Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Stanisław Reczek MKS Smyk Prudnik 2 33 16.50
2. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska 1 32 32.00
3. Jakub Nosol MKS Smyk Prudnik 2 30 15.00
4. Kacper Kiermasz KS Start Meble Dobrodzień 2 30 15.00
5. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 2 26 13.00
6. Tobiasz Pawełczyk KS Start Meble Dobrodzień 2 22 11.00
7. Konrad Zychowicz MKS Smyk Prudnik 2 20 10.00
8. Marcel Wieszołek KS Start Meble Dobrodzień 2 19 9.50
9. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 1 18 18.00
10. FILIP OTTE MKS Smyk Prudnik 2 14 7.00
11. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 1 13 13.00
12. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 1 13 13.00
13. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 1 11 11.00
14. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 1 10 10.00
15. Michał Pyra MKS Smyk Prudnik 2 10 5.00
16. Bartosz Kostuś Weegree AZS Politechnika Opolska 1 10 10.00
17. Jakub Kiermasz KS Start Meble Dobrodzień 2 10 5.00
18. Jakub Poloczek KS Start Meble Dobrodzień 2 9 4.50
19. Jakub Zbaraszczuk MKS Smyk Prudnik 2 9 4.50
20. Mateusz Walkowicz MKS Smyk Prudnik 1 8 8.00
21. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska 1 7 7.00
22. Michał Polok KS Start Meble Dobrodzień 2 7 3.50
23. Mateusz Kukułka MKS Smyk Prudnik 2 6 3.00
24. Kamil Kamiński KS Start Meble Dobrodzień 1 4 4.00
25. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 1 3 3.00
26. Maciej Gajewski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 3 3.00
27. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 1 3 3.00
28. Dominik Wiśniewski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 3 3.00
29. Marcel Kraszewski MKS Smyk Prudnik 1 2 2.00
30. Kamil Waszczykowski MKS Smyk Prudnik 2 2 1.00
31. Kacper Mazur MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
32. Wojciech Szafarczyk KS Start Meble Dobrodzień 2 0 0.00
33. Oskar Zawojski KS Minibasketball Racibórz 1 0 0.00
34. Wiktor Zabiegała MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
35. Michał Orlik Weegree AZS Politechnika Opolska 1 0 0.00
36. Krzysztof Rust KS Start Meble Dobrodzień 2 0 0.00
37. Szymon Bukartyk KS Start Meble Dobrodzień 2 0 0.00
38. Michał Bartyzel MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
39. Łukasz Świgut Weegree AZS Politechnika Opolska 1 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook