Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka 1

30.01.2020 16:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 90:70
30.01.2020 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Orzeł Jaworzno 50:39
30.01.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 42:49

Kolejka 2

MKS Strzelce Opolskie - UKS Orzeł Jaworzno --:--
05.02.2020 18:00 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 40:79
06.02.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - RMKS Rybnik 27:53

Kolejka 3

27.02.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Żorska Akademia Koszykówki 46:56
27.02.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom 68:26
14.05.2020 16:30 RMKS Rybnik - UKS Orzeł Jaworzno --:--

Kolejka 4

20.02.2020 18:30 UKS MOSM Bytom - RMKS Rybnik 19:108
02.03.2020 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie 44:37
02.03.2020 16:45 UKS Orzeł Jaworzno - Żorska Akademia Koszykówki 40:89

Kolejka 5

05.03.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - UKS Orzeł Jaworzno 20:0
05.03.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS MOSM Bytom 79:32
05.03.2020 16:30 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 89:41

Kolejka 6

12.03.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - RMKS Rybnik --:--
12.03.2020 18:30 UKS MOSM Bytom - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
13.03.2020 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 7

19.03.2020 UKS Orzeł Jaworzno - UKS MOSM Bytom --:--
19.03.2020 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie --:--
19.03.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--

Kolejka 8

26.03.2020 UKS Orzeł Jaworzno - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
26.03.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - MKS Strzelce Opolskie --:--
26.03.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS Rybnik --:--

Kolejka 9

02.04.2020 16:30 RMKS Rybnik - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
02.04.2020 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom --:--
03.04.2020 16:45 UKS Orzeł Jaworzno - MKS Strzelce Opolskie --:--

Kolejka 10

06.04.2020 UKS Orzeł Jaworzno - RMKS Rybnik --:--
06.04.2020 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie --:--
06.04.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--

Kolejka 11

16.04.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Orzeł Jaworzno --:--
16.04.2020 16:30 RMKS Rybnik - UKS MOSM Bytom --:--
16.04.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--

Kolejka 12

23.04.2020 UKS MOSM Bytom - Żorska Akademia Koszykówki --:--
23.04.2020 UKS Orzeł Jaworzno - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
23.04.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - RMKS Rybnik --:--

Kolejka 13

30.04.2020 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
30.04.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - UKS MOSM Bytom --:--
30.04.2020 16:30 RMKS Rybnik - MKS Strzelce Opolskie --:--

Kolejka 14

07.05.2020 UKS MOSM Bytom - UKS Orzeł Jaworzno --:--
07.05.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
07.05.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Żorska Akademia Koszykówki --:--
Polski Związek Koszykówki Facebook