Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec 13 348 26.77
2. Sara Hołomek ISWJ Wisła 15 287 19.13
3. Milena Raudner RMKS Rybnik 15 252 16.80
4. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 15 232 15.47
5. Hanna Mórawska UKS Piłsudczyk Brzeg 15 230 15.33
6. Katarzyna Knesz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 204 14.57
7. Natalia Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 13 202 15.54
8. Sandra Brzegowy Zagłębie Sosnowiec 12 192 16.00
9. Milena Maciejczyk ISWJ Wisła 12 189 15.75
10. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec 14 181 12.93
11. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 169 14.08
12. Julia Dylich ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 15 154 10.27
13. Maja Chmurska MKS MOS KATOWICE 13 151 11.62
14. Julia Jamrozik MKS MOS KATOWICE 14 150 10.71
15. Marta Makuła Zagłębie Sosnowiec 14 141 10.07
16. Karolina Gałązka ISWJ Wisła 13 138 10.62
17. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 14 137 9.79
18. Nikola Nycz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 15 134 8.93
19. Zuzanna Targoś UKS MOSM Bytom 15 132 8.80
20. Martyna Zakrzewska UKS MOSM Bytom 13 130 10.00
21. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec 14 130 9.29
22. Emila Olszewska RMKS Rybnik 15 126 8.40
23. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec 13 124 9.54
24. Zuzanna Krzyszkowska Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 15 122 8.13
25. Milena Tekieli ISWJ Wisła, Zagłębie Sosnowiec 12 119 9.92
26. Aleksandra Bącela Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 118 9.08
27. Karolina Kania MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 15 117 7.80
28. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 15 110 7.33
29. Maja Wronka ISWJ Wisła 13 105 8.08
30. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 105 7.00
31. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 102 7.29
32. Kinga Babiuch UKS MOSM Bytom 15 102 6.80
33. Julia Hajbowicz Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 15 101 6.73
34. Oliwia Malcherczyk Zagłębie Sosnowiec 13 101 7.77
35. Aleksandra Iżycka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 98 7.00
36. Patrycja Miera RMKS Rybnik 14 84 6.00
37. Marta Wojnarowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 15 78 5.20
38. Julia Łuczycka Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 14 76 5.43
39. Natalia Bul Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 14 73 5.21
40. Paulina Manowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 70 7.00
41. Nadia Kwiatoń ISWJ Wisła 14 65 4.64
42. Judyta Pych Zagłębie Sosnowiec 11 64 5.82
43. Magdalena Sitko RMKS Rybnik 15 63 4.20
44. Paulina Gąsiorek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 62 4.43
45. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec 10 62 6.20
46. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec 10 61 6.10
47. Zofia Kandziora MKS MOS KATOWICE 11 61 5.55
48. Nina Sosnal Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 61 4.69
49. Kinga Wieczorek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 60 4.62
50. Maja Zaczyńska Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 15 59 3.93
51. Julia Jeżewska Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 15 59 3.93
52. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 57 7.13
53. Natalia Balcer RMKS Rybnik 13 56 4.31
54. Aleksandra Janicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 54 4.50
55. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec 13 54 4.15
56. Natalia Tomko RMKS Rybnik 15 52 3.47
57. Monika Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 15 48 3.20
58. Zuzanna Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 47 3.36
59. Malwina Mytnik MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 15 45 3.00
60. Kinga Hudyma UKS Piłsudczyk Brzeg 13 45 3.46
61. Amelia Styrnol ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 15 45 3.00
62. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 44 4.89
63. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 14 44 3.14
64. Julia Pendziałek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 44 5.50
65. Oliwia Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 15 43 2.87
66. Klaudia Kurczabińska MKS MOS KATOWICE 13 43 3.31
67. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec 10 42 4.20
68. Martyna Cieślar ISWJ Wisła 8 41 5.13
69. Otylia Oraczewska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 39 3.00
70. Karolina Zatoń Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 9 37 4.11
71. Magda Herba Zagłębie Sosnowiec 8 37 4.63
72. Alicja Małkiewicz RMKS Rybnik 14 34 2.43
73. Julia Gawędzka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 33 2.54
74. Paulina Chudzik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 32 2.67
75. Lena Trzewiczek Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 15 31 2.07
76. Natalia Alasińska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 31 3.88
77. Anna Rychlewska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 30 2.50
78. Alicja Skalna UKS MOSM Bytom 11 29 2.64
79. Nickol Pulit-Makuszyńska UKS Piłsudczyk Brzeg 13 29 2.23
80. Maria Pilch ISWJ Wisła 12 28 2.33
81. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 27 1.93
82. Lidia Cieślar ISWJ Wisła 10 27 2.70
83. Ewelina Rucińska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 27 3.00
84. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 13 24 1.85
85. Pola Gruszka MKS MOS KATOWICE 9 24 2.67
86. Judyta Mandrysz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 15 23 1.53
87. Julia Mrozik ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 15 23 1.53
88. Zofia Wieczorek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 21 1.91
89. Hanna Dołhań UKS Piłsudczyk Brzeg 15 21 1.40
90. Marta Troszka RMKS Rybnik 14 20 1.43
91. Jagoda Porada RMKS Rybnik 9 20 2.22
92. Zofia Żurek RMKS Rybnik 14 19 1.36
93. Barbara Wilk UKS Piłsudczyk Brzeg 13 19 1.46
94. Zuzanna Niestroj UKS MOSM Bytom 15 19 1.27
95. Maja Pesta ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 19 1.46
96. Julia Kruzel UKS MOSM Bytom 10 18 1.80
97. Marta Kowalska MKS MOS KATOWICE 10 16 1.60
98. Aleksandra Androsz RMKS Rybnik 10 16 1.60
99. Zofia Hawrylów UKS Piłsudczyk Brzeg 13 15 1.15
100. Melania Pilch ISWJ Wisła 11 15 1.36
101. Agata Kociubińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 14 1.56
102. Nela Cieśla Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 10 14 1.40
103. Nadia Tokarska ISWJ Wisła 8 14 1.75
104. Aleksandra Borkowska Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 14 14 1.00
105. Elżbieta Ciesielska Stowarzyszenie Trenerów Akademii Rozwoju Sportu STARS Gliwice 10 12 1.20
106. Wiktoria Gajos RMKS Rybnik 15 12 0.80
107. Kaja Schmidt ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 12 0.92
108. Marta Dąbrowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 10 0.77
109. Kamila Cuglowska UKS MOSM Bytom 15 9 0.60
110. Zuzanna Kempa ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 8 0.67
111. Agata Perkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 8 0.89
112. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 15 6 0.40
113. Nadia Wróbel UKS Piłsudczyk Brzeg 9 6 0.67
114. Julia Bałkowska UKS MOSM Bytom 8 4 0.50
115. Lena Żak UKS Piłsudczyk Brzeg 9 4 0.44
116. Paulina Bielesz ISWJ Wisła 10 4 0.40
117. Wiktoria Olejniczak MKS MOS KATOWICE 13 4 0.31
118. Amelia Monkowicz UKS MOSM Bytom 10 4 0.40
119. Nina Pawlak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 3 0.30
120. Olga Frakowska MKS MOS KATOWICE 14 2 0.14
121. Róża Ciężak MKS MOS KATOWICE 11 0 0.00
122. Michalina Świder MKS MOS KATOWICE 13 0 0.00
123. Weronika Baran MKS MOS KATOWICE 11 0 0.00
124. Matylda Wolny MKS MOS KATOWICE 8 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook