Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 16 335 20.94
2. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza II 15 312 20.80
3. Jan Czorny MKKS Rybnik 14 306 21.86
4. Krzysztof Machała MOSM Tychy 15 302 20.13
5. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 8 265 33.13
6. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 17 264 15.53
7. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 13 251 19.31
8. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 14 249 17.79
9. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza II 13 246 18.92
10. Kamil Skrzypczyk GTK Gliwice 14 243 17.36
11. Amadeusz Materowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 16 242 15.13
12. Franciszek Skrabek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 238 15.87
13. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 16 235 14.69
14. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 16 234 14.63
15. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza II 13 225 17.31
16. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 12 218 18.17
17. Klaudiusz Tarnawski UKS MOSM Bytom 12 214 17.83
18. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 17 213 12.53
19. Jeremiasz Santarius Stela Cieszyn 12 211 17.58
20. Mateusz Frąc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 17 210 12.35
21. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza 16 208 13.00
22. Kuba Piśla Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 203 18.45
23. Karol Łebek MOSM Tychy 15 202 13.47
24. Filip Maciejewski GTK Gliwice 10 200 20.00
25. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza II 15 191 12.73
26. Filip Wspaniały MOSM Tychy 12 189 15.75
27. Mateusz Cieślak MOSM Tychy 14 189 13.50
28. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 183 16.64
29. Michal Kończakowski GTK Gliwice 13 178 13.69
30. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 15 177 11.80
31. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 13 176 13.54
32. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 9 164 18.22
33. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 14 158 11.29
34. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 17 158 9.29
35. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 16 158 9.88
36. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 14 151 10.79
37. Michał Szarbatke Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 14 148 10.57
38. Maksymilian Pękała Stela Cieszyn 13 146 11.23
39. Michał Zięcina Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 17 144 8.47
40. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 15 141 9.40
41. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 17 139 8.18
42. Oliwier Rak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 134 9.57
43. Michał Kula AZS Częstochowa 11 134 12.18
44. Filip Dors Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 16 127 7.94
45. Samuel Kuczera Stela Cieszyn 12 121 10.08
46. WIKTOR WOŹNIAK MOSM Tychy 15 120 8.00
47. Jędrzej Breguła Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 120 8.00
48. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 15 113 7.53
49. Jakub Kamiński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 113 7.53
50. Robert Respondek AZS Częstochowa 14 111 7.93
51. Mikołaj Szojda Stela Cieszyn 13 111 8.54
52. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza II 14 110 7.86
53. Maciej Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 105 9.55
54. Stanisław Reczek MKS Smyk Prudnik 10 103 10.30
55. MICHAŁ DOMŻOŁ GTK Gliwice 14 103 7.36
56. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 102 10.20
57. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom 13 100 7.69
58. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza II 15 92 6.13
59. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 13 91 7.00
60. Konrad Zychowicz MKS Smyk Prudnik 12 86 7.17
61. Mateusz Walkowicz MKS Smyk Prudnik 13 85 6.54
62. Mateusz Pluta Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 11 84 7.64
63. Wojciech Jagiełło Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 11 83 7.55
64. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 16 82 5.13
65. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 16 81 5.06
66. Antoni Piotrowski AZS Częstochowa 12 81 6.75
67. Mateusz Czarnojan Stela Cieszyn 13 78 6.00
68. Kacper Michałowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 16 74 4.63
69. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 13 74 5.69
70. Barłomiej Miczka GTK Gliwice 13 70 5.38
71. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 70 4.67
72. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 13 68 5.23
73. Oliwier Kliniewski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 13 63 4.85
74. Michał Pyra MKS Smyk Prudnik 9 63 7.00
75. Jakub Nosol MKS Smyk Prudnik 10 62 6.20
76. Bartosz Szklarski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 9 61 6.78
77. Maciej Piwocha Stela Cieszyn 9 60 6.67
78. Adam Przybył UKS MOSM Bytom 13 57 4.38
79. Karol Tryba MKS Dąbrowa Górnicza II 15 54 3.60
80. Marcel Dziewior AZS Częstochowa 14 54 3.86
81. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom 14 51 3.64
82. Mikołaj Jopek GTK Gliwice 11 46 4.18
83. Jakub Zbaraszczuk MKS Smyk Prudnik 13 45 3.46
84. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza II 14 44 3.14
85. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 16 43 2.69
86. OLIWIER WOŹNIAK MOSM Tychy 11 43 3.91
87. Piotr Sobera Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 16 42 2.63
88. Paweł Ligocki Stela Cieszyn 12 38 3.17
89. Jędrzej Krywult GTK Gliwice 13 37 2.85
90. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom 10 37 3.70
91. Igor Łuczak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 14 35 2.50
92. Oliwier Zogrodnik MOSM Tychy 15 35 2.33
93. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 35 2.69
94. FILIP OTTE MKS Smyk Prudnik 13 34 2.62
95. Jakub Margiciok MKKS Rybnik 11 34 3.09
96. Mikołaj Susłowicz MKS Dąbrowa Górnicza II 12 34 2.83
97. Maksymilian Bauer Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 8 33 4.13
98. Kacper Godlewski GTK Gliwice 13 32 2.46
99. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 13 30 2.31
100. Dominik Kondratowicz GTK Gliwice 11 30 2.73
101. Krystian Janus MKS Dąbrowa Górnicza 16 30 1.88
102. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 14 29 2.07
103. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 15 26 1.73
104. Bartosz Dziekański Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 25 2.08
105. SZYMON OCIEPA AZS Częstochowa 9 24 2.67
106. Wiktor Dzidowski AZS Częstochowa 9 22 2.44
107. Szymon Hajbowicz GTK Gliwice 13 20 1.54
108. Wiktor Surma MKKS Rybnik 14 19 1.36
109. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom 10 18 1.80
110. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza II 10 17 1.70
111. MAKSYMILIAN LIKUS GTK Gliwice 9 16 1.78
112. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 15 1.25
113. Paweł Magiera MKKS Rybnik 10 15 1.50
114. Dominik Załuski MKS Dąbrowa Górnicza 10 13 1.30
115. Adrian Tyfel AZS Częstochowa 7 13 1.86
116. Piotr Haberko AZS Częstochowa 12 12 1.00
117. Wiktor Zabiegała MKS Smyk Prudnik 8 12 1.50
118. Mateusz Jendros UKS MOSM Bytom 12 12 1.00
119. Szymon Mainka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 11 10 0.91
120. Kacper Miłosek MKS Dąbrowa Górnicza 15 9 0.60
121. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 7 9 1.29
122. Jakub Majchrzak MKS Dąbrowa Górnicza 15 9 0.60
123. Piotr Moczała MKKS Rybnik 9 7 0.78
124. Aleksander Wójcik GTK Gliwice 9 6 0.67
125. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 6 0.60
126. Mikołaj Surmacki AZS Częstochowa 7 6 0.86
127. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza II 8 5 0.63
128. Sergiusz Smolarski-Maj MKS Dąbrowa Górnicza II 9 5 0.56
129. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 5 0.42
130. Mateusz Kukułka MKS Smyk Prudnik 12 4 0.33
131. Szymon Ludwik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 4 0.40
132. JAn Nosowicz Stela Cieszyn 7 1 0.14
Polski Związek Koszykówki Facebook