0228:49
17. Piotr Wieloch GKS Tychy 11 316:0328:44
18. Artur Łabinowicz MKKS Żak Koszalin 11 315:3828:42
19. Bartosz Majewski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 314:4428:37
20. Damian Szczepanik BS Polonia Bytom 11 311:1628:18
21. Karol Kamiński GKS Tychy 11 310:4728:15
22. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 11 308:4128:04
23. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 11 308:4028:04
24. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 10 306:3330:39
25. Maciej Koperski GKS Tychy 11 303:2327:35
26. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 11 302:5727:32
27. Wiktor Kępka Start II Lublin 10 302:1230:13
28. Wojciech Czerlonko SKS Starogard Gdański 11 301:1527:23
29. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 298:5727:11
30. Mateusz Kaszowski MKKS Żak Koszalin 9 297:0533:01
31. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 11 296:1326:56
32. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 11 294:4226:47
33. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 11 294:3626:47
34. Hubert Pabian Weegree AZS Politechnika Opolska 9 293:2232:36
35. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 11 292:3326:36
36. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 291:5126:32
37. Michał Gabiński WKK Wrocław 11 289:1826:18
38. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 11 286:4026:04
39. Szymon Szmit AZS AGH Kraków 11 285:2925:57
40. Michał Chrabota BS Polonia Bytom 11 285:0625:55
41. Mikołaj Stopierzyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 284:4625:53
42. Michał Kroczak Weegree AZS Politechnika Opolska 11 284:2425:51
43. Sebastian Bożenko WKS Śląsk II Wrocław 11 283:2425:46
44. Michał Lis AZS AGH Kraków 10 281:4828:11
45. Piotr Lis SKS Starogard Gdański 11 281:3825:36
46. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 278:1125:17
47. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 278:0325:17
48. Kacper Mąkowski GKS Tychy 11 277:5925:16
49. Szymon Sobiech AZS AGH Kraków 11 277:3925:14
50. Damian Ciesielski Decka Pelplin 11 274:5625:00
51. Patryk Kędel GKS Tychy 11 273:2024:51
52. Maksymilian Motel Dziki Warszawa 10 272:1727:14
53. Daniel Ziółkowski SKS Starogard Gdański 11 271:5324:43
54. Damian Janiak SKS Starogard Gdański 11 270:2024:35
55. Stanisław Heliński Miasto Szkła Krosno 11 269:0624:28
56. Krzysztof Jakóbczyk PGE Turów Zgorzelec 11 268:3924:25
57. Marcin Tomaszewski Enea Basket Poznań 11 267:1924:18
58. Miłosz Ziółkowski Start II Lublin 10 264:5226:29
59. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 10 264:2726:27
60. Jan Piliszczuk KKS Polonia Warszawa 11 264:1924:02
61. Arnold Sanders II MKKS Żak Koszalin 11 264:0724:01
62. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 11 263:4223:58
63. Adrian Kordalski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 9 261:5529:06
64. Arkadiusz Adamczyk PGE Turów Zgorzelec 11 261:4823:48
65. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 9 257:4228:38
66. Jakub Motylewski SKS Starogard Gdański 11 255:5023:15
67. Patryk Pułkotycki Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 253:0623:01
68. Mateusz Czempiel WKS Śląsk II Wrocław 11 248:4222:37
69. Roman Janik Decka Pelplin 10 248:2324:50
70. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 10 246:5424:41
71. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 11 246:4322:26
72. Michał Aleksandrowicz Dziki Warszawa 9 246:3827:24
73. Paweł Kopycki Decka Pelplin 11 246:0322:22
74. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 11 245:0722:17
75. Marcin Kowalczyk Weegree AZS Politechnika Opolska 11 243:5922:11
76. Krzysztof Wąsowicz PGE Turów Zgorzelec 11 241:1121:56
77. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 9 240:2326:43
78. Klavs Dubults Miasto Szkła Krosno 11 238:0021:38
79. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 11 237:0021:33
80. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 11 236:5021:32
81. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 8 234:2229:18
82. Norbert Ziółko Start II Lublin 7 232:2733:12
83. Damian Durski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 231:0121:00
84. Andrii Cherepanov Start II Lublin 10 230:2023:02
85. Michał Samolak PGE Turów Zgorzelec 11 229:5920:54
86. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 11 228:1320:45
87. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 11 224:5720:27
88. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 12 219:1218:16
89. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk II Wrocław 9 217:5724:13
90. Andrzej Krajewski GKS Tychy 9 217:1624:08
91. Maciej Bender WKS Śląsk II Wrocław 10 216:1821:38
92. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 11 216:1519:40
93. Mateusz Itrich MKKS Żak Koszalin 10 215:5621:36
94. Rafał Komenda Dziki Warszawa 10 211:5921:12
95. Karol Obarek Decka Pelplin 10 210:0521:01
96. Dawid Sączewski Decka Pelplin 11 205:5618:43
97. Patryk Wieczorek BS Polonia Bytom 8 205:3725:42
98. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 8 204:4325:35
99. Błażej Sowa HydroTruck Radom 12 204:3017:03
100. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 11 202:1118:23
101. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 9 201:5322:26
102. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 11 198:5318:05
103. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 11 198:4718:04
104. Mateusz Bartosz Dziki Warszawa 9 198:3322:04
105. Kacper Traczyk Miasto Szkła Krosno 11 198:0018:00
106. Krystian Tyszka Decka Pelplin 11 197:4517:59
107. Łukasz Klawa Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 196:5117:54
108. Cezary Karpik MKKS Żak Koszalin 11 195:1817:45
109. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 11 194:2717:41
110. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 11 189:0517:11
111. Kamil Zywert WKK Wrocław 11 188:0217:06
112. Jakub Koelner WKK Wrocław 10 184:1818:26
113. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Kołobrzeg 10 180:1918:02
114. Daniel Wall HydroTruck Radom 12 178:2614:52
115. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 11 178:1616:12
116. Bartosz Ciechociński Enea Basket Poznań 8 177:5422:14
117. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 11 177:2416:08
118. Darrell Harris Miasto Szkła Krosno 11 175:1815:56
119. Mikołaj Ratajczak Weegree AZS Politechnika Opolska 9 174:3319:24
120. Oskar Życzkowski SKS Starogard Gdański 11 169:3415:25
121. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 10 164:1016:25
122. Maksymilian Formella HydroTruck Radom 8 161:5320:14
123. Karol Jagoda BS Polonia Bytom 9 158:1317:35
124. Patryk Stankowski GKS Tychy 7 156:3322:22
125. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 10 156:2115:38
126. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 156:1014:12
127. Mateusz Kulis Decka Pelplin 10 154:5415:29
128. Kacper Majchrowicz Start II Lublin 10 153:5515:24
129. Iwo Olender HydroTruck Radom 11 151:5113:48
130. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 147:0813:23
131. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 11 146:5313:21
132. Artur Ziaja GKS Tychy 11 144:3513:09
133. Adrian Sobkowiak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11 136:3012:25
134. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 6 134:2822:25
135. Jakub Ciemiński PGE Turów Zgorzelec 11 133:5612:11
136. Maciej Marcinkowski MKKS Żak Koszalin 10 132:4813:17
137. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 8 132:2116:33
138. Karol Nowakowski WKK Wrocław 11 130:3811:53
139. Wojciech Nojszewski Start II Lublin 6 128:5421:29
140. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 7 128:2818:21
141. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 11 128:1411:39
142. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 10 126:5712:42
143. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 9 125:1113:55
144. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 10 122:1612:14
145. Mikołaj Styczeń PGE Turów Zgorzelec 11 121:1911:02
146. Michał Sadło BS Polonia Bytom 6 121:1620:13
147. Jakub Simon Enea Basket Poznań 11 118:0610:44
148. Michał Mindowicz WKS Śląsk II Wrocław 9 117:4313:05
149. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 7 117:2616:47
150. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 11 116:5110:37
151. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 9 114:1912:42
152. Antoni Michalski Dziki Warszawa 10 113:2611:21
153. Edis Korman WKS Śląsk II Wrocław 7 113:2616:12
154. Szymon Ćwikliński SKS Starogard Gdański 11 111:3310:08
155. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 8 111:2413:56
156. Kacper Świtacz Start II Lublin 8 110:5613:52
157. Radosław Chorab BS Polonia Bytom 9 110:1112:15
158. Jakub Janik Dziki Warszawa 8 107:2613:26
159. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 10 103:2910:21
160. Mohamed Abdelaal AZS AGH Kraków 8 102:2712:48
161. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 11 102:2309:18
162. Michał Marek Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 7 102:1714:37
163. Przemysław Zygmunciak BS Polonia Bytom 8 99:1712:25
164. Michał Turewicz Start II Lublin 8 98:0912:16
165. Bartłomiej Pietras HydroTruck Radom 9 97:3810:51
166. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 10 91:4009:10
167. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 9 85:5509:33
168. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 11 84:4207:42
169. Maciej Kucharek Sensation Kotwica Kołobrzeg 8 84:2410:33
170. Miłosz Góreńczyk WKS Śląsk II Wrocław 8 83:4510:28
171. Jakub Nowak GKS Tychy 11 82:3707:31
172. Ignacy Grochowski PGE Turów Zgorzelec 6 81:1213:32
173. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 7 80:5111:33
174. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 9 80:2508:56
175. Tymon Szymański AZS AGH Kraków, SKS Starogard Gdański 6 69:2211:34
176. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 7 64:4709:15
177. Mateusz Żebrok Decka Pelplin 8 60:4807:36
178. Maksymilian Estkowski PGE Turów Zgorzelec 6 50:3308:26
179. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 6 41:5306:59
180. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 6 36:2406:04
181. Kacper Kabała Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 6 26:2204:24
182. Ignacy Jakacki GKS Tychy 6 21:5003:38
183. Filip Cebula SKS Starogard Gdański 8 21:4802:44
184. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 8 16:2102:03