Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Trey Davis MKS Dąbrowa Górnicza 4 79 19.75
2. Cullen Neal Rosa Radom 3 70 23.33
3. Cleveland Melvin MKS Dąbrowa Górnicza 4 63 15.75
4. Paweł Kikowski King Szczecin 3 60 20.00
5. Anthony Hickey Spójnia Stargard 3 59 19.67
6. Boris Savović Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 59 19.67
7. Michał Michalak Anwil Włocławek 3 54 18.00
8. Josh Bostic Arka Gdynia 3 54 18.00
9. Vernon Taylor Trefl Sopot 3 53 17.67
10. Michał Sokołowski Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 52 17.33
11. James Washington TBV Start Lublin 3 48 16.00
12. Paweł Leończyk Trefl Sopot 3 47 15.67
13. Szymon Łukasiak MKS Dąbrowa Górnicza 4 46 11.50
14. Tauras Jogėla King Szczecin 3 46 15.33
15. Mike Scott BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 45 15.00
16. Markel Starks Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 43 14.33
17. Justin Bibbins Polpharma Starogard Gdański 2 43 21.50
18. Bartłomiej Wołoszyn MKS Dąbrowa Górnicza 4 42 10.50
19. Robert Upshaw Arka Gdynia 3 40 13.33
20. Aaron Cel Polski Cukier Toruń 3 40 13.33
21. Blake Hamilton BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 40 13.33
22. Jabarie Hinds Miasto Szkła Krosno 3 39 13.00
23. Kacper Borowski TBV Start Lublin 3 39 13.00
24. Omar Prewitt Legia Warszawa 3 39 13.00
25. Carl Lindbom Rosa Radom 3 38 12.67
26. Walerij Lichodiej Anwil Włocławek 3 38 12.67
27. Rob Lowery Polski Cukier Toruń 3 38 12.67
28. Ben Richardson MKS Dąbrowa Górnicza 4 38 9.50
29. Shawn King BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 37 12.33
30. Tomasz Śnieg Polski Cukier Toruń 3 36 12.00
31. Byron Wesley Spójnia Stargard 3 36 12.00
32. Dariusz Wyka Arka Gdynia 3 36 12.00
33. Łukasz Kolenda Trefl Sopot 3 36 12.00
34. Jordan Loveridge Miasto Szkła Krosno 3 36 12.00
35. Maciej Bojanowski Miasto Szkła Krosno 3 35 11.67
36. Chase Simon Anwil Włocławek 3 35 11.67
37. Myles Mack GTK Gliwice 2 34 17.00
38. Artur Mielczarek Rosa Radom 3 34 11.33
39. Jakub Karolak Legia Warszawa 3 34 11.33
40. Ian Baker Trefl Sopot 2 34 17.00
41. Željko Šakić Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 34 11.33
42. Przemysław Karnowski Polski Cukier Toruń 3 34 11.33
43. Michał Nowakowski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 34 11.33
44. Rusłan Patiejew Legia Warszawa 3 34 11.33
45. Jakub Schenk King Szczecin 3 33 11.00
46. Tre Bussey Polpharma Starogard Gdański 2 33 16.50
47. Charlie Westbrook Miasto Szkła Krosno 3 32 10.67
48. James Florence Arka Gdynia 3 32 10.67
49. Jarosław Zyskowski Anwil Włocławek 3 32 10.67
50. Dragoslav Papić AZS Koszalin 2 31 15.50
51. Piotr Pamuła Spójnia Stargard 3 31 10.33
52. Łukasz Wiśniewski Polski Cukier Toruń 3 31 10.33
53. Josip Sobin Anwil Włocławek 3 30 10.00
54. Mo Soluade Legia Warszawa 3 30 10.00
55. Filip Put Miasto Szkła Krosno 3 29 9.67
56. Mateusz Dziemba TBV Start Lublin 3 29 9.67
57. Kacper Młynarski Polpharma Starogard Gdański 2 29 14.50
58. Mathieu Wojciechowski MKS Dąbrowa Górnicza 4 28 7.00
59. Grzegorz Kulka Trefl Sopot 3 27 9.00
60. Adam Hrycaniuk Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 27 9.00
61. Michał Kołodziej Legia Warszawa 3 27 9.00
62. Martynas Sajus King Szczecin 3 27 9.00
63. Daniel Szymkiewicz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 27 9.00
64. Krzysztof Szubarga Arka Gdynia 2 26 13.00
65. Karol Gruszecki Polski Cukier Toruń 3 26 8.67
66. Marcel Ponitka Arka Gdynia 3 26 8.67
67. Marko Tejić AZS Koszalin 2 25 12.50
68. Michał Chyliński BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 25 12.50
69. Przemysław Zamojski Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 25 8.33
70. Kaspars Vecvagars King Szczecin 3 25 8.33
71. Sebastian Kowalczyk Legia Warszawa 3 24 8.00
72. Michał Gabiński MKS Dąbrowa Górnicza 4 24 6.00
73. Daniel Gołębiowski Polpharma Starogard Gdański 2 23 11.50
74. Drew Brandon AZS Koszalin 2 23 11.50
75. Dawid Słupiński GTK Gliwice 2 23 11.50
76. Thomas Davis Polpharma Starogard Gdański 2 23 11.50
77. Michael Gospodarek TBV Start Lublin 3 23 7.67
78. Damonte Dodd GTK Gliwice 2 23 11.50
79. Cheikh Mbodj Polski Cukier Toruń 3 22 7.33
80. Filip Matczak Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 21 7.00
81. Earvin Morris TBV Start Lublin 3 21 7.00
82. Mateusz Kostrzewski Anwil Włocławek 2 21 10.50
83. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 3 21 7.00
84. Piotr Robak GTK Gliwice 2 21 10.50
85. Riley LaChance GTK Gliwice 2 21 10.50
86. Aleksandar Radulović AZS Koszalin 2 20 10.00
87. Adam Kemp Polpharma Starogard Gdański 2 20 10.00
88. Martynas Paliukenas King Szczecin 2 20 10.00
89. Devonte Upson TBV Start Lublin 3 20 6.67
90. Maciej Kucharek AZS Koszalin 2 20 10.00
91. Paweł Krefft Miasto Szkła Krosno 3 19 6.33
92. Hanner Mosquera Perea Rosa Radom 3 19 6.33
93. Grzegorz Surmacz AZS Koszalin 2 18 9.00
94. Marcin Piechowicz Rosa Radom 3 18 6.00
95. Uroš Mirković TBV Start Lublin 3 18 6.00
96. Deividas Dulkys Arka Gdynia 3 18 6.00
97. Krzysztof Sulima Polski Cukier Toruń 3 17 5.67
98. Marcin Dymała Spójnia Stargard 3 17 5.67
99. Adam Łapeta Arka Gdynia 3 17 5.67
100. Kacper Radwański GTK Gliwice 2 17 8.50
101. Darrell Harris King Szczecin 3 17 5.67
102. Piotr Śmigielski Trefl Sopot 3 16 5.33
103. Łukasz Majewski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 16 5.33
104. Brett Prahl Polpharma Starogard Gdański 2 15 7.50
105. Filip Zegzuła Rosa Radom 3 15 5.00
106. Łukasz Diduszko King Szczecin 3 14 4.67
107. Nick Madray Spójnia Stargard 3 14 4.67
108. Przemysław Żołnierewicz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 13 4.33
109. Witalij Kowalenko BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 13 6.50
110. Dawid Bręk Spójnia Stargard 3 12 4.00
111. Wojciech Fraś Spójnia Stargard 3 12 4.00
112. Hubert Pabian Spójnia Stargard 3 12 4.00
113. Adam Linowski Legia Warszawa 3 12 4.00
114. Bartosz Bochno AZS Koszalin 2 12 6.00
115. Gabe DeVoe Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 12 4.00
116. Mateusz Zębski MKS Dąbrowa Górnicza 4 12 3.00
117. Mateusz Bartosz King Szczecin 3 12 4.00
118. Albert Owens Spójnia Stargard 3 12 4.00
119. Jakub Garbacz Arka Gdynia 3 11 3.67
120. Mikołaj Witliński Arka Gdynia 3 11 3.67
121. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 3 11 3.67
122. Jakub Kobel MKS Dąbrowa Górnicza 4 10 2.50
123. Paweł Dzierżak Polpharma Starogard Gdański 2 10 5.00
124. Filip Struski Polpharma Starogard Gdański 2 10 5.00
125. Danilo Tasić BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 10 5.00
126. Mariusz Konopatzki Legia Warszawa 3 9 3.00
127. Damian Jeszke Trefl Sopot 3 9 3.00
128. Szymon Szymański Rosa Radom 3 8 2.67
129. Wojciech Czerlonko TBV Start Lublin 3 7 2.33
130. Adrian Bogucki Miasto Szkła Krosno 3 7 2.33
131. Jarosław Mokros Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 7 2.33
132. Igor Wadowski Anwil Włocławek 3 7 2.33
133. Patryk Nowerski Legia Warszawa 3 7 2.33
134. Mateusz Szczypiński Rosa Radom 3 7 2.33
135. Jakub Parzeński Anwil Włocławek 3 7 2.33
136. Daniel Wall Rosa Radom 3 7 2.33
137. Roman Szymański TBV Start Lublin 3 6 2.00
138. Aleksander Perka Polski Cukier Toruń 2 6 3.00
139. Grzegorz Grochowski Miasto Szkła Krosno 3 6 2.00
140. Kacper Mąkowski Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 5 2.50
141. Brian Dawkins GTK Gliwice 2 5 2.50
142. Mihajlo Bogdanović Miasto Szkła Krosno 3 5 1.67
143. Jakub Motylewski Trefl Sopot 3 5 1.67
144. Brandon Walters AZS Koszalin 2 4 2.00
145. Szymon Kiwilsza GTK Gliwice 2 4 2.00
146. Marcel Wilczek Spójnia Stargard 2 4 2.00
147. Mateusz Szlachetka GTK Gliwice 1 3 3.00
148. Łukasz Koszarek Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 3 1.00
149. Aleksander Załucki Polpharma Starogard Gdański 2 3 1.50
150. Adam Brenk Polpharma Starogard Gdański 2 2 1.00
151. Bartłomiej Pelczar TBV Start Lublin 3 2 0.67
152. Wojciech Wątroba Rosa Radom 2 2 1.00
153. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 2 2 1.00
154. Rafał Komenda Anwil Włocławek 2 2 1.00
155. Tanel Kurbas GTK Gliwice 2 1 0.50
156. Marek Piechowicz GTK Gliwice 2 1 0.50
157. Grzegorz Kamiński Arka Gdynia 2 0 0.00
158. Daniel Dawdo GTK Gliwice 1 0 0.00
159. Konrad Koziorowicz Spójnia Stargard 2 0 0.00
160. Krzysztof Jakóbczyk AZS Koszalin 2 0 0.00
161. Dominik Grudziński BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
162. Maciej Majcherek King Szczecin 3 0 0.00
163. Kacper Traczyk Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 0 0.00
164. Maciej Raczyński Spójnia Stargard 3 0 0.00
165. Roman Rubinsztejn Legia Warszawa 3 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook