Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Stanisław Mucha
UKS MOSM Bytom
8
229
28.63
2.
Franciszek Kudela
GTK Gliwice
10
170
17.00
3.
Dominik Fojt
KS Pogoń Ruda Śląska
10
163
16.30
4.
Stanislau Liakh
MKS Wodzisław Śląski
9
153
17.00
5.
Stanisław Grzegorzewski
MUKS Sari Żory
8
131
16.38
6.
Kamil Bernatek
GTK Gliwice
11
123
11.18
7.
Stanisław Olszański
UKS MOSM Bytom
7
123
17.57
8.
Stanisław Podulka
GTK Gliwice
11
122
11.09
9.
Tomasz Lisowski
MKS Dąbrowa Górnicza
8
120
15.00
10.
Bartosz Ulman
MOSM Tychy
8
119
14.88
11.
Bartosz Wróbel
MKS Wodzisław Śląski
9
114
12.67
12.
Aleksander Mysłek
AZS Częstochowa
6
106
17.67
13.
Tymon Badura
MKS Dąbrowa Górnicza
7
106
15.14
14.
Wiktor Koszut
MUKS Sari Żory
8
105
13.13
15.
Adam Guś
GTK Gliwice
11
102
9.27
16.
Bartosz Polek
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
9
101
11.22
17.
Jan Toporek
MOSM Tychy
8
96
12.00
18.
Kacper Przewieźlik
MKS Dąbrowa Górnicza
8
92
11.50
19.
Tymoteusz Nieć
MKS Dąbrowa Górnicza
8
92
11.50
20.
Jan Żmudziński
GTK Gliwice
11
90
8.18
21.
Maksym Konopka
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
7
79
11.29
22.
Wiktor Hanzel
UKS MOSM Bytom
8
73
9.13
23.
Maciej Kolarski
MKS Wodzisław Śląski
7
69
9.86
24.
Mateusz Ciepliński
MCKS ECON Czeladź
7
69
9.86
25.
Borys Lewandowski
MKS Wodzisław Śląski
6
67
11.17
26.
Julian Gruszczyński
MCKS ECON Czeladź
7
63
9.00
27.
Pascal Dąbrowski
MOSM Tychy
8
63
7.88
28.
Michał Żabnicki
KS Pogoń Ruda Śląska
10
62
6.20
29.
Filip Bielicki
MCKS ECON Czeladź
7
60
8.57
30.
Wojciech Świgoń
UKS MOSM Bytom
8
60
7.50
31.
Kacper Ostaszewski
MKS Dąbrowa Górnicza
6
59
9.83
32.
Dominik Markiewicz
KS Pogoń Ruda Śląska
10
59
5.90
33.
Tomasz Duk
GTK Gliwice
11
58
5.27
34.
Wojciech Habram
MKS Wodzisław Śląski
8
57
7.13
35.
RYSZARD SIDOR
MOSM Tychy
8
57
7.13
36.
Daniel Zubel
MUKS Sari Żory
7
56
8.00
37.
Piotr Figura
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
7
55
7.86
38.
Adam Lelonek
AZS Częstochowa
6
52
8.67
39.
Iwan Moczulski
AZS Częstochowa
7
51
7.29
40.
Tymon Majsnerowski
GTK Gliwice
6
48
8.00
41.
Wojciech Smołka
KS Pogoń Ruda Śląska
10
48
4.80
42.
Jakub Jordan
MKS Wodzisław Śląski
6
46
7.67
43.
Antoni Muszyński
AZS Częstochowa
7
45
6.43
44.
Antoni Tatarczuk
GTK Gliwice
11
45
4.09
45.
Karol Kozicki
MKS Wodzisław Śląski
8
42
5.25
46.
Gabriel Siemion
AZS Częstochowa
7
42
6.00
47.
Stanisław Rybski
MOSM Tychy
8
42
5.25
48.
Daniel Białoń
MUKS Sari Żory
8
42
5.25
49.
Karol Przyciasa
MKS Dąbrowa Górnicza
9
41
4.56
50.
Nataniel Woźny
MKS Dąbrowa Górnicza
8
41
5.13
51.
Tymoteusz Kiecko
GTK Gliwice
11
40
3.64
52.
Jonasz Olszyński
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
8
40
5.00
53.
Franciszek Dojaś
KS Pogoń Ruda Śląska
9
38
4.22
54.
Filip Jarząbek
AZS Częstochowa
5
35
7.00
55.
Bruno Kuczera
MUKS Sari Żory
6
35
5.83
56.
Leon Sazanów
KS Pogoń Ruda Śląska
6
34
5.67
57.
Zygmunt Wilhelm
AZS Częstochowa
4
32
8.00
58.
Jakub Michnik
MKS Wodzisław Śląski
6
31
5.17
59.
Robert Michalski
AZS Częstochowa
4
30
7.50
60.
Adam Włoch
MOSM Tychy
7
30
4.29
61.
JAKUB MIZERSKI
AZS Częstochowa
4
29
7.25
62.
Bartłomiej Woliński
GTK Gliwice
9
29
3.22
63.
Jakub Urbańczyk
MCKS ECON Czeladź
5
27
5.40
64.
Szymon Bury
MOSM Tychy
6
27
4.50
65.
Kryspin Sobański
MKS Dąbrowa Górnicza
8
27
3.38
66.
