Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oliwier Botorek Stela Cieszyn 12 544 45.33
2. Artur Wojtyka MOSM Tychy 15 340 22.67
3. Bartosz Folga MOSM Tychy 16 269 16.81
4. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 267 19.07
5. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 10 264 26.40
6. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 14 236 16.86
7. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 13 234 18.00
8. Bartosz Holisz Stela Cieszyn 11 234 21.27
9. Jakub Bartków UKS Jedynka Niemodlin 14 221 15.79
10. Szymon Jelonek MKS Smyk Prudnik 12 196 16.33
11. Kryspin Trzeciak MKKS Rybnik 15 196 13.07
12. Wojciech Gawliczek MKS Wodzisław Śląski 16 185 11.56
13. Adrian Konracki GTK Gliwice 15 184 12.27
14. Wojciech Ligęza MKS Smyk Prudnik 13 182 14.00
15. Aleksander Jakubowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 176 11.73
16. Wiktor Kłosiński MKS MOS KATOWICE 16 174 10.88
17. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 16 173 10.81
18. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 172 17.20
19. Igor Zbroja UKS Jedynka Niemodlin 16 171 10.69
20. Marcel Walczuk GTK Gliwice 14 163 11.64
21. Michał Cieślar Stela Cieszyn 10 160 16.00
22. Mateusz Buczak MOSM Tychy 16 158 9.88
23. Nataniel Majewski MKKS Rybnik 14 156 11.14
24. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 10 151 15.10
25. Borys Olma Daas BH Bielsko-Biała 10 150 15.00
26. Nikodem Nowak GTK Gliwice 13 150 11.54
27. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 9 146 16.22
28. Adam Kojdecki MKS Smyk Prudnik 14 144 10.29
29. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 137 12.45
30. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 14 137 9.79
31. Maksymilian Czapka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 135 9.00
32. Jan Pięciórek Daas BH Bielsko-Biała 10 134 13.40
33. Kamil Szczypka MKS MOS KATOWICE 16 133 8.31
34. Igor Guzik MKS MOS KATOWICE 16 128 8.00
35. Nataniel Sujkowski MKKS Rybnik 14 127 9.07
36. Mateusz Sadlej MKS Smyk Prudnik 14 127 9.07
37. Michał Polański UKS Jedynka Niemodlin 16 123 7.69
38. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 13 112 8.62
39. Karol Sitkiewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 112 7.47
40. Mateusz Przywarka UKS MOSM Bytom 15 111 7.40
41. Karol Łakis MKS Smyk Prudnik 7 110 15.71
42. Jan Młynek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 108 7.20
43. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 13 107 8.23
44. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 107 7.64
45. Piotr Gerula UKS Jedynka Niemodlin 16 104 6.50
46. Bartosz Kotulski MKS MOS KATOWICE 15 103 6.87
47. Szymon Morcziniec UKS MOS Opole 11 102 9.27
48. Patryk Krupa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 101 6.73
49. Mateusz Tomalak Daas BH Bielsko-Biała 10 100 10.00
50. Maksymilian Podulka GTK Gliwice 11 94 8.55
51. Piotr Słomka GTK Gliwice 14 92 6.57
52. Franciszek Maciejuk GTK Gliwice 15 91 6.07
53. Radosław Namysło KS Pogoń Ruda Śląska 13 89 6.85
54. Maciej Polek UKS MOS Opole 13 86 6.62
55. Ivo Aszkiełowicz Stela Cieszyn 12 86 7.17
56. Miłosz Kraszewski MKS Smyk Prudnik 13 85 6.54
57. Paweł Juraszek GTK Gliwice 14 83 5.93
58. Paweł Piecuch GTK Gliwice 14 81 5.79
59. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 14 80 5.71
60. Hubert Paśnikowski MKS Dąbrowa Górnicza 13 79 6.08
61. Jakub Rejowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 78 5.57
62. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 77 11.00
63. Kamil Surma MKKS Rybnik 14 76 5.43
64. Karol Pikuła MKS Smyk Prudnik 14 76 5.43
65. Antoni Szyszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 75 5.00
66. Tyberiusz Wylon Daas BH Bielsko-Biała 10 74 7.40
67. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 73 8.11
68. Karol Ludwin UKS MOSM Bytom 15 72 4.80
69. Maciej Głowacki UKS MOS Opole 12 72 6.00
70. Igor Kaźmierczak Daas BH Bielsko-Biała 10 71 7.10
71. Jakub Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 11 71 6.45
72. Piotr Znamirowski UKS MOS Opole 11 70 6.36
73. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 14 69 4.93
74. Bartosz Jurys MKS MOS KATOWICE 14 65 4.64
75. Kajetan Kowol MOSM Tychy 14 63 4.50
76. Jakub Lis MKS MOS KATOWICE 14 62 4.43
77. Mateusz Sokół MOSM Tychy 11 60 5.45
78. Jakub Tataruch UKS MOS Opole 9 60 6.67
79. Euzebiusz Chmielecki GTK Gliwice 15 59 3.93
80. Kacper Kamiński MKS Wodzisław Śląski 16 59 3.69
81. Michał Klymenyuk MOSM Tychy 9 58 6.44
82. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 57 5.18
83. Filip Kaczmarek Daas BH Bielsko-Biała 10 54 5.40
84. Aleks Mularczyk MKS MOS KATOWICE 16 53 3.31
85. Franciszek Miros MOSM Tychy 14 53 3.79
86. Franciszek Leńczyk KS Pogoń Ruda Śląska 14 53 3.79
87. Łukasz Balcer Stela Cieszyn 12 52 4.33
88. Maciej Kostka KS Pogoń Ruda Śląska 14 52 3.71
89. Filip Gajos MKKS Rybnik 14 51 3.64
90. Szymon Prutek MKKS Rybnik 15 51 3.40
91. Filip Fałat MKKS Rybnik 11 51 4.64
92. Mateusz Majewski Daas BH Bielsko-Biała 9 51 5.67
93. Igor Skupniewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 49 3.50
94. Błażej Tendelski GTK Gliwice 11 46 4.18
95. Kacper Nokel UKS MOSM Bytom 13 45 3.46
96. Jakub Jachimowicz MKS Wodzisław Śląski 16 45 2.81
97. Andrzej Kłosek MOSM Tychy 13 45 3.46
98. Szymon Kozioł GTK Gliwice 10 45 4.50
99. Jakub Noga MKKS Rybnik 15 45 3.00
100. Tymon Mazanek GTK Gliwice 13 44 3.38
101. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 9 44 4.89
102. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 15 44 2.93
103. Kosma Kuna Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 43 3.91
104. Bartosz Głaz MKS MOS KATOWICE 11 43 3.91
105. Kamil Cichosz UKS Jedynka Niemodlin 16 42 2.63
106. Adam Łopaciński MOSM Tychy 9 42 4.67
107. Mikołaj Skórzewski MOSM Tychy 14 41 2.93
108. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 11 40 3.64
109. Mateusz Tendera KS Pogoń Ruda Śląska 12 40 3.33
110. Daniel Drost UKS MOS Opole 13 40 3.08
111. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 13 39 3.00
112. Jakub Kretowicz UKS Jedynka Niemodlin 13 39 3.00
113. Patryk Ramczewski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 14 38 2.71
114. Adam Goździaszek UKS MOSM Bytom 14 38 2.71
115. Nikodem Morel MKS MOS KATOWICE 9 38 4.22
116. Wojciech Brodziak MKKS Rybnik 8 37 4.63
117. Tomasz Przybyłowski MOSM Tychy 12 37 3.08
118. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 36 3.27
119. Krzysztof Tabaszewski KS Pogoń Ruda Śląska 12 36 3.00
120. Radosław Sojka MOSM Tychy 15 36 2.40
121. Piotr Matusiak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 35 2.33
122. Michał Wołowiec UKS Jedynka Niemodlin 15 34 2.27
123. Piotr Masternak MKS Smyk Prudnik 14 34 2.43
124. Szymon Stefan UKS MOS Opole 13 33 2.54
125. Nataniel Kornaś Stela Cieszyn 12 33 2.75
126. Filip Cichoń MKS Dąbrowa Górnicza 12 30 2.50
127. Maciej Jarocki UKS Jedynka Niemodlin 13 30 2.31
128. Mateusz Stefańczyk MKS MOS KATOWICE 15 29 1.93
129. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 29 2.64
130. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 11 29 2.64
131. Jeremi Grabowskii Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 28 2.55
132. Kamil Kozioł MKS Smyk Prudnik 14 28 2.00
133. Marcin Matuszny GTK Gliwice 8 26 3.25
134. Piotr Terlecki MKKS Rybnik 10 26 2.60
135. Bartosz Ufniak UKS MOSM Bytom 9 26 2.89
136. Bartosz Selcer KS Pogoń Ruda Śląska 12 25 2.08
