Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 15 440 29.33
2. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 394 23.18
3. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 17 372 21.88
4. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 15 343 22.87
5. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 18 312 17.33
6. Piotr Droś AZS Częstochowa 18 302 16.78
7. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 300 20.00
8. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 291 20.79
9. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 286 23.83
10. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 16 285 17.81
11. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 17 271 15.94
12. Artur DANIELAK MOSM Tychy 18 268 14.89
13. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 16 267 16.69
14. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 263 20.23
15. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 258 23.45
16. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 244 14.35
17. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 14 239 17.07
18. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 17 228 13.41
19. Jan Czorny MKKS Rybnik 17 222 13.06
20. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 221 13.81
21. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 221 13.00
22. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 17 220 12.94
23. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 15 219 14.60
24. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 18 219 12.17
25. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 218 12.82
26. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 16 215 13.44
27. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 15 215 14.33
28. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 18 215 11.94
29. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 204 12.00
30. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 199 12.44
31. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 15 198 13.20
32. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 15 198 13.20
33. Filip Wspaniały MOSM Tychy 16 191 11.24
34. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 186 11.63
35. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 17 185 10.88
36. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza, Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 181 12.07
37. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 16 178 11.13
38. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 178 10.47
39. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 14 178 12.71
40. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 15 177 11.80
41. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 17 177 10.41
42. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 171 10.69
43. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 17 171 10.06
44. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 17 159 9.35
45. Jan Karaim MKS Otmuchów 13 155 11.92
46. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 154 11.00
47. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 15 152 10.13
48. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 150 15.00
49. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 148 9.87
50. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 146 9.13
51. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 12 145 12.08
52. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 143 13.00
53. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 16 140 8.75
54. Kacper Juras MKS Otmuchów 15 140 9.33
55. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 17 139 8.18
56. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 13 138 10.62
57. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 17 135 7.94
58. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 134 7.44
59. Krzysztof Machała MOSM Tychy 18 134 7.44
60. Filip Hadam MOSM Tychy 14 131 9.36
61. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 13 130 10.00
62. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 15 127 8.47
63. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 125 7.35
64. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 124 20.67
65. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 123 7.24
66. Igor Legierski MKKS Rybnik 17 119 7.00
67. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 18 119 6.61
68. Karol Szymański AZS Częstochowa 18 119 6.61
69. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 15 116 7.73
70. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 115 7.19
71. Patryk Prasałek MOSM Tychy 18 114 6.33
72. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 112 10.18
73. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 17 110 6.47
74. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 11 109 9.91
75. Michał Cieślak AZS Częstochowa 17 104 6.12
76. Michał Sojka MKS Otmuchów 8 103 12.88
77. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 101 6.31
78. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 99 5.82
79. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 13 96 7.38
80. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 94 6.27
81. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 93 7.15
82. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 15 93 6.20
83. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 93 5.81
84. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 12 92 7.67
85. Michał Pajor MKS Otmuchów 13 91 7.00
86. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 91 5.69
87. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 12 79 6.58
88. Borys Macura STELA Cieszyn 11 77 7.00
89. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 76 6.91
90. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 15 74 4.93
91. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 16 73 4.56
92. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 72 4.24
93. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 14 70 5.00
94. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 66 5.50
95. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 15 65 4.33
96. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 16 63 3.94
97. Igor Plizga MKS Otmuchów 11 60 5.45
98. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 11 57 5.18
99. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 13 57 4.38
100. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 57 3.56
101. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 13 56 4.31
102. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 15 56 3.73
103. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 16 56 3.50
104. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 55 5.50
105. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 13 54 4.15
106. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 9 51 5.67
107. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 50 2.94
108. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 11 48 4.36
109. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 16 46 2.88
110. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 12 43 3.58
111. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 43 2.53
112. Karol Łebek MOSM Tychy 10 42 4.20
113. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 13 41 3.15
114. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 14 41 2.93
115. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 10 40 4.00
116. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 16 40 2.50
117. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 16 39 2.44
118. Michał Żurawski AZS Częstochowa 9 35 3.89
119. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 35 2.92
120. Maciej Golda MKKS Rybnik 12 34 2.83
121. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 15 33 2.20
122. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 33 3.30
123. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 10 32 3.20
124. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 32 3.20
125. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 30 2.00
126. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 15 29 1.93
127. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 16 27 1.69
128. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 26 2.89
129. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 25 1.92
130. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 10 24 2.40
131. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 13 22 1.69
132. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 14 19 1.36
133. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 18 2.25
134. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 18 1.38
135. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 14 16 1.14
136. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 9 16 1.78
137. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 16 1.33
138. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 16 1.23
139. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 10 13 1.30
140. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 12 1.09
141. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 11 10 0.91
142. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 10 1.67
143. FILIP WOJCIECHOWSKI-MAZUR KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 10 1.11
144. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 9 10 1.11
145. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 10 1.25
146. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 9 1.00
147. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 8 8 1.00
148. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 6 0.50
149. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 6 0.40
150. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 4 0.25
151. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 4 0.25
152. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 3 0.33
153. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 10 3 0.30
154. Kacper Pieloch MKS II Dąbrowa Górnicza 8 3 0.38
155. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 2 0.17
156. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 2 0.17
Polski Związek Koszykówki Facebook