Krzysztof Niemczyk
MUKS Sari Żory
7
27
3.86
67.
Mateusz Ostaszewski
MKS Dąbrowa Górnicza
6
26
4.33
68.
Maksymilian Baran
MKS Dąbrowa Górnicza
8
26
3.25
69.
Filip Habiński
MCKS ECON Czeladź
5
24
4.80
70.
Adam Świerkosz
KS Pogoń Ruda Śląska
9
24
2.67
71.
Samuel Kędziora
MKS Wodzisław Śląski
9
22
2.44
72.
Dominik Michno
UKS MOSM Bytom
8
22
2.75
73.
Tymoteusz Rokita
GTK Gliwice
7
22
3.14
74.
Jarosław Oska
MOSM Tychy
7
22
3.14
75.
Mateusz Tomczak
MCKS ECON Czeladź
6
22
3.67
76.
Piotr Stępień
MCKS ECON Czeladź
5
21
4.20
77.
MIŁOSZ KADŁUCZKA
MOSM Tychy
4
21
5.25
78.
Oliwier Grzesik
MUKS Sari Żory
8
20
2.50
79.
Łukasz Krótki
MKS Wodzisław Śląski
7
19
2.71
80.
Olaf Kotwasiński
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
7
19
2.71
81.
Mateusz Paprocki
MKS Wodzisław Śląski
6
18
3.00
82.
Maciej Łukasik
MKS Dąbrowa Górnicza
8
18
2.00
83.
Michał Paulewicz
AZS Częstochowa
4
18
4.50
84.
Damian Krawczyk
MKS Dąbrowa Górnicza
6
17
2.83
85.
Filip Małkiewicz
MOSM Tychy
8
16
2.00
86.
Oliwier Skrzesiński
MUKS Sari Żory
6
16
2.67
87.
Krystian Parandowski
MCKS ECON Czeladź
6
15
2.50
88.
Tomasz Boba
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
6
14
2.33
89.
Wojciech Jędrzejczyk
UKS MOSM Bytom
8
14
1.75
90.
Maciej Piasecki
UKS MOSM Bytom
5
14
2.80
91.
Michał Rumierz
MUKS Sari Żory
7
14
2.00
92.
Mateusz Kantalski
MKS Dąbrowa Górnicza
5
13
2.60
93.
Igor Knop
AZS Częstochowa
5
13
2.60
94.
NIKITA OKHRIMENKO
MCKS ECON Czeladź
4
13
3.25
95.
Michał Romanowski
MOSM Tychy
5
12
2.40
96.
Wiktor Meduna
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
5
11
2.20
97.
Mikołaj Osadnik
GTK Gliwice
10
11
1.10
98.
Jan Krawczyk
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
8
11
1.38
99.
Szymon Walda
UKS MOSM Bytom
6
11
1.83
100.
Emil Zalewski
KS Pogoń Ruda Śląska
8
11
1.38
101.
Piotr Marczyk
AZS Częstochowa
5
10
2.00
102.
Leon Sęków
KS Pogoń Ruda Śląska
10
10
1.00
103.
Maksymilian Boruta
KS Pogoń Ruda Śląska
9
10
1.11
104.
Tadeusz Głodek
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
6
9
1.50
105.
Florian Bartusek
UKS MOSM Bytom
5
9
1.80
106.
Brian Kuzioła
KS Pogoń Ruda Śląska
9
9
1.00
107.
Karol Biernacki
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
5
8
1.60
108.
Tomasz Kolarczyk
MKS Wodzisław Śląski
7
7
1.00
109.
Marcel Wojciuch
MOSM Tychy
6
7
1.17
110.
Noel Kędziora
MKS Wodzisław Śląski
8
6
0.75
111.
Antoni Świątek
AZS Częstochowa
4
6
1.50
112.
Oskar Labryga
MUKS Sari Żory
5
6
1.20
113.
Miłosz Brzeski
MUKS Sari Żory
8
5
0.63
114.
Mikołaj Mąciwodziński
MCKS ECON Czeladź
4
4
1.00
115.
Tymoteusz Stręk
UKS MOSM Bytom
8
3
0.38
116.
Oskar Kornecki
MCKS ECON Czeladź
6
3
0.50
117.
Filip Filar
MCKS ECON Czeladź
5
2
0.40
118.
Mikołaj Przewoźnik
MOSM Tychy
4
2
0.50
119.
Eryk Łukaszyk
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
6
2
0.33
120.
Tymon Marzęda
UKS MOSM Bytom
4
2
0.50
121.
Dan Pretorian
UKS MOSM Bytom
4
2
0.50
122.
Maurycy Atłasik
AZS Częstochowa
5
2
0.40
123.
Łukasz Kubacki
KS Pogoń Ruda Śląska
5
2
0.40
124.
Adrian Zieliński
MUKS Sari Żory
5
2
0.40
125.
Piotr Dulowski
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
9
0
0.00
126.
Jakub Orkisz
MCKS ECON Czeladź
4
0
0.00
127.
Igor Troiński
MCKS ECON Czeladź
4
0
0.00
128.
Jakub Lichtański
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
5
0
0.00
129.
Igor Baima
KS Pogoń Ruda Śląska
5
0
0.00
130.
Filip Fuchs
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia