KS Niwa Oświęcim
67 : 58 12:12 | 23:11 | 21:17 | 11:18
KUŹNIA Cerkamed Stalowa Wola
Ćwierćfinały - Grupa I | 13.04.2014 12:15
Komisarz: Tadeusz Kamyk

KS Niwa Oświęcim

Trener: Wojciech Porębski. Asystent: Mariusz Jezierski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Kacper Walczyk 9 20:364/6 66.7   4/6 66.71/1 100.04 4 8   1 2   2 1 1 18 25
5 Szczepan Sobczyk 13 35:096/14 42.9   6/14 42.91/1 100.04 11 15 1 1 2   1 3   25 7
6 Patryk Holik 0 09:28            2 1 3     1 1       2 -10
7 Bartosz Pązik 0 06:00   0/1 0.00/1 0.0   2 2 4   1   2       1 0
8 Tadeusz Rochowiak 0 01:45                                0 1
9 Oliver Copik 18 30:184/8 50.03/8 37.57/16 43.81/2 50.01 2 3   4 1 1 4     14 19
10 Paweł Tarasek 0 01:45                      1         0 1
11 Mateusz Szczerbowski 0 09:420/1 0.00/3 0.00/4 0.0           2           -4 -10
12 Kacper Szołdrowski 0 06:190/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1   2 1         -2 1
13 Sebastian Bożenko 23 38:118/23 34.80/6 0.08/29 27.67/11 63.61 9 10 3 2 10 2 5   2 14 6
14 Maciej Pawlica 2 27:451/5 20.00/2 0.01/7 14.3   1 2 3 1 3 1 5 1     -4 10
16 Szymon Cisowski 2 13:021/2 50.0   1/2 50.0   2 3 5 1 3 1 1       6 -5
Drużyna         1
Suma 67 200:00 24/61 39.3 3/21 14.3 27/82 32.9 10/15 66.7 17 35 52 6 19 20 13 13 4 3 70  

KUŹNIA Cerkamed Stalowa Wola

Trener: Robert Bełczowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jacek Waściński 0 07:470/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 4 1 1       0 6
5 Remigiusz Krzysik DNP                                   
6 Simone Schlage 11 40:004/11 36.40/1 0.04/12 33.33/5 60.02 12 14 2 3 3 2 2 1 1 18 -9
7 Wojciech Szpyrka 16 36:316/17 35.30/3 0.06/20 30.04/5 80.02 4 6 3 1 6 4       6 -16
8 Adrian Cios 11 34:563/12 25.01/2 50.04/14 28.62/6 33.31 3 4   4 4 4 2   3 -1 -2
9 Kacper Kurek 3 10:391/3 33.3   1/3 33.31/1 100.0  4 4   5 1   1 2   8 -3
10 Dawid Gumiela DNP                                   
12 Mateusz Nieznański 11 40:004/5 80.00/2 0.04/7 57.13/3 100.01 8 9   1 3 3 3     17 -9
13 Wiktor Trawiński 6 30:07   2/6 33.32/6 33.3     3 3   2 1 5 1     1 -12
14 Artur Rupiński DNP                                   
15 Marcel Kosiński DNP                                   
Drużyna         1
Suma 58 200:00 18/49 36.7 3/14 21.4 21/63 33.3 13/20 65 6 35 41 6 20 19 20 9 3 4 49