137. Adam Hajbowicz GTK Gliwice 13 25 1.92
138. Michał Słodkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 8 23 2.88
139. Marcin Limański Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 12 23 1.92
140. Jędrzej Hanusik UKS MOS Opole 9 23 2.56
141. Filip Figura Daas BH Bielsko-Biała 9 23 2.56
142. Szymon Leś Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 22 1.47
143. Antoni Dąbrowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 11 22 2.00
144. Franciszek Churas MKS Dąbrowa Górnicza 13 22 1.69
145. Tobiasz Fedor Daas BH Bielsko-Biała 10 22 2.20
146. Jakub Friakh Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 8 22 2.75
147. Borys Kałasznik UKS MOS Opole 7 21 3.00
148. Kamil Wiśniowski Daas BH Bielsko-Biała 6 21 3.50
149. Jan Kot Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 14 20 1.43
150. Jakub Mazur Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 9 20 2.22
151. Mateusz Koba Stela Cieszyn 8 20 2.50
152. Bartosz Słoka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 20 2.50
153. Michał Borkowski MKS Wodzisław Śląski 15 19 1.27
154. Bartosz Folek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 19 1.27
155. Daniel Syposz UKS MOS Opole 11 18 1.64
156. Adam Pasek KS Pogoń Ruda Śląska 12 17 1.42
157. Łukasz Siwica MKKS Rybnik 11 17 1.55
158. Ignacy Piękoś Daas BH Bielsko-Biała 10 16 1.60
159. Emil Krawczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 16 1.78
160. Artur Omarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 10 16 1.60
161. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 16 1.45
162. Nikodem Karla Daas BH Bielsko-Biała 8 16 2.00
163. Tomasz Dressler UKS Jedynka Niemodlin 12 14 1.17
164. Filip Bandurowski MKS Smyk Prudnik 8 14 1.75
165. Filip Górski UKS MOS Opole 12 13 1.08
166. Borys Sankowski MKS Dąbrowa Górnicza 10 13 1.30
167. Przemysław Piesiur UKS MOSM Bytom 10 12 1.20
168. Patryk Luda MKS Smyk Prudnik 11 12 1.09
169. Aleksander Wójs MKS Smyk Prudnik 11 12 1.09
170. Karol Glapiak UKS MOS Opole 11 11 1.00
171. Tymoteusz Kubica MKS Wodzisław Śląski 13 11 0.85
172. Alan Benbenek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 11 1.22
173. Maciej Bryła UKS MOSM Bytom 8 10 1.25
174. Patryk Jeńczak MKS MOS KATOWICE 15 10 0.67
175. Franciszek Kura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 9 9 1.00
176. Marcel Rzechołka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 14 9 0.64
177. Jakub Płoskonka Daas BH Bielsko-Biała 8 9 1.13
178. Kacper Lamla MKS Wodzisław Śląski 14 8 0.57
179. Marcin Hałaś UKS MOSM Bytom 12 8 0.67
180. Mateusz Dragon Stela Cieszyn 11 7 0.64
181. Łukasz Ścibor MKS Smyk Prudnik 7 6 0.86
182. Hubert Jankowski MKS Dąbrowa Górnicza 11 6 0.55
183. Wojciech Zajączkowski UKS MOSM Bytom 10 6 0.60
184. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 5 0.83
185. Quoc Anh Nguyen Doan UKS MOS Opole 8 4 0.50
186. Alan Seweryn UKS Jedynka Niemodlin 8 4 0.50
187. Filip Dziak MKS Wodzisław Śląski 9 4 0.44
188. Jan Knosala UKS Jedynka Niemodlin 11 4 0.36
189. Szymon Skuplik UKS MOSM Bytom 11 4 0.36
190. Przemysław Milewski UKS MOSM Bytom 10 4 0.40
191. Mateusz Macek Stela Cieszyn 12 4 0.33
192. Gabriel Ivanov UKS Jedynka Niemodlin 16 4 0.25
193. Krystian Zaranek UKS Jedynka Niemodlin 8 4 0.50
194. Ignacy Kozyra Stela Cieszyn 11 2 0.18
195. Tomasz Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 10 2 0.20
196. Filip Czapla Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 2 0.29
197. Marcel Galik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 8 2 0.25
198. Bartłomiej Krzystanek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 1 0.17
199. Gracjan Krzemiński Stela Cieszyn 6 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook