Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 11 296 26.91
2. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 10 222 22.20
3. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 10 205 20.50
4. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec II 11 191 17.36
5. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 9 189 21.00
6. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 9 159 17.67
7. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 10 152 15.20
8. Sara Hołomek ISWJ Wisła 10 148 14.80
9. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 146 18.25
10. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec II 9 146 16.22
11. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec II 11 143 13.00
12. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 138 12.55
13. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 10 131 13.10
14. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec II 11 129 11.73
15. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 129 11.73
16. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 12 124 10.33
17. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec II 11 124 11.27
18. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 10 124 12.40
19. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 11 120 10.91
20. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 11 117 10.64
21. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 116 12.89
22. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 112 10.18
23. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 9 110 12.22
24. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 12 110 9.17
25. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 109 9.91
26. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec II 10 109 10.90
27. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 8 106 13.25
28. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 12 105 8.75
29. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 11 100 9.09
30. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 97 9.70
31. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 7 93 13.29
32. Oliwia Uciecha Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 89 8.09
33. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 87 7.91
34. Milena Widenka ISWJ Wisła 10 85 8.50
35. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec II 9 85 9.44
36. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 10 83 8.30
37. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 10 81 8.10
38. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 10 80 8.00
39. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 12 78 6.50
40. Milena Maciejczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 76 6.91
41. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 11 73 6.64
42. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 12 73 6.08
43. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 9 72 8.00
44. Justyna Szuler Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 70 6.36
45. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 12 66 5.50
46. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 8 65 8.13
47. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 63 7.00
48. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 9 63 7.00
49. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 10 62 6.20
50. Anna Mikler ISWJ Wisła 10 61 6.10
51. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 10 56 5.60
52. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 11 56 5.09
53. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 6 54 9.00
54. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 54 5.40
55. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 54 6.75
56. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 53 6.63
57. Nadia Połętek UKS Orzeł Jaworzno 8 51 6.38
58. Emilia Bojda Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 51 5.10
59. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 8 49 6.13
60. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 47 5.88
61. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 9 47 5.22
62. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 46 5.75
63. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I 11 46 4.18
64. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 10 43 4.30
65. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 42 3.82
66. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 6 41 6.83
67. Maria Wróbel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 40 3.64
68. Martyna Cichy Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 40 3.64
69. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 10 40 4.00
70. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 40 4.44
71. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 10 40 4.00
72. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 12 39 3.25
73. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 10 39 3.90
74. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 10 39 3.90
75. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 8 39 4.88
76. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 12 38 3.17
77. Justyna Wrzosek UKS MOSM Bytom 9 37 4.11
78. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 37 4.11
79. Maria Lubecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 36 4.00
80. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 34 3.09
81. Emilia Machej Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 34 3.78
82. Giulia Picari ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 34 3.09
83. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 34 3.78
84. Karolina Gałązka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 34 4.25
85. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 32 3.56
86. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 32 4.00
87. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 7 31 4.43
88. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 10 30 3.00
89. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 7 30 4.29
90. Martryna Zakrzewska KS Pogoń Ruda Śląska 8 30 3.75
91. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 10 30 3.00
92. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 7 30 4.29
93. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 29 3.63
94. Maja Wronka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 29 2.90
95. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec II 11 29 2.64
96. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 9 28 3.11
97. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 8 27 3.38
98. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 10 26 2.60
99. Julia Kluf UKS MOSM Bytom 8 26 3.25
100. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 12 26 2.17
101. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 8 25 3.13
102. Natalia Bojarska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 25 3.57
103. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 24 3.43
104. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 24 3.00
105. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 11 24 2.18
106. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 6 23 3.83
107. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 23 1.92
108. Julia Wawrzyniak UKS Orzeł Jaworzno 8 23 2.88
109. Milena Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 23 2.56
110. Olga Rączka UKS Orzeł Jaworzno 8 22 2.75
111. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 9 22 2.44
112. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 12 22 1.83
113. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 10 22 2.20
114. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 11 22 2.00
115. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 21 3.00
116. Nicol Zagrabska UKS MOSM Bytom 5 21 4.20
117. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 11 21 1.91
118. Natasza Litkowycz UKS Orzeł Jaworzno 8 21 2.63
119. Kinga Forajter RMKS Rybnik 8 20 2.50
120. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 20 2.22
121. Julianna Łuc RMKS Rybnik 9 20 2.22
122. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 10 19 1.90
123. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec II 8 19 2.38
124. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 9 19 2.11
125. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec II 9 18 2.00
126. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 11 18 1.64
127. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 9 18 2.00
128. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 17 1.55
129. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 10 17 1.70
130. Deborah Donato UKS Orzeł Jaworzno 8 16 2.00
131. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 9 16 1.78
132. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 6 15 2.50
133. Weronika Górka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 14 1.27
134. Roksana Wrona RMKS Rybnik 9 14 1.56
135. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 11 14 1.27
136. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 10 13 1.30
137. Natalia Mittas UKS MOSM Bytom 10 12 1.20
138. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 7 12 1.71
139. Julia Kwak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 12 1.20
140. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 6 12 2.00
141. Maja Karwot RMKS Rybnik 6 12 2.00
142. Milena Raudner RMKS Rybnik 6 12 2.00
143. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 7 12 1.71
144. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 12 1.71
145. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 11 11 1.00
146. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 5 10 2.00
147. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 9 10 1.11
148. Cansu Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 10 1.00
149. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 9 10 1.11
150. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 9 1.00
151. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 1.50
152. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 7 9 1.29
153. Zuzanna Uliniarz Zagłębie Sosnowiec II 9 9 1.00
154. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 9 8 0.89
155. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 8 1.33
156. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 8 0.89
157. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 9 7 0.78
158. Julia Wojewodzic Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 6 0.86
159. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 6 6 1.00
160. Dominika Gomuła UKS MOSM Bytom 7 6 0.86
161. Zuzanna Zych MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 4 6 1.50
162. Wiktoria Szczepankiewicz UKS MOSM Bytom 6 6 1.00
163. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 8 6 0.75
164. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 5 0.83
165. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 5 0.63
166. Maria Pilch ISWJ Wisła 6 5 0.83
167. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 6 5 0.83
168. Julia Cichoń ISWJ Wisła 8 4 0.50
169. Martyna Zymek UKS Piłsudczyk Brzeg 9 4 0.44
170. Zuzanna Fajler Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 4 0.36
171. Milena Szałaj Żorska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
172. Wiktoria Buczyńska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 4 0.57
173. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 8 4 0.50
174. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 6 4 0.67
175. Aleksandra Bącela UKS Orzeł Jaworzno 7 4 0.57
176. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 7 3 0.43
177. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 5 3 0.60
178. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 2 0.33
179. Bogna Borowska UKS Orzeł Jaworzno 8 2 0.25
180. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 6 2 0.33
181. Julia Kruzel UKS MOSM Bytom 7 2 0.29
182. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 2 0.20
183. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 10 2 0.20
184. Amelia Ziętek UKS Orzeł Jaworzno 7 2 0.29
185. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 7 2 0.29
186. Maja Zawalich Zagłębie Sosnowiec II 6 1 0.17
187. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 8 0 0.00
188. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 8 0 0.00
189. Lena Buczek SP13 Piekary Śląskie 9 0 0.00
190. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 6 0 0.00
191. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 0 0.00
192. Melania Pilch ISWJ Wisła 6 0 0.00
193. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0 0.00
194. Lidia Cieślar ISWJ Wisła 5 0 0.00
195. Julia Kravchenko UKS Orzeł Jaworzno 4 0 0.00
196. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 0 0.00
197. Sonia Moćko UKS Orzeł Jaworzno 8 0 0.00
198. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 8 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook