Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
Poprzednie
Runda Zasadnicza: gr. A
Runda Zasadnicza: gr. B
Runda Zasadnicza: gr. C
Finał A: gr. A
Finał B: gr. B
Data
Drużyny
Wynik
Kolejka 1
15.12.2023 16:00
ISWJ Wisła
-
STARS Gliwice
89:26
10.01.2024 18:00
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
-
KS Pogoń Ruda Śląska
95:10
Kolejka 2
22.12.2023 16:30
KS Pogoń Ruda Śląska
-
STARS Gliwice
19:51
22.12.2023 18:00
ISWJ Wisła
-
AK Iskra Częstochowa
102:15
Kolejka 3
05.01.2024 18:00
ISWJ Wisła
-
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
61:54
26.01.2024 16:00
STARS Gliwice
-
AK Iskra Częstochowa
71:26
Kolejka 4
12.01.2024 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska
-
ISWJ Wisła
21:69
13.01.2024 11:30
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
-
AK Iskra Częstochowa
84:16
Kolejka 5
16.02.2024 16:00
STARS Gliwice
-
ISWJ Wisła
31:45
16.02.2024 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska
-
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
18:78
Kolejka 6
23.02.2024 16:00
STARS Gliwice
-
KS Pogoń Ruda Śląska
45:23
24.02.2024 11:00
AK Iskra Częstochowa
-
ISWJ Wisła
16:99
Kolejka 7
05.03.2024 18:15
AK Iskra Częstochowa
-
STARS Gliwice
23:73
09.03.2024 11:30
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
-
ISWJ Wisła
73:56
Kolejka 8
22.03.2024 18:00
ISWJ Wisła
-
KS Pogoń Ruda Śląska
113:22
26.03.2024 18:15
AK Iskra Częstochowa
-
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket
21:64
Aktualności
23.03.2024
Opolskie drużyny w rozgrywkach centralnych w sezonie 2023/24
29.02.2024
Play off 3LM strefy śl-op. - kolejne etapy
12.02.2024
Koniec sezonu zasadniczego 3LM – początek play-off strefy śl.-op.
06.10.2023
Kurs sędziowski
01.09.2023
Koszykówka, sport na całe życie
